• Jeśli jedna akcja "Ściaganie Antykomora" (ohydnie obrażającego ówczesnego prezydenta) jest dla Ciebie wystarczającym powodem by poddać inwigilacji cały naród, to o czym my mamy gadać... Sorry. Wysiadam.
  • No to co robiliście 8 lat,a Staruch to za co siedział? Bo go dziś sąd uniewinnił? A Acta to co Boni chciał podpisywać? Liwidacja redakcji Rzeczpospolitej,potem Uważam Rze? Kto prócz Pospieszalskiego mógł w TVP mieć inne poglądy niż PO-PSL? I skąd nadchodziły transfery Lisa i połowy ekipy w TVP ? :) Wolność słowa wg Towarzyszy Kalich :) Kiedy cyrkujecie i gdzie to może wpadnę z dzieckiem popatrzyć zamiast do ZOO? :)
  • A co z Durczokiem? Nemo ,a 2 mln podsłuchów bez żadnej kontroli sadowej ? To co to jest?
  • Hubercie ;) Ty jednak jestes oblakany ;) Wez przeczytaj to co napisales a potem jeszcze raz zastanow sie dlaczego nikt nigdy nie chcial cie na stanowisko w urzedzie. Powiem Ci, ze to raczej dowodzi sprawnosci systemu zatrudnienia. Nigdy nie przyjalbym do roboty w swojej firmie goscia, ktory wszedzie widzi niesprawiedliwosc, spiski, znajomosci, konszachty.
    Naprawde konczmy te dyskusje, bo nie chce Cie obrazac a im wiecej Twoich przemyslen czytam, tym mniej pozytywnych slow umiem do Ciebie napisac.

    Takich ludzi w tym kraju jest "kilku": spiski, szatan, agentura... Zeby nie byc goloslownym (i nie z GW):
    http://m.se.pl/wiadomosci/polska/ksiadz-slawomir-kostrzewa-z-wolsztyna-w-ludzikach-lego-jest-szatan_389131.html
    Post edytowany przez v460 2016-02-02 21:12:17
  • Słuchaj dalej pisowskich opowiadaczy... Jeśli ci to pasuje. O kolejnej demonstracji powiadomię stosownym ogłoszeniem.
  • Ale akurat ja się do urzędu do roboty nigdy nie pchałem :) Ja je z boku obserwuje :) I nie skacze na ulicach jak obłąkany w obronie czegoś co nigdy nie istniało :) Kto tu widzi zamachy na demokracje i wolność słowa? :)
  • Hubertus1656 pisał(a):

    Póki co nie dzieje się nic innego,gorszego co nie miało by miejsca przez 26 lat IIIRP


    Zmiana, a nic się nie zmienia, niestety.
    Czy można ufać władzy stosującej metody, które piętnuje u innych?

  • no wlasnie, caly czas brednie o tym jak bylo zle, jak nic sie nie udaje, wladza kradnie i ludziom coraz gorzej. Moze jak taki malkontent sie wypowiada to niech napisze: co widzial, gdzie byl, z czym porownuje. Bo samo pieprzenie, ze Polska w ruinie tyle ma wspolnego z rzeczywistoscia co twierdzenie, ze obecna zima jest mrozna i sniezna. Panie Hubertus, napisz Pan gdzie Pan byles, co Pan widziales, w jakich krajach z bylych demoludow poprawilo sie w stopniu wiekszym jak w Polsce. Tylko nie pisz, ze "obserwujesz z boku" (jak ten urzad, co niby pracy w nim nie szukasz), bo to malo jest wiarygodne. Jaroslaw tez "obserwuje z boku" jak wychowuje sie dzieci, jak tworzy sie podstawowa komorke spoleczna - obserwuje i truje ludzi chorymi ideami. Powiedz: bylem ostatnio tu i tu, i tam jest lepiej bo po pierwsze, po drugie, po trzecie...

    A nie. Dobra zmiana. Taka zmiana, ze najpierw Polska byla w ruinie zniszczona przez rzady Tuska, pozniej im agencja ratingowa nawet uwierzyła w te brednie to teraz krzycza, ze jak to przeciez Polska kwitnie, gospodarka ma sie swietnie, na pewno spisek! Zdecydujcie sie - tkwimy w g... po uszy czy jest swietnie? Jesli w g... to skad kasa, zeby zwiekszac socjal o 17 miliardow (same 500 pln na dziecko tyle kosztuje) i dlaczego jeszcze chwile temu klamaliscie, ze w ruinie. Takie rozdwojenie jazni to czesto objaw schizofreni.
    Post edytowany przez v460 2016-02-02 23:13:13
  • Tak samo jak Wasza schizofrenia z łamaniem wolności słowa i demokracji :)Nadal jasno nie potraficie się wypowiedzieć przeciw czemu tak protestujecie. A co do moich aplikacji pracę w urzędach to jak znajdziesz choć jedno moje podanie w którymś to pokaż :) Napisz gdzieś Ty oglądał te zmiany . No i co Wam za spisek ten podły Kaczor zawiązał obrońcy KODu :) Towarzysze Kalinosie rozdwojenie jaźni jest w takim razie tak zaraźliwe ze tylko zdrowy Islam importowany wprost z Bliskiego Wschodu może wszystkich wyleczyć :)
  • Hubertus1656 pisał(a):

    Póki co nie dzieje się nic innego,gorszego co nie miało by miejsca przez 26 lat IIIRP


    Zmiana, a nic się nie zmienia, niestety.
    Czy można ufać władzy stosującej metody, które piętnuje u innych?

    A która wladza tak nie robi? Czekam na przykłady :)

  • Hubertus1656 pisał(a):

    Tak samo jak Wasza schizofrenia z łamaniem wolności słowa i demokracji :)Nadal jasno nie potraficie się wypowiedzieć przeciw czemu tak protestujecie. A co do moich aplikacji pracę w urzędach to jak znajdziesz choć jedno moje podanie w którymś to pokaż :) Napisz gdzieś Ty oglądał te zmiany . No i co Wam za spisek ten podły Kaczor zawiązał obrońcy KODu :) Towarzysze Kalinosie rozdwojenie jaźni jest w takim razie tak zaraźliwe ze tylko zdrowy Islam importowany wprost z Bliskiego Wschodu może wszystkich wyleczyć :)


    No prosze przeczytaj co napisales.
    1. Znowu domagasz sie podania powodow, dla ktorych ludzie protestuja? Jasno zostalo to poowiedziane.
    Protestujemy przeciw bucie i arogancji wladzy, ktora jest wieksza juz w pierwszych dniach rzadzenia niz ta, ktora charakteryzowala PO po osmiu latach. Ludzie protestuja przeciw ksenofobii, przeciw potepianiu wszystkiego i klamstwom (vide: Polska w ruinie). Protestuja przeciw "dobrej zmianie na gorsze" - wszystkie patologie do kwadratu i nic dobrego, co by rekompensowalo ten syf. Pojal czy nie pojal? Bo tak mozna bez konca, jak na przesluchaniu zreszta.
    2. Twoje aplikacje o prace obchodza mnie jak zeszloroczny snieg. Ale moze najpierw aplikuj, a potem jak ci sie nie uda pisz, ze jest korupcja i nepotyzm? Najpierw sprawdz, potem pisz. To wazne, bo uczciwsze.
    3. Nie wiem dlaczego ja mam pisac, gdzie widzialem, ze nie jest gorzej??? To ja pierwszy zadalem pytanie. Kulturalny czlowiek odpowiada, a nie odwraca kota ogonem. Ale odpowiem. Na Slowacji, w Czechach i w szczegolnosci na Wegrzech. Te kraje w 1989 wyprzedzaly gospodarczo Polske, dzis sa za nami: gospodarczo, spolecznie, mentalnie (no- mentalnie to moze sa za nami, bo za wami to raczej nie sa, sa mniej wiecej w tym samym miejscu). Jezdze tez do Europy Zachodniej: Niemcy, Francja. Dystans jest, ale z roku na rok coraz mniejszy. Chorwacja, ktora w UE nie byla tez nie jest lepszym krajem do zycia. Bylem w Bulgarii i powiem ci, ze na pewno nie chcialbys tu drugiej Bulgarii - poza cyrylica nic by Ci sie nie spodobalo. Moze ewentualnie jeszcze slonce?

    Korupcja i nepotyzm w Polsce? Oczywiscie, ze jest. Masz racje. Tylko poza Niemcami i Francja te zjawiska we wszystkich wymienionych przeze mnie krajach sa znacznie silniejsze i bardziej widoczne. Ludzie nie sa tam bogatsi, przeciwnie - kupic moga mniej niz Polak za swoja wyplate.

    Przestan marudzic, niczym Kaczor z trybuny sejmowej. Nie mow o rzeczach, ktorych nie widziales i znasz jedynie z propagandy pisu. Pojedz za granice, poogladaj, pogadaj, porownaj i nabierz szacunku. Nie porownuj do idealu, ale oceniaj przez porownanie: zobacz co innym sie udalo / nie udalo - moze wreszcie pokochasz swoj kraj i jego osiagniecia., drogi panie patrioto.

    I na koniec: co Ty robisz?! Nie masz argumentu to poszczujesz Polakow Islamem? Tez nie jestem zwolennikiem importowania imigrantow z krajow arabskich. Tylko co ma piernik do wiatraka? Ta wasza propaganda antyislamska (vide obecne Wiadomosci rzadowe) doprowadzi do palenia ludzi w stodole. Odczlowieczacie ich! A to doprowadzi do tego, ze kiedys wasz mniej myslacy zwolennik kogos o ciemnej karnacji zamorduje "bo tak". Dostarczycie Europie, Ruskim i innym argumentu, zeby znowu pokazac Polske jako kraj antysemitow, ksenofobow i zlych ludzi. O to chodzi patriocie?!
    Post edytowany przez v460 2016-02-03 13:13:56
  • Delikatnie przypomnę o sobie bo niestety muszę. Parę wpisów temu proponowałem p. Hubertowi wyjście z tej dyskusji z twarzą. No niestety nie skorzystał i co teraz wypisuje to już jest delikatnie mówiąc paranoja. Czytając te wpisy dochodzę do wniosku że Ci co popierają KOD to są (lub głosowali) zwolennikami PO a tak nie jest. Jeśli komuś nie podoba się sposób procedowania w sejmie(ustawy bez vacatio legis, bez konsultacji prawnych), stawianie p. prokuratora ze stanu wojennego na pierwszym planie, odzywek p. "profesor" cięcie budżetu dla RPO a dawanie lekką ręką "Ojcu" to nie jest zdrajcą Polski tylko człowiekiem który widzi i analizuje jest po prostu w opozycji. Widziałem i analizowałem też rządy PO które miały wiele wad i dlatego PO przegrało wybory. Daleko mi do środowiska GW, jestem wierzący i praktykujący, jestem patriotą, nie popierałem PO(przynajmniej przez ostanie 4 lata) aha dla inforamacji nie jestem też lewakiem - ale przez szefa PIS-u- u zostałem człowiekiem gorszego sortu i gestapowcem. Ciekawe kto mu dał takie prawo? Apeluję do Hubertusa o zmianę konfrontacyjnego języka i bardziej rzeczową dyskusję.
  • Przez 8 lat działy się równie ciekawe rzeczy a jakoś nikt z dyskutantów nie cierpiał z tego powodu i nie uważał iż demokracja jest zagrożona. Z trybunałem konstytucyjnym grę zaczęła poprzednia ekipa wybierając dwóch więcej sedziów niż powinna,wcześniej do spólki z p Rzeplińskim zmieniając ustawy bo im tak pasowało. Do TVP przeniesiono ekipe z TVNu-Liska i Tadlę. Katarzyna -Kołęda Zaleska (obecnie w TVN) w którymś programie działaczowi lewicy gardlującemu o czystki przypomniała jak i ją z TVP usunięto.

    Teraz do v460:
    Ad1) Co do buty to widocznie znów wszystko zależy od punktu widzenia,Twój lub Wasz światopogląd nie
    był i nie jest dominujący ,ot poglad jak każdy inny
    Polska w ruinie- jest częściowo prawdziwe- 33 milionowy naród w środku Europy nie produkuje
    własnych samochodów,silników wysokoprężnych czy śmigłowców,samolotów,statków,samodzielnie
    nie jest w stanie wydobywac gazu łupkowego, wiatraków i baterii słonecznych -
    importujemyniestety prawie wszystko, czasem
    montujemy coś-mniejsze kraje jak Czechy i Rumunia potrafiły zachowac markę mimo sprzedaży
    zakładów obcemu kapitałowi. Brak przemysłu to brak innowacji - i odpływ specjalistów.
    Ad2) Singlem nie jestem więc nie koniecznie ja musze aplikowac, brak powiązania z budżetówką ma
    jednak swoje dobre strony bo nie muszę się martwi przy każdej zmianie władzy
    Ad3) Skąd te odniesienie do cyrlicy,masz irytującą cechę kodowca jak nie UE to Rosja,fatalizm i jedynie
    słuszna droga kojarzą mi się z propagandą PRL. Dla mnie UE
    powinna wrócic do korzeni -wspólnota gospodarcza, reszta w gestii państw narodowych,zwyczaje i
    obyczaje każdej nacji nie powinny leżec w gestii eurokratów.
    Ad4) Odnośnie propagandy antyislamskiej to prędzej do tragedii doprowadzi zachowanie władz UE niż
    durne pierniczenie- jeżeli kupa młodych byków z nudów będzie bezkarnie dokonywa ekscesów to
    zrozpaczeni tubylcy o ogromnym doświadczeniu w elminacji całych nacji sami zaczną samosądy.
    Michnik Jedwabym straszy nas od 26 lat a jak dotąd żadnemu komuchowi włos z głowy nie spadł :)
    Jeżeli już do mordowania ludzi po odczłowieczeniu przeciwnika chodzi to taksówkarz z Kielc
    mordujący ludzi w biurze poselskim PISu był eks działaczem PO- więc widac kto ma bardziej
    podatne głowy i krew na rękach. Ta durna szczujnia w wykonaniu eks aparatczyków PRL może
    by była zabawna gdyby nie to że już jeden podpuszczony przygłup przelał krew. Mistrzostwo w
    szczujni należy jak dotąd do Gazety Wyborczej i TVNu.
    A po Twoich wypowiedziach wnioskuje że stan psychozy jednak panuje dalej.Krew płynie tam
    gdzie wpuszczono obcy,agresywny żywioł i nie pokazano mu właściwego miejsca w kraju
    gospodarzy. Zwłaszcza że wpuszczono ponad milion młodych mężczyzn która ma problemy z
    czytaniem i pisaniem ale broń obsługuje wyśmienicie i życie ludzkie zarówno swoje jak i
    miejscowej ludności ma za nic. Ciekawe ile wytrzymają bez kobiet? Dziś Francja,Belgia i Niemcy
    są wymarzonym celem dla sąsiedniego państwa by je zdestabilizowac.
    Post edytowany przez Hubertus1656 2016-02-03 23:11:33
  • Hubert, nie piszesz nic nowego. Ton bardziej miekki, ale gleboko nie zgadzam sie z Twoim sposobem widzenia swiata, nie zgadzam sie z diagnozami. Upraszczasz rzeczywistosc az do jej zaklamania (vide "nie produkujemy wlasnych samochodów", ale za to np. autobusy, tramwaje i pociagi, ktore eksportujemy z powodzeniem). Jestesmy "montownia" - caly swiat nia jest, poza Niemcami i USA. Eksportujemy zdaje sie obecnie wiecej niz importujemy.

    Zreszta niewazne. Wiesz swoje. A z islamizacja nie dyskutuje. Problem postrzegam podobnie, tylko metody faszystowskie radzenia sobie z nim mi nie odpowiadaja.

    BTW: pytasz co popycha ludzi do protestow na ulicy? Wajda dobrze to ujal: rozum i zdrowy rozsadek.
    Post edytowany przez v460 2016-02-04 07:35:20

  • BTW: pytasz co popycha ludzi do protestow na ulicy? Wajda dobrze to ujal: rozum i zdrowy rozsadek.


    W wielu przypadkach tych słynniejszych protestujących to wątpię Was nie oceniam.
  • Wątpić ludzka rzecz ;)
  • Zważywszy że wszyscy zwolnieni dziennikarze są już na powrót w stajni Agory :)
  • Teraz będą nowi, uczciwi dziennikarze ;) Wystarczy zobaczyć rządowe wiadomości, żeby nie mieć wątpliwości jak owa uczciwość będzie wyglądała ;) Już zresztą u Pospieszalskiego było widać. Myślę, że nawet znienawidzony przez Ciebie Tomek przy Wojtku lub przy Stankiewicz może być uznany za bardzo rzetelnego dziennikarza.

    Kończmy Chłopie tę dyskusję, bo ona nie ma sensu.
  • Odniosę się po raz kolejny do p. Huberta. Jak miałbym komuś powiedzieć co to jest demagogia to Pana wpisy sa doskonałą definicja. Rzuca pan chaotyczne zdania często bez składu i ładu. Niech za przykład posłuży że Michnik starszy Jedwabnym 26 lat - przypomnę, że szersza opinia publiczna dowiedziała się o pogromie w Jedwabnym z książki T. Grossa "Sąsiedzi" wydanej w 2000r. - taka delikatna nieścisłość. Nieścisłości jest jednak więcej w sprawach gospodarczych - nie będę wymieniał szczegółów bo nie mam za dużo czasu ale proszę zapoznać z raportem na temat exportu za 2015, będzie dostępny 12.02. Zapowiada się że 2015 rok będzie pierwszym z nadwyżką handlową bowiem za 11 miesięcy Polska miała nadwyżkę exportu nad importem 14,7 mld zł - czyli kolejna nieścisłość, że cytuję "importujemy prawie wszystko" exportujemy też co nieco. Ten chaos i pisanie delikatnie mówiąc mijając się z prawdą można usprawiedliwić może późną godziną wpisów.
    Następną sprawą jest Pańska alergia na środowisko GW nie wiem z czego ona się bierze, ale GW ma prawo być na rynku tak samo jak Gazeta Polska, Radio Maryja czy TV Republika. Każde z tych mediów ma prawo do swojej linii programowej a czytelnik czy widz ma prawo wybierać. Nie podoba się jakaś gazeta radio czy telewizja proponuję przerzucić się na inne. Ja oglądam co chcę np przestałem oglądać TVP wiadomości po moim zdaniem przekroczyły cienką linię. Proponuję Panu przed napisaniem czegokolwiek na tym forum dwa razy Pan przeczytał co Pan pisze bo na razie te wpisy mają ducha frustracji i histerii.Pozdrawiam życzę dużo spokoju tolerancji i mądrości i proszę pamiętać to, że opozycja też ma prawo istnieć i mieć swoje zdanie. Na tym w końcu oparta jest demokracja chyba że bliżej panu na wschód.
  • =D> :)>-
  • drusers zapytam złośliwie co Rosja wykorzystuje w negocjacjach z przewoźnikami?
    http://www.polskieradio.pl/42/3168/Artykul/1577207,Polskorosyjski-spor-o-przewoznikow-nie-ma-porozumienia-Rosyjskie-propozycje-nie-do-przyjecia

    W grudniu 2015 r. Rosjanie wydali przepisy wykonawcze, które zmieniły sens pojęcia przewozu na rzecz kraju trzeciego. Nowe przepisy strona rosyjska rozciąga także na towary produkowane w Polsce, np. w firmach zagranicznych. Przewóz na rzecz kraju trzeciego jest bardzo limitowany.



    Następną sprawą jest Pańska alergia na środowisko GW nie wiem z czego ona się bierze, ale GW ma prawo być na rynku tak samo jak Gazeta Polska, Radio Maryja czy TV Republika. Każde z tych mediów ma prawo do swojej linii programowej a czytelnik czy widz ma prawo wybierać.


    Nikt tego prawa GW nie odbiera- obcięto tylko dotacje- kupujcie prenumeraty gazeta ocaleje :)
    Dziennikarze którzy się zwolnili z TVP wrócili na łono GW więc nie widzę problemu. Tylko troszkę się narracja jednej opcji zmniejszyła,naturalnie pustke wypełniła strona przeciwna.
    Jak na razie histeria to domena opozycji: toż nie mnie teraz "gwałcą demokrację","prawa człowieka" etc. Ja uważam że robi to każda kolejna ekipa od 26 lat.
    A Nemo to potrafi argumentowac czy tylko klaska innym? :)
    Post edytowany przez Hubertus1656 2016-02-05 23:13:05
  • v460 pisał(a):

    Teraz będą nowi, uczciwi dziennikarze ;) Wystarczy zobaczyć rządowe wiadomości, żeby nie mieć wątpliwości jak owa uczciwość będzie wyglądała ;) Już zresztą u Pospieszalskiego było widać. Myślę, że nawet znienawidzony przez Ciebie Tomek przy Wojtku lub przy Stankiewicz może być uznany za bardzo rzetelnego dziennikarza.

    Kończmy Chłopie tę dyskusję, bo ona nie ma sensu.




    Bez obrazy będzie wyglądała jak dotąd!!! Tylko to nie twoja opcja polityczna :)
    Ja teraz zaś mogę już ogląda nawet TVP Info :) Za cztery lata kolejna szansa dla Was.

    Post edytowany przez Hubertus1656 2016-02-05 23:23:11
  • Tak, o ile wczesniej nie zmienicie ordynacji tak, ze nikt juz inny w wyborach nie wygraa. W Warszawie gdzie - mimo wszystko - najwiecej myslacych ludzi wygrac nie mozecie, to co zrobic? Zmienic mozna podzial administracyjny! Pierniczycie o tym, ze to dla dobra pozostalej czesci Mazowsza, podczas gdy z samolotu widac, ze reszta Mazowsza nawet drog wojewodzkich bez Warszawy nie utrzyma.

    Ja sie boje, ze wy jestescie jak malpa z brzytwa - tak rozregulujecie ten kraj, ze go bedzie trudniej na nogi postawic jak po 50 latach komuno-socjalizmu.

    O GW to Ty sie tak bardzo nie martww, bo wasza wygrana w wyborach to jest sukces finansowy Agory. Ludzie czesciej beda siegac po prase, internet i radio nierzadowe. Co jest wiecej jak pewne, patrzac na poczynania prezesa TVP. Zreszta czemu sie dziwic. Jaka musi byc lawka kadrowa waszej partii, skoro przeczytalem jakis czas temu, ze w rozmowach o obsadzeniu fotela prezesa brany byl pod uwage moj kumpel - czlowiek moze i zabawny, ale na prezesa TVP to jednak umowmy sie... ;)

    BTW ostatnio na niezależnej.pl czytałem, że ojciec Twojego idola (jak sądzę) Ziobry jednak był członkiem PZPR. Ziobro wczesniej dookola wszystkim wmawial, ze nie byl. Nawet proces wygral o znieslawienie. Tylko pech chcial, ze w IPN znalazly sie kwity niepodlegajace dyskusji. Ciekaw jestem czy sad wznowi sprawe, czy pod nowymi rzadami sprawie ukreca leb. A moze teraz on przeprosi Gazete Polska? Czyli co - resortowe dziecko robi te moralna rewolucje? Niejedno prawda? To jest jedna wielka hucpa.

    No i na koniec. Pytasz co nas popycha do protestow, smiejesz sie z Nemo. OK, tylko powiedz mi jak oceniasz prace zespolu szanownego Antoniego i czy wierzysz w zamach ;) Ja np. noe popieram wydawania z budzetu po kilkanascie-kilkadziesiat tys. zlotych miesiecznie na tych "ekspertow". Wierzysz w zamach? Bardziej jak w Boga czy na podobnym poziomie? Bardzo jestem ciekaw, jak godzisz paranoje z wiedza i czy nie masz jakiegos wewnetrznego dysosnansu. Jak czlowiek jakos tam myslacy moze sluchac tych glupot i nie zwymiotowac!? ;)
    Post edytowany przez v460 2016-02-06 07:17:17
  • PiS jest największym złem, destrukcją kraju.
    PiS i jego zwolennicy nie potrafią stworzyć nic pozytywnego, konstruktywnego.
    Na czoło stanowiska proponują ludzi skazanych, w tym także z przeszłością w PZPR.
    A już najgorsze, co nas spotkało, to Kaczyński, którego zżera nienawiść połączona z poczuciem krzywdy i przekonaniem o własnej wielkości.
    Mówią o Polsce w ruinie, aby za chwilę (po obniżeniu ratingu) dziwić się, czemu tak wspaniale działającą gospodarka i dobrymi wskaźnikami makroekonomicznymi, spotyka "kara".
    Obiecują 500 zł na dziecko, ale już nie na każde i nie dla każdego.
    Stawiają w tej chwili Polaków przed wyborem - popierasz rząd albo spotkasz się ze skutecznie działającym aparatem represji (urząd skarbowy, CBA, IPN, ABW, itd.).
    W kampanii wyborczej machają przed kamerami gotowymi projektami ustaw, a po wyborach zaczynają nie od tych ważnych, tylko od demontażu podstaw państwa prawa.
    Powtarzają jak mantrę sprawę "ośmiorniczek" PO, a jakoś do tej pory nie wytłumaczyli się z miliardów wydanych na SKOKI (może dlatego, że te sponsoruję propisowskie gazety i tv).
    Mówią o "zamachu" smoleńskim, co potwierdzają ich "ekspercji" na podstawie obserwacji wybuchu... parówki w mikrofali!!!!!!!!!!!!!!!
    Wyliczać wady PiS-u możnaby bardzo długo. Czeka nas powtórka z IV RP, tylko w gorszym wydaniu.
    Dla mnie absolutnie najbardziej obrzydliwy jest pseudokatolicyzm - mowa nienawiści, dzielenie Polaków na tych "prawych" i gorszego sortu, dwulicowość i wszystko to z krzyżem na piersi.

    Proszę udać sie na demonstrację KOD-u i np. miesięcznicę smoleńską. Porównać język, głoszone przez uczestników hasła, sposób wyrażania poglądów. Nie odnotowano bicia, pogróżek, obrażania na demonstracjach KOD-u. Na miesięcach - aż nadto.

    M.in. dlatego warto i trzeba wspomóc KOD w ich działaniach.

  • Trybunał konstytucyjny - w odrożnieniu od PiS, PO poddała zmianę ustawy ocenie sędziów, przyjęła w części negatywną ocenę (dot. wyboru 2 sędziów).
  • Miheljas pisał(a):

    Trybunał konstytucyjny - w odrożnieniu od PiS, PO poddała zmianę ustawy ocenie sędziów, przyjęła w części negatywną ocenę (dot. wyboru 2 sędziów).



    Miheljas. A jaki ma wybór będac w opozycji. A i to nie przyszło im łatwo . Leszek Miller coś mówił o przehandlowaniu przez SLD tej niesławnej ustawy. Skoro tych dwoch sędzió było wadliwie wybranych przy aprobacie TK. To sędziowie powinni się poda do dymisji z racji przyzwoitości :) Ale że to polityka nie oczekuję takowej.


    "Proszę udać sie na demonstrację KOD-u i np. miesięcznicę smoleńską. Porównać język, głoszone przez uczestników hasła, sposób wyrażania poglądów. Nie odnotowano bicia, pogróżek, obrażania na demonstracjach KOD-u. Na miesięcach - aż nadto." Prosze wybaczyc do obu mi równie daleko,nie lubię gardłowac po próżni w realu.
  • To nie jest gardlowanie po proznicy. Gdyby nikt nie gardlowal, to byscie robili te swoje "dobre zmiany" bez przeszkod. Po czterech latach nie byloby kamienia na kamieniu... a ja nie chce tej waszej "dobrej" zmiany. Macierewicza i Ziobry tez nie chce. I Kaczynskiego, Pawlowskiej i paru innych "dobroczyncow". Fajnie wiedziec, ze nie jestem odosobniony ;)
  • Sporej części społeczeństwa nie przypadła do gustu działalnośc poprzedniej ekipy która 8 lat dzierżyła rządy,władzę od samorzadów po władze centralne i obraz "niezależności mediów" jaki jej towarzyszył, też gardłowała i w końcu zmieniła tamtą ekipę. Akurat na tym forum chyba od zawsze wiedziałeś że nie jesteś odosobniony, szkoda tylko że w ramach tej jednolitosci frontu zarżnęliście dyskusję i wymianę poglądów :) o demokraci :)

  • Hubertus1656 pisał(a):

    szkoda tylko że w ramach tej jednolitosci frontu zarżnęliście dyskusję i wymianę poglądów :) o demokraci :)



    No i widzicie coście narobili? Przestaliście się odzywać i przez to zarżnęliście dyskusję. Po prostu musicie uznać wyższość argumentów Hubertusa, prosić o wybaczenie i obiecać dobrą zmianę. Innej opcji nie ma - nawet milczeć nie umiecie poprawnie.
  • Ja pisze o wielu wątkach,to forum umarło w porównaniu do tego co było kilka lat temu.
    A z "milczeniem nienawiści" to już znów się o swoją GW ocieracie jak Kaczor czegoś nie chlapnął :))
    Umarło coś w Was? Kiedyś interesowali Was przedstawiciele innych kultur zamieszkujących gminę, zajęliście się tematem? A tajemnice jaru za GSem wyjaśnione?
    Post edytowany przez Hubertus1656 2016-02-07 21:26:47
  • oczywiście interesujemy się obcymi, ale o jarze za Gesesm nic mi nie widomo.
  • Miheljas
    Zapomniałeś jeszcze o
    FOZZ
    Telegraf
    Srebrna
    RSW Prasa
    ART B i inne drobne sztuczkina tym powstał majątek uczciwego PC
  • A tak na marginesie ekipa w sumie ta sama :)
  • Zapraszamy na pikietę w obronie Konstytucji
    960 x 677 - 89K
  • Przecież nie ma większości zdolnej zmienic konstytucje :)
  • PiS zdolny, znajdzie sposób, albo weźmie siłą...
  • Nemo pisał(a):

    PiS zdolny, znajdzie sposób, albo weźmie siłą...


    Znaczy Nemo że nie ufacie posłom z PO i Nowoczesnejoraz PSLu ! Obawiacie się że ze 30 bo tylu ich chyba braknie do zmiany konstytucji zdezerteruje do PISu w zamian za jakoweś stanowiska i przyczynią się do zmiany konstytucji? :) Swoją drogą takie obawy co do rządzącej w XVIiXVII wiecznej Polsce szlachta żywiła tylko wobec ambitniejszych władców, miernot się nie bali :)
    Post edytowany przez Hubertus1656 2016-02-12 07:22:21
  • Hubertus1656 pisał(a):

    Nemo pisał(a):

    PiS zdolny, znajdzie sposób, albo weźmie siłą...


    Znaczy Nemo że nie ufacie posłom z PO i Nowoczesnejoraz PSLu !


    Czemu piszesz o mojej wypowiedzi, jakby ją tworzyło kilka osób? Ja to ja i piszę głównie we własnym imieniu.
    Poza tym nie to miałam na myśli... Raczej jakiś niecny podstęp typu zwołanie sejmu bez powiadamiania opozycji. Po pisie spodziewam się najgorszego! A PSL nie ufam od dawna.
  • Nemo pisał(a):

    Hubertus1656 pisał(a):

    Nemo pisał(a):

    PiS zdolny, znajdzie sposób, albo weźmie siłą...


    Znaczy Nemo że nie ufacie posłom z PO i Nowoczesnejoraz PSLu !


    Czemu piszesz o mojej wypowiedzi, jakby ją tworzyło kilka osób? Ja to ja i piszę głównie we własnym imieniu.
    Poza tym nie to miałam na myśli... Raczej jakiś niecny podstęp typu zwołanie sejmu bez powiadamiania opozycji. Po pisie spodziewam się najgorszego! A PSL nie ufam od dawna.


    Nemo ,nie obraź się ale to dziecinne lęki-jak można zwołać sejm bez opozycji? Staś Poniatowski już tak zrobił podczas uchwalania Konstytucji 3maja. Już lepiej zrobić ja Jaruzelski całą internować a potem tak to rozegrać że nie ma żadnej opozycji - wyłonisz tak zwaną konstruktywną opozycję skłonną do negocjacji:) Ci których nie złamiesz będą mieli wypadki etc nawet kilka lat po uwolnieniu. :) To już sprawdzona metoda,a w klanowym społeczeństwie jak nasze- sędzia,syn sędziego,leśnik,syn leśnika,piosenkarz/aktor-syn /córka aktora :) zadbają by nigdy Cię skutecznie nie osądzono i to w majestacie prawa :)
  • Kodźcie z nami!
    960 x 353 - 95K
  • @hubertus1656

    Aż żygać się chce jak czytam twoje wypociny. Poczytaj w niezależnych od pisuarów mediach (mogą być zagraniczne) a nie tylko powtarzasz za TVP1 . Gorące kartofle to już są w szeregach pis i ich popleczników. Ławka robi się coraz krótsza i trzeba zatrudniać coraz wiekszych półgłówków posługujących się językiem kłamstwa i oszustwa.
  • Chociaż lubię (na swój sposób) Hubiego... to jednak muszę powiedzieć: Brawo Ravos! Z ust mi to wyjąłeś! ;)

    PO to nie było nic wspaniałego. Ale jak ludzie mogą się nabierać na te PiSowskie dyrdymały! Ludzie, myślcie!
  • Myślimy i dlatego się śmiejemy z tej hucpy :) A na wymioty polecam Coca Cole :) I mam prośbę, nie używajci sloganu My Naród bo nie macie do tego żadnej legitymacji. Gdyby było inaczej to już dawno Komor by drugą kadencje klepał a Ewka nadal była premierem.I byłaby tylko jedna,jedyna słuszna dla Was słuszna partia przez 88 lat . Jesteście zabawni,ciekawe czy te cztery lata bedziecie maszerowac? Przykro mi że psuje wam humory na lokalnym forum KODu i Michnikowej gadzinówki,ale jestem,mam inne poglądy i musicie mnie tolerowac :) Bo Was o rasizm i ksenofobię posądzę :)
    Post edytowany przez Hubertus1656 2016-02-16 22:12:21
  • Zaproszenie specjalnie dla innego, tego specjalnego, lepszego Narodu...
    750 x 500 - 63K
  • Nemo,Dzielisz Polaków :)
  • Ja?! Raczysz pan żartować!
  • Kurde Hubi. Jestes mega naiwny ;) Wez do łapki "Folwark zwierzęcy" Orwella a zobaczysz do czego doprowadzi rewolucja świń. Ups, przepraszam: dobra zmiana ;) Przeciez nie trzeba eksperymentowac za kazdym razem zeby poznac skutki. Czasem wystarczy czytac. Nie zawsze o pancerzach reaktywnych czy o podkalibrowych i glowicach inicjujacych ;)
    Post edytowany przez v460 2016-02-17 07:18:29
  • v460 pisał(a):


    PO to nie było nic wspaniałego. Ale jak ludzie mogą się nabierać na te PiSowskie dyrdymały! Ludzie, myślcie!



    PIS to nie jest nic wspaniałego. Ale jak ludzie mogą się nabierać na te KODowskie dyrdymały! Ludzie, myślcie!
  • Hehehe. Jedni drugich warci tak po prawdzie. Ale z dwojga zlego wole stac po tej stronie. Mniejszy obciach ;) Dla mnie oczywiscie. A czas pokaże kto miał rację.