Wywrotki pędzące na Kościelnej i Duchnowskiej
  • Urząd prowadzi postępowanie w/s - zainteresowanych odsyłam do Urzędu Gminy :)
  • alert pisał(a):

    chodzi mi o reklamowany fanpage ochrony środowiska, na razie poza urzędnikami nikt tam nic nie przekazuje ;)

    To ściema dla................. Urząd nic nie robi nie wszczyna postępowań woli w ramach ściemy skierować sprawę na policje która umorzy postępowanie - w końcu to urząd powinien wszcząć postępowanie !!! Tak nowy Wójt zajmuje się ochroną środowiska ...........Facebook i inne ściemy. Zanim ktoś zacznie krytykować to co napisałem - niech się wypowiedzą ci którzy zgłaszali sprawy w urzędzie - które to urząd umorzył , "zakopał pod dywan" itd.
  • vegul pisał(a):

    Urząd prowadzi postępowanie w/s - zainteresowanych odsyłam do Urzędu Gminy :) (...)To ściema dla................. Urząd nic nie robi nie wszczyna postępowań woli w ramach ściemy skierować sprawę na policje która umorzy postępowanie



    Czy tzn. , że UG zgłosił sprawę na policję i już?

    vegul pisał(a):

    (...) Zanim ktoś zacznie krytykować to co napisałem - niech się wypowiedzą ci którzy zgłaszali sprawy w urzędzie - które to urząd umorzył , "zakopał pod dywan" itd.



    22.12.2014 było zaprzysiężenie nowego wójta. Od tego czasu minęły 2 miesiące. Czy w ciągu dwóch miesięcy urząd zdążył coś zakopać pod dywan? Co? Jeśli zdołał, to odbywa się to szybciej niż za poprzedniczki... :)
    Post edytowany przez [Deleted User] 2015-02-19 11:22:15