[Sonda] Druga tura wyborów na wójta
  • Józef pisał(a):

    Wielce szlachetne jest tak bezinteresowne zaangażowanie, zaprawdę. Ale my tu nie jesteśmy naiwnymi dziećmi i raczej myślimy realistycznie. Co do kampanii to takie są jej prawa i niebawem będziemy się mogli przekonać co pokaże nam każdy z kandydatów. Natomiast bardzo jestem ciekaw czym przekonał pana Mariusza kandydat PiSu, bo jako żywo o jego programie wyborczym nie wiadomo zgoła nic. Przynajmniej oficjalnie, może są prowadzone jakieś tajne komplety, o których nie wiem.



    A może właśnie potrzebujemy pewnych ideałów, które Ty mylisz z dziecięcą naiwnością? Wydaje mi się, że dzisiaj wszyscy mylą to co jest normalne z tym co powinno być normalne. Jedni prowadzą kampanię w której obrzucają błotem, a inny starają się ją prowadzić z poszanowaniem drugiego człowieka. Co według Ciebie jest normalne?

    Cegliński ugościł byłych kontrkandydatów w swoim domu, wysłuchał jednego i drugiego po czym podjął decyzję. To jest normalne. Skoro nie wiesz co ma do zaoferowania p. Zdunik to polecam Ci przejść się na spotkanie z nim. Gada dużo, fakt dużo z tego jest o sobie ale ma też ogromną wiedzę jak działa gmina i zdaje sobie sprawę z tego co należy zrobić. Nie zrozum mnie źle, nie staram się tutaj namawiać do głosowania na Zdunika. Po prostu nie wciskaj ludziom swoich teorii na siłę.

    Byłem na spotkaniach wszystkich kandydatów, poznałem programy wyborcze, poznałem plakatowe twarze z bliska, przekonał mnie człowiek i idea, zagłosowałem na Ceglińskiego. Jeżeli się okaże, że się dogadał z którymkolwiek z kandydatów co do stanowiska w gminie to będę pierwszym który sprawę nagłośni, a później postaram się go stamtąd zdjąć (bo chamstwa nie zniesę). I dokładnie to samo powinien zrobić każdy kto poczuje się oszukany przez osobę którą wybrał. Jeżeli p. Bętkowska zostanie vice to też trzeba zrobić wszystko aby temu zapobiec. Miała swoje 4 lata. Po spotkaniu z nią mam wrażenie, że sama dalej nie wie co się dzieje w gminie. Podkreślam, moje subiektywne spostrzeżenie. Chętnie wysłucham kogoś kto miał z nią więcej do czynienia.

    Skupmy się na tym kogo wybrać 30.11 bo i jeden i drugi ma sporo plusów i sporo minusów.
  • trollpyskaty pisał(a):

    Jeżeli p. Bętkowska zostanie vice to też trzeba zrobić wszystko aby temu zapobiec. Miała swoje 4 lata. Po spotkaniu z nią mam wrażenie, że sama dalej nie wie co się dzieje w gminie. Podkreślam, moje subiektywne spostrzeżenie. Chętnie wysłucham kogoś kto miał z nią więcej do czynienia. .



    Poczytaj forum, a utwierdzisz się w tym co napisałeś nt. MNP.
    Sprawa dla mnie jest prosta: p. Zdunik to kontynuacja tego co dotychczas, czyli pewnego układu sił, ludzi, rodzin itp.
    p. Budny to zastąpienie w/w układów i powiązań nowymi :(
    Jeśli prawdą jest, że przy Zduniku, MNP będzie wice - to jaką tu zmianę na lepsze mamy????
    Post edytowany przez [Deleted User] 2014-11-21 11:21:27
  • Witam,
    poniżej link do ciekawego wątku z fb.
    Chyba dobitnie pokazuje co czeka naszą okolicę w przyszłości i za czyją przyczyną to się dzieje.

    https://www.facebook.com/artur.brodowski.35/posts/822528817809964

    Wydaje się również, że można z niego wywnioskować kto z kim ma wspólne interesy i gdzie generalnie mają mieszkańców.

    A tych powyższych bzdur o ewentualnych układach ( kto kim i za co ) nie da się czytać.

    pozdrawiam ludzi myślących ( oni będą wiedzieli co z tym zrobić ).
  • Ps. szkoda, że Państwo nie widzą komentarzy do tego wątku.

    Chociaż, chyba nie trudno się domyśleć.

    Brud , syf , smród.
    Każdy kto zna okolicę doskonale wie o czym mówię.
    A co nas czeka w przyszłości?

    Proszę spytać p. kandydata. Może odpowie czyje dobro jest ważniejsze?
    Bo mnie się wydaje, że mieszkańców to najmniej.

    A tyle się mówi o pięknej, zielonej, przyjaznej środowisku gminie.
    O ścieżkach rowerowych.
    Chcemy ściągać mieszkańców Warszawy.

    Gdzie i po co? Na te hałdy śmieci?

    pozdrawiam.

  • @batbuk niestety jeśli chodzi o śmieci i Lekaro to zwykli ludzie mogą sobie rzeczywiście tylko popisać i to tylko na fb . Wszelkie inne kanały są zamknięte dla publikacji przekrętów na ten temat, łacznie z tym, że zainteresowane oficjalnym zdemaskowaniem tych przekrętów osoby otrzymują pisma przedprocesowe i to im skutecznie zamyka usta patrz np wspominał o tym na tym forum Roman Nowicki.
  • aga_4 pisał(a):

    @batbuk niestety jeśli chodzi o śmieci i Lekaro to zwykli ludzie mogą sobie rzeczywiście tylko popisać i to tylko na fb . Wszelkie inne kanały są zamknięte dla publikacji przekrętów na ten temat, łacznie z tym, że zainteresowane oficjalnym zdemaskowaniem tych przekrętów osoby otrzymują pisma przedprocesowe i to im skutecznie zamyka usta patrz np wspominał o tym na tym forum Roman Nowicki.



    Zgadza się.
    Zwykli ludzie mogą sobie tylko popisać, niezwykli mogą do tego co się dzieje doprowadzać.
    I z tych niezwykłych mamy ponownie wybrać naszego wójta?
    (Piszę w l. mnogiej bo p. AB też do tych niezwykłych zaliczam.)

    pozdrawiam.
  • Muszę przyznać, że wypowiedź Pana Mariusza Ceglińskiego wyraźnie mnie rozbawiła. Proszę Pana mam nadzieje, że Pan to przeczyta. Żałosna dla mnie jest treść jaką Pan nam przedstawił. "Brudna kampania" a przepraszam jak inaczej można nazwać wchodzenie w d.... jednemu z kandydatów przez Pana. Piszę Pan tu oficjalnie kogo by poparł, przepraszam ale jak dla mnie to Pan i Pani Bętkowska powinni być najbardziej bezstronni, a to by wtedy pokazało Państwa klasę i nie zachęcało w sposób wulgarny naszego społeczeństwa do głosowania na jedną konkretną osobę. Mam wrażenie, że od początku kampanii to była gra 3:1, może to tylko mi się tak wydaje, nie wiem. Poza tym z tego co mi wiadomo, to Pański i Pana Janusza program był bardzo zbliżony do siebie i dostrzegają to osoby, które głosowały na Pana podczas I tury wyborów. Dziwi mnie więc nagła bezinteresowna chęć wspierania przez Pana jednego z kandydatów.

    Zgadzam się z co do tego, że niektóre osoby przed napisaniem postu powinny się dwa razy zastanowić nad treścią.
    Post edytowany przez sarna_lesna 2014-11-21 12:46:41
  • sarna_lesna pisał(a):

    Muszę przyznać, że wypowiedź Pana Mariusza Ceglińskiego wyraźnie mnie rozbawiła. Proszę Pana mam nadzieje, że Pan to przeczyta. Żałosna dla mnie jest treść jaką Pan nam przedstawił. "Brudna kampania" a przepraszam jak inaczej można nazwać wchodzenie w d.... jednemu z kandydatów przez Pana. Piszę Pan tu oficjalnie kogo by poparł, przepraszam ale jak dla mnie to Pan i Pani Bętkowska powinni być najbardziej bezstronni, a to by wtedy pokazało Państwa klasę i nie zachęcało w sposób wulgarny naszego społeczeństwa do głosowania na jedną konkretną osobę. Mam wrażenie, że od początku kampanii to była gra 3:1, może to tylko mi się tak wydaje, nie wiem. Poza tym z tego co mi wiadomo, to Pański i Pana Janusza program był bardzo zbliżony do siebie i dostrzegają to osoby, które głosowały na Pana podczas I tury wyborów. Dziwi mnie więc nagła bezinteresowna chęć wspierania przez Pana jednego z kandydatów.

    Edit: Każdy ma prawo do własnego zdania, a moje jest następujące. Może i nie dogadał się Pan odnoście obsadzenia Pana na jakimś stanowisku, jednak twierdzę, że należy Pan do osób cwańszych niż nam wszystkim się wydaje. Pańska strategia może polegać na tym, że za 4 lata mieszkańcy rozliczą P. Zdunika z jego kadencji, która niekoniecznie musi być wspaniała (szczególnie jeśli prawdziwym okaże się obsadzenie P. Bętkowskiej na stanowisku vice), a wtedy Pan jako wybawca wystartuje za 4 lata. Podkreślam, że jest to moja osobista opinia i każdy ma prawo do własnej.

    Zgadzam się z co do tego, że niektóre osoby przed napisaniem postu powinny się dwa razy zastanowić nad treścią.



  • sarna_lesna pisał(a):

    Muszę przyznać, że wypowiedź Pana Mariusza Ceglińskiego wyraźnie mnie rozbawiła. Proszę Pana mam nadzieje, że Pan to przeczyta. Żałosna dla mnie jest treść jaką Pan nam przedstawił. "Brudna kampania" a przepraszam jak inaczej można nazwać wchodzenie w d.... jednemu z kandydatów przez Pana. Piszę Pan tu oficjalnie kogo by poparł, przepraszam ale jak dla mnie to Pan i Pani Będkowska powinni być najbardziej bezstronni, a to by wtedy pokazało Państwa klasę i nie zachęcało w sposób wulgarny naszego społeczeństwa do głosowania na jedną konkretną osobę. Mam wrażenie, że od początku kampanii to była gra 3:1, może to tylko mi się tak wydaje, nie wiem. Poza tym z tego co mi wiadomo, to Pański i Pana Janusza program był bardzo zbliżony do siebie i dostrzegają to osoby, które głosowały na Pana podczas I tury wyborów. Dziwi mnie więc nagła bezinteresowna chęć wspierania przez Pana jednego z kandydatów.

    Zgadzam się z co do tego, że niektóre osoby przed napisaniem postu powinny się dwa razy zastanowić nad treścią.




    Pan Cegliński ma na tyle honoru i przyzwoitości, że o pewnych rzeczach w tym oświadczeniu nie napisał.

    Program, programem ale przede wszystkim trzeba być człowiekiem.

    Co do poparcia p. Zdunika, to p. Budny wie najlepiej dlaczego do niego doszło, mimo, że p. Cegliński od początku chciał pozostać neutralny.

    Z p. wypowiedzi wnioskuję, iż jest p. nie tylko zwykłym wyborcą ale też w bliższym kontakcie z p. Budnym.
    (ja jestem w bliższym kontakcie z p. Ceglińskim ale również, o pewnych rzeczach, nie chcę pisać na forum.)
    Proszę więc jego zapytać z czego wynika w/w oświadczenie p. Ceglińskiego.
    Najlepiej wiedzę zaczerpnąć u źródła.

    pozdrawiam.



  • Sarna Leśna.
    Zlituj się! To co dla ciebie jest wulgarnością czyli swoboda wypowiedzi i wyrażania poglądów, wśród cywilizowanych ludzi to norma i codzienność. Natomiast to co dla ciebie jest normą i codziennością (jak mniemam) czyli wchodzenie w dupę i publiczne o tym pisanie może wywoływać obrzydzenie.
    Dobrze przynajmniej że nie dodałaś elementów oralno-genitalnych po...
    Bleeee
  • Panie Mariuszu C. miał Pan mój głos w wyborach - a teraz proszę mi napisać jakie argumenty przekonały Pana do poparcia pana Zdunika bardziej od argumentów pana Budnego - wydaje mi się, że jest Pan to winny swoim wyborcom.
  • @trollpyskaty
    Nie potrzebujemy ideałów ani idealistów tylko ludzi do roboty! Tu trzeba zakasać rękawy i odrobić straty z 4 lat. Ideały nośmy w sercu, a do pracy wybierajmy ludzi, którzy mają wizję i wiedzą jak ją zrealizować. A pan Zdunik na swoim spotkaniu wyborczym na pytanie o to jak będzie realizował rozbudowę infrastruktury miał wielce mówiącą odpowiedź: "głosujcie na PiS". Tyle na ten temat.
  • Programy może i były podobne, ale poczytajcie sobie o ludziach stojących za kandydatami, o ich doświadczeniu.

    Co do stanowiska Vice, to słyszałem o szkolnej rozmowie pomiędzy p.Zdunikiem a p.Bedkowską. Stwierdzenie, że "miałaś swój czas" wyjaśnia wszystko. Zresztą, p. AB ma posadkę w powiecie, a p.RB wali po całości, bo nic mu się nie ostanie...
  • Muszę przyznać, że pod względem polityki informacyjnej to o ile Budny coś publikuje, to zaczynam się zastanawiać, czy Zdunik w ogóle żyje....
    Nikt nie wie jaki jest jego program, co konkretnie chce zrobić, co zmienić, parę ogólników i podniecanie się tym, że szkołę dobrze prowadzi. No świetnie.

    Większość kampanii koncentruje się na tym dlaczego nie ten, dlaczego nie tamten. Argumentów dlaczego ten a dlaczego ten - prawie nie ma. Wiedzy o tym co każdy z nich KONKRETNEGO chce zrobić też ni widu ni słychu...

    Panie Cegliński - super świetnie, ale nie mogę wyzbyć się wrażenia, że dyskusja między Tobą, a Zdunikiem oraz Tobą a Budnym opierała się głównie o to - co ze szkołą w Zakręcie (wnoszę też po aktywności na forum, które dotyczyło wyłącznie tego tematu), a w tym kontekście nie mogę pozbyć się wrażenia, że sugestie jakoby Zdunik miał zarzucić budowę szkoły w Malcanowie chociaż niedorzeczne, wydają się być zasadne.

    I na koniec - co KONKRETNIE pana przekonało, bo mimo długiego wpisu nie widzę ani jednego argumentu poza zapewnieniami, żeście się dogadali. Bardzo się z tego cieszę, ale prosiłbym o konkrety...
  • Z wypowiedzi zwolenników p. Budnego wyciągnąć można dość pozytywny wniosek- ekipa nie ma się z kim bratać to i przerażenie w szeregach.
  • do rodzic Szanowny Panie Mariuszu mam nadzieję ,że wywołanie mnie do tablicy nie bylo złośliwe , a moje uwagi będą dla Pana przydatne złaszcza dlatego ,że pracuje na salonoch jako pies tropiący. Wie Pan to co Pan napisał uklada się w jedną całości czyli 3 do 1 . Dziwię się ,że ma Pan uwagi do jezyka na forum , prosze sobie uświadomić ,ze ludzie mimo tego, ze to wioska są wyksztalceni i rozumni . a to co się dzieje trudno w gminie trudno ubrać w piekne słowa. I skoro Pan jako były stróż prawa to akceptuje to mnie dziwi. Czy mało było Panu w czasie służby afer za PiS chce Pan więcej ? I zdumiony jestem ,że chce Pan za tą opcjaą głosować.
  • do pyza - jakie przerażenie o czym Ty piszesz , wcale nie jesteśmy przerazeni
  • @pyza
    Roman Z. ma 3 osoby w radzie plus trzy od Mariusza C. (oczywiście jeśli jego radni też popierają PiS).
    Jeśli mnie arytmetyka nie myli to nie daje większości w 15 osobowej radzie.
    Janusz B. kontroluje radę 8 głosami, więc nie musi się z nikim bratać. Bratają się pozostali, ale i tak jest ich za mało.
    Jak sądzisz, kto jest przerażony?
  • Józef
    Józef pisał(a):

    "głosujcie na PiS". Tyle na ten temat.


    Trzeba było kawą i ciastkiem poczęstować a nie tak ni z gruszki ni z pietruszki ;)
  • Dalej twierdzę, że Wy. Bo nie o radnych tu idzie.
  • A nie bo wy! Bo wy!!! Proszę Pani a ona kłamie!!!
  • Też mam wrażenie, że wśród zwolenników pana Budnego pełna mobilizacja bo strach zajrzał w oczy. Hi, hi.

    Tyle bzdur co teraz wymyślono na Zdunika to dawno nie słyszałem.
  • Bjarni@
    A co takiego wymyślono na Zdunika, bo chyba coś mi umknęło?
  • Mataj pisał(a):

    Muszę przyznać, że pod względem polityki informacyjnej to o ile Budny coś publikuje, to zaczynam się zastanawiać, czy Zdunik w ogóle żyje....



    Pewnie siedzi i opracowuje z ulotek swój program wyborczy.
  • Bjarni pisał(a):

    Tyle bzdur co teraz wymyślono na Zdunika to dawno nie słyszałem.



    Dobra rada, idź umyj uszy! :)) :)) :))
    Post edytowany przez sarna_lesna 2014-11-21 18:15:40
  • Czy mógłby mi ktoś przypomnieć życiorys p. Budnego, jest tak niesamowity w porównaniu do CV p. Zdunika. Wojskowy ( na bank dowódca jakiś ), samorządowiec, prezes......
  • jak taki ciekawy jesteś to sobie poszukaj! :)

  • Szanowny Panie Mariuszu,

    Gratuluję wyniku wyborczego. Jako osoba mało znana, zdobył Pan większe poparcie niż urzędujący wójt. To duży sukces!

    Niestety z WIELKIM zdziwieniem przyjąłem informację, że w drugiej turze, poprze pan Romana Zdunika. Co tam moje zdziwienie, rozmawiam z Pana wyborcami i oni nie tylko są zdziwieni, ale czują się OSZUKANI. Głosowali na Pana, bo chcieli głębokiej zmiany w naszej gminie. Chcieli nowoczesnej gminy, zgodnie z Pana hasłem wyborczym.
    Mimo, że nie głosowałem na Pana, cieszyłem się, że w gminie pojawił się ktoś młody, chętny do wspólnej pracy, do zmian. Niestety, dzisiaj wiem, że to wszystko było tylko na potrzeby kampanii, że nie jest Pan zainteresowany rozwojem naszej gminy.

    Poparł Pan Romana Zdunika, bo dobry dyrektor Gimnazjum w Gliniance, obiecał Panu:

    1) Rozbudowę szkoły w Zakęcie w ciągu trzech lat – to ja pytam Pana - jak zrobi to Roman Zdunik, skoro ma 3 z 15 radnych (Janusz Budny wprowadził 8 radnych!!!!! i ma większość w RG),
    jeśli Pan nie wie to ten sam Roman Zdunik kilkanaście lat temu zamknął szkołę w Malcanowie, którą buduje się!!!

    2) Zmianę dyrekcji w szkole w Wiązownie – Panie Mariusz, wszyscy wiedzą, że w szkole pracuje Pana żona, która jest w konflikcie z dyrekcją. To wygląda na załatwianie partykularnych interesów, tu nie liczy się interes gminy. Do mnie zgłaszają się rodzice, którzy proszę o nagłośnienie sytuacji, że na terenie szkoły uprawiana jest kampania wyborcza przez osoby związane z Pana komitetem.

    Panie Mariuszu,

    Liczyłem na Pana zdrowy rozsądek (jako jedyny nie odmówił Pan udziału w debacie przed I turą) umiejętność współpracy, a nie stwarzanie konfliktów, konstruktywną energię, której Wiązowna potrzebuje. Ostatnie cztery lata i wyniki wyborów pokazały, że ludzie chcą zmiany, zgody, dobrego gospodarza, szczerze otwartego na współpracę z nimi. Pana decyzja o poparciu Romana Zdunika przyczynia się do jeszcze większych podziałów i jest sprzeczna z tym, co obiecywał Pan swoim wyborcom.

    Myślę, że piękna gmina Wiązowna ma szansę na dobrego Wójta Janusza Budnego i dobrego dyrektora gimnazjum w Gliniance – Romana Zdunika. To na dzisiaj, wg mnie, jest najlepsze rozwiązanie dla naszej Gminy. By nam WSZYSTKIM!!!!! żyło się lepiej.

    Liczę na rozsądek Pana wyborców.

    Z wiązowskim pozdrowieniem

    Marcin Majewski

    PS. Wiadomości nieoficjalne. Anna Bętkowska (ostatnie miejsce w wyborach na wójta) ma być nadal pracownikiem gminy jeśli wygra Roman Zdunik. Wice wójtem ma zostać Stanisław Bogucki....
  • Pozytywnie2014

    Zgadzam się w 100% z twoimi przemyśleniami!
    Coś w tym jest!
    Janusz Budny jako wójt byłby tak dobry jak gmina jest piękna!
    Problem w tym że w gminie bajzel i urodą nie grzeszy.
  • Znalazłem i sobie przeczytałem i znów pełen ubaw. Na tym tle, życiorys p. Zdunika jest dość prosty, po prostu ciężko przez kawał życia PRACOWAŁ. Właśnie dlatego dostanie mój głos a i inne na pewno.
  • Pozytywnie2014 - w pełni się zgadzam, Pana wpis jako podsumowanie wcześniejszych wpisów w pełni się sprawdzi. Sama byłam zaskoczona wpisem P. Mariusza i jego poparciem dla P. Zdunika. Osobiście pasował mi program P. Mariusza do programu P. Janusza, a tu takie zaskoczenie... Najgorsze, że argumenty, użyte przez P. Marcina, obawiam się że są prawdziwe... Tu szkolnictwo i tu szkolnictwo... Tylko co na to wyborcy P. Mariusza? Mam nadzieję, że debata dojdzie do skutku, wtedy może wyjaśni się trochę. Czy Pan Zdunik dał już odpowiedź na zaproszenie?
  • Pozytywnie2014 pisał(a):

    PS. Wiadomości nieoficjalne. Anna Bętkowska (ostatnie miejsce w wyborach na wójta) ma być nadal pracownikiem gminy jeśli wygra Roman Zdunik. Wice wójtem ma zostać Stanisław Bogucki....


    Wow! Jeszcze tylko Pan J.D. i witajcie w Gminie sprzed lat 10...

  • Ja tak sobie obserwuje tę imprezę i odnoszę dziwne wrażenie że deklaracje o oddaniu głosu na RZ wyzwala dużo emocji. Obawiam się że pod koniec tygodnia za takie wyznanie można będzie wpierdziel wyłapać:)

  • Jak tak czytam te różne wypowiedzi na forum i informacje o drugiej turze, to już wyobrażam sobie te wpisy przed wyborami za 4 lata. Znów okaże się, że nic nie wyszło z nadziei mieszkańców gminy i nadal brak wizji rozwoju.

    Mam nadzieję, że się mylę - ale mam nadzieję, że za 4 lata forum nadal będzie istniało i sprawdzę czy miałem rację czy myliłem się (mam nadzieję na drugie).
  • Corwin pisał(a):

    Jak tak czytam te różne wypowiedzi na forum i informacje o drugiej turze, to już wyobrażam sobie te wpisy przed wyborami za 4 lata. Znów okaże się, że nic nie wyszło z nadziei mieszkańców gminy i nadal brak wizji rozwoju.

    Mam nadzieję, że się mylę - ale mam nadzieję, że za 4 lata forum nadal będzie istniało i sprawdzę czy miałem rację czy myliłem się (mam nadzieję na drugie).



    Oby :) obyś się mylił i oby forum nadal żyło, nie tylko przed wyborami :)

  • nie wiem czy mi się tylko wydaje , że nie które nasze posty znikają?
  • Nie znikają. Tylko wpisy, które uznaję jako mało merytoryczne, lądują w tym wątku: http://forum.wiazowna.net/discussion/684/agitacja-wyborcza
  • Nie chce wypowiadać się na temat kandydatów,bo będę posądzony o stronniczość, ale aktywność w życiu gminy świadczy również o ich zaangażowaniu. Mogę tylko powiedzieć z obserwacji,, własnego podwórka", że obecność na sesjach rady Wiązowna obu kandydatów wykazuje się dużą, a nawet bardzo dużą dysproporcją.
  • Admin dziekuje za wyjaśnienie
  • Moim zdaniem, to co zrobił admin to cenzura. Mimo bałaganu i chaosu, nie powinien tego robić.
  • Post edytowany przez admin 2014-11-23 18:12:32
  • @admin
    Chcesz kneblować użytkownikom klawiatury to sam się baw w takie "forum".
    Spadam stąd, możesz skasować moje konto!!!
  • Debata będzie zwlaszcza po ostat
    nich wydarzeniach
  • admin tylko tego nie usuwaj

  • Nie wiem już w którym wątku pisać. Niech będzie tu.

    Pan Budny powinien dostać od wyborców po nosie za ohydny styl kampanii który uprawia razem ze swoją drużyną! Wymyślanie plotek i ciosy mocno poniżej pasa przeciwko swoim przeciwnikom. Rozumiem, że taki będzie jego styl rządzenia.
  • @Bjarni napisz co uważasz za "za ohydny styl kampanii" i "Wymyślanie plotek i ciosy mocno poniżej pasa". Wtedy będzie to tu on topic.
  • Bjarni ochydny styl kampani to stosuje kontrkadydat Pana Budnego w krodce się o tym o przekonają wszyscy.
  • Szanowny Bjarni,

    Wiecej konkretów a nie pieniactwa. Pospierajmy sie na forum merytorycznie. JB dostal tak po nosie ze wprowadził 8. radnych i wygrał 1.turę. Rozumiem ze to boli ale taka była wola mieszkańców.
    Ukłony
    MM
  • Witam Wszystkich,


    Widzę że jest tu wielu zwolenników Pana Budnego i pewnie Pan Budny również , dlatego chciałbym zapytać wprost, jako mieszkaniec korzystający z drogi w Izabeli:

    Czy to Pan był odpowiedzialny za "Dział Techniczny" (jak zwał, tak zwał) za czasów wójta Jędrzejczaka ? I czy to Pan, nie chciał równać drogi w Izabeli i Michałówku, twierdząc że zepsują się Panu maszyny ?

    I to nie jest jakaś wymyślona historia, ale fakty za które rozlicza właśnie Pana tamtejsza społeczność.

    Chętnie usłyszę co ma Pan do powiedzenia w tym temacie, bo nie interesuje mnie "obiecanki cacanki" jakie wszyscy składają, ale fakty które miały miejsce.

    pozdrawiam
    J.
This discussion has been closed.
Wszystkie dyskusje