Agitacja wyborcza
  • @batbuk, co do Twojego komentarza z innego wątku.

    Śmiem twierdzić, że P. Brodowki jest ostatnią osobą jaką można uważać za autorytet polityczny. Chcąc bliżej poznać tego Pana natrafiłam na wiele ciekawych informacji na jego temat.
    To jedne z nich:
    http://www.youtube.com/watch?v=ogQ98q5i4X0
    http://www.youtube.com/watch?v=FfNCc7d8gKg
    Post edytowany przez sarna_lesna 2014-11-23 21:08:16
  • Też myślę, że admin niepotrzebnie włożyłeś ręce w szprychy zamiast "let the shit hit the fan" ;)
    Póki nikt nikogo nie obraża, niech forumowicze podają sobie tę degrengoladę wzajemnie. Nie ja tu jestem od oceny merytoryczności wpisów.
  • Admin z kim ty trzymasz ? czy wiesz co się dzieje w Białorusi ? nie ładnie nie ładnie
  • Blazej, trochę umiaru... I pisze się "na Białorusi"...

  • Szanowny Trollpyskaty,

    1) dziękuję za obniżenie emocji (prawda, że to lepsze, dla zdrowia zwłaszcza)

    2) wybór Zakrętu - oczywista oczywistość jak mawiał klasyk,

    3) dziękuję, że poddajesz pod wątpliwość bezstronność organizatorów debaty u Mikulskich - uważam, że to nie przyzwoite, niech nazwą to spotkaniem wyborczym z RZ, wszystko będzie jasne, i jeszcze propozycję pytań wysyłać pod adres.... Itp. Nie bądźmy naiwni,

    4) w sprawie AB i MC - gdybym nie miał takiej informacji, to bym jej nie podawał. Jestem dziennikarzem, obowiązuje mnie tajemnica źródła informacji, zwolnić może mnie z niej sąd.

    Ukłony

    MM

  • <<br />
    4) w sprawie AB i MC - gdybym nie miał takiej informacji, to bym jej nie podawał. Jestem dziennikarzem, obowiązuje mnie tajemnica źródła informacji, zwolnić może mnie z niej sąd.

    Ukłony

    MM



    Przestań człowieku pieprzyć głupoty.

    Twoje informacje są tak samo wiarygodne jak całego TVN.

    pozdrowienia dla ludzi myślących.
  • @Pozytywnie2014: Twoje wpisy są albo świadomą dezinformacją, albo nie jesteś w stanie pisać tekst w taki sposób, że czytelnik rozumie, o co właściwie chodzi. W każdym razie nic nie mają do czynienia z dziennikarstwem.
    Kandydat, który ma takich zwolenników już nie potrzebuje wrogów politycznych.

    Dziękuję @KWWJanuszBudny za wyjaśnienie sytuacji i przedstawienie swojego punktu widzenia.
    Post edytowany przez admin 2014-11-24 11:17:55
  • Nie podniecajcie się aż tak bardzo. Nie przeceniajcie rangi tego stanowiska …Polska nie runęła gdy Lepper był wicepremierem a Wałęsa prezydentem. Solidna Rada Gminy /nie kolesiostwo poklepujące się po plecach/ daje gwarancje, że po prawie 16-tu latach /Bogucki x2; Jedrzejczak i obecna/ wreszcie wyjrzymy z tego szamba.
  • Musze przyznać ze P. Budny musi być mocnym przeciwnikiem skoro cały PiS otwocki nagle na niego naskoczyl wspierając Zdunika. Szkoda tylko ze maja jedyna i w dodatku kłamliwa informacje która na sile starają sie napierać na Wiazowne.
  • Szanowny admin,

    Dziękuję za docenienie mojej skromnej twórczości, ale proszę nie zarzucać mi świadomej dezinformacji. Sztab JB potwierdził, że organizatorzy debaty u Mikulskich, wpadli na świetny pomysł, żeby przegrani w walce o Wójta, mieli swój osobny punkt w debacie i mogli zadawać pytania JB i RZ.
    Dzięki między innymi moim wpisom i zamieszczeniu zaproszenia od JB dla RZ, mieszkańcy mają pełną wiedzę na temat przygotowań do debaty oraz proponowanych warunków.

    Serdecznie pozdrawiam.
    MM

  • Szanowni Państwo!
    Wypowiadacie Państwo na tym forum różne opinie.Z niektórymi zwłaszcza tymi pochlebnymi dla pana Budnego nie mogę się zgodzić.
    Pan Janusz Budny według mojej opinii nie jest osobą kompetentną do wykonywania obowiązków na stanowisku WÓJTA.
    Mnie i moim sąsiadom dał się poznać jako osoba, która postępuje według własnego widzi mi się i nie bardzo respektująca obowiązujące prawo.
    I sytuacja
    Minęło 2 lata od złożenia statutu Spółki Wodnej Polna i pan Budny wszelkimi możliwymi sposobami nie patrząc na uchylane przez SKO w Warszawie decyzje skutecznie blokuje założenie spółki wodnej Polna powstałej z inicjatywy sąsiedzkiej. Natomiast w międzyczasie podpisuje statut konkurencyjnej Spółki Wodnej Wiązowna Północna i proponuje wstąpienie do niej założycieli naszej spółki, przez co przyczynił się do powstania sporów sąsiedzkich.Podpisany przez pana Budnego naprędce STATUT Spółki wodnej Wiązowna Północna jawnie ogranicza (niezgodnie z prawem) kompetencje Starosty. Każda wydana odmowna decyzja pana Budnego związana z odmową podpisania STATUTU jest unieważniana przez SKO w Warszawie jako niezgodna z Ustawą Prawo Wodne. Przy pierwszej odmownej decyzji podstępnie skierował sprawę odwołania od swojej decyzji do niewłaściwego urzędu. Wyjaśnianie sprawy i prostowanie trwało około roku. Z chwilą naszej skargi do SKO w Warszawie na nieprzestrzeganie postanowień SKO odwołuje własną decyzję i próbuje gmatwać sprawę prowadząc ją niezgodnie z zaleceniami SKO i Ustawą Prawo Wodne.
    II sytuacja dotycząca odpowiedzi i wypowiedzi pana Janusza Budnego na pismo ECO – OTWOCK zamieszczonej na forum, w piśmie wysłanym ze starostwa do ECO-OTWOCK oraz wypowiedzi w Linii Otwockiej z dnia 16 października 2014 roku. Pan Janusz Budny wykazał się całkowitą nieznajomością art 232 Ustawy o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 roku Dz. U.2013 poz.21, za realizację której jest odpowiedzialny z racji powierzonej przez Starostę Otwockiego funkcji. Art. 232 ust1, ust2, ust3, ust4 wymienionej ustawy został wyjaśniony i ogłoszony w dniu 14,02.2013,godz 10.50 przez Biuro Zarządzania Środowiskiem Wydziału Ochrony Środowiska Starosty Powiatu w Otwocku. A jak widać pan Janusz Budny nie wie nawet i nie raczy się zapoznać dokładnie co ogłasza podległe jemu biuro i jak brzmią zapisy prawne w ustawie.

    Lech Malinowski

    PS.Chciałem przed wyborami opublikować artykuł o spółkach wodnych w otwockich niestronniczych mediach.Do tej pory nie został opublikowany,natomiast dziwnym trafem zaczęto na gwałt porządkować zaniedbane przez Spółkę Wodną Wiązowna Północna rowy. Dobre chociaż i to.
    Na pewno pan Budny nie jest to dobrym materiałem na Wójta o czym świadczą zgromadzone dokumenty i wydawane przez niego decyzje.Pan Budny chwali się że wydał niewiele złych decyzji i nie zdając sobie sprawy że nawet jedna zła decyzja wydana na tym szczeblu może być przyczyną wielkiej tragedii ludzkiej!.
  • A czy ty swój rów wyczyściłeś ????
    :-B
  • Przez swoj upór podtapiasz ludzi. Tak wiec zamiast siedzieć i wypisywać głupoty weź sie do roboty, bo ludzie przez ciebie pływają i płaczą :-SS
    Post edytowany przez sarna_lesna 2014-11-25 11:07:32
  • Panie Malinowski , przecież Pan ze swoim sasiadami jest skłócony od dawien , dawna i to nie na bazie spółki wodnej przez Pan temat a teraz szuka Pan winnych. sarna dobrze napisała "łopate i do roboty" Pocztaj ustawę i nie pisz bzdur. Pozdrawiam
  • jozek12 pisał(a):

    Szanowni Państwo!
    Wypowiadacie Państwo na tym forum różne opinie.Z niektórymi zwłaszcza tymi pochlebnymi dla pana Budnego nie mogę się zgodzić.
    Pan Janusz Budny według mojej opinii nie jest osobą kompetentną do wykonywania obowiązków na stanowisku WÓJTA.
    Mnie i moim sąsiadom dał się poznać jako osoba, która postępuje według własnego widzi mi się i nie bardzo respektująca obowiązujące prawo.
    I sytuacja
    Minęło 2 lata od złożenia statutu Spółki Wodnej Polna i pan Budny wszelkimi możliwymi sposobami nie patrząc na uchylane przez SKO w Warszawie decyzje skutecznie blokuje założenie spółki wodnej Polna powstałej z inicjatywy sąsiedzkiej. Natomiast w międzyczasie podpisuje statut konkurencyjnej Spółki Wodnej Wiązowna Północna i proponuje wstąpienie do niej założycieli naszej spółki, przez co przyczynił się do powstania sporów sąsiedzkich.Podpisany przez pana Budnego naprędce STATUT Spółki wodnej Wiązowna Północna jawnie ogranicza (niezgodnie z prawem) kompetencje Starosty. Każda wydana odmowna decyzja pana Budnego związana z odmową podpisania STATUTU jest unieważniana przez SKO w Warszawie jako niezgodna z Ustawą Prawo Wodne. Przy pierwszej odmownej decyzji podstępnie skierował sprawę odwołania od swojej decyzji do niewłaściwego urzędu. Wyjaśnianie sprawy i prostowanie trwało około roku. Z chwilą naszej skargi do SKO w Warszawie na nieprzestrzeganie postanowień SKO odwołuje własną decyzję i próbuje gmatwać sprawę prowadząc ją niezgodnie z zaleceniami SKO i Ustawą Prawo Wodne.
    II sytuacja dotycząca odpowiedzi i wypowiedzi pana Janusza Budnego na pismo ECO – OTWOCK zamieszczonej na forum, w piśmie wysłanym ze starostwa do ECO-OTWOCK oraz wypowiedzi w Linii Otwockiej z dnia 16 października 2014 roku. Pan Janusz Budny wykazał się całkowitą nieznajomością art 232 Ustawy o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 roku Dz. U.2013 poz.21, za realizację której jest odpowiedzialny z racji powierzonej przez Starostę Otwockiego funkcji. Art. 232 ust1, ust2, ust3, ust4 wymienionej ustawy został wyjaśniony i ogłoszony w dniu 14,02.2013,godz 10.50 przez Biuro Zarządzania Środowiskiem Wydziału Ochrony Środowiska Starosty Powiatu w Otwocku. A jak widać pan Janusz Budny nie wie nawet i nie raczy się zapoznać dokładnie co ogłasza podległe jemu biuro i jak brzmią zapisy prawne w ustawie.

    Lech Malinowski

    PS.Chciałem przed wyborami opublikować artykuł o spółkach wodnych w otwockich niestronniczych mediach.Do tej pory nie został opublikowany,natomiast dziwnym trafem zaczęto na gwałt porządkować zaniedbane przez Spółkę Wodną Wiązowna Północna rowy. Dobre chociaż i to.
    Na pewno pan Budny nie jest to dobrym materiałem na Wójta o czym świadczą zgromadzone dokumenty i wydawane przez niego decyzje.Pan Budny chwali się że wydał niewiele złych decyzji i nie zdając sobie sprawy że nawet jedna zła decyzja wydana na tym szczeblu może być przyczyną wielkiej tragedii ludzkiej!.




    ADMIN - STANOWCZO PROTESTUJĘ!
    Lech Malinowski WRESZCIE podpisał się pod swoim postem imieniem i nazwiskiem. Post zawiera argumenty, fakty, odwołania - przenoszenie go do agitacji uważam za FAKTYCZNĄ CENZURĘ.
    Do tej pory nie zgadzałem się z takim działaniem, ale je tolerowałem. Teraz UWAŻAM, że zaczynasz wybierać wiadomości. Przykro mi to pisać, ale takie odnoszę wrażenie. Bardzo Cię proszę abyś odniósł się do tego oficjalnie, bo coraz większej liczbie użytkowników, w tym mi, zaczyna to po prostu przeszkadzać.
    Post edytowany przez Mataj 2014-11-25 09:20:41
  • Panie Wazka!
    proszę przeczytać ze zrozumieniem art 165 ustawy Prawo Wodne oraz art 232 ustawy o odpadach oraz zapraszam pana na zapoznanie się z pełną dokumentacją którą posiadam .
    Jak widać przysłowie "uderz w stół a nożyce się odezwą" ma na tym forum pełne zastosowanie. Był to mój ostatni wpis na forum bo szkoda czasu .

    pozdrawiam Lech Malinowski

    ps. to samo powiedziałem prosto w oczy panu Budnemu na jego spotkaniu w Skate Parku w Wiązownie oraz w szkole. Jeśli posiadał ukryty sprzęt do nagrywania rozmów to może panu to odtworzyć.
  • dobrze ta zrobię i się odezwę
  • dziś bylem w "centrum" Wiazowny i.... nic nie zastalem sklepy pozamykane ,stoiska nieczynne nawet kiosk ruchu przy urzedzie nie działa. No naszczęście bankomat apteka i poczta działa , lecz ogólnie głucho i smutno . Trafiłem na plakat Pana RZ nie wiem bo się na tym nie znam ,ale chyba powinien być opatrzony informacją z jakiego komitetu kandytat startuje ,ale nic takiego nie znalazłem , a w pierwszej turze było. Czy takie dzialnie jest zgodne z prawem wyborczym?
  • Wazka pisał(a):

    plakat Pana RZ nie wiem bo się na tym nie znam ,ale chyba powinien być opatrzony informacją z jakiego komitetu kandytat startuje ,ale nic takiego nie znalazłem , a w pierwszej turze było. Czy takie dzialnie jest zgodne z prawem wyborczym?


    W Kodeksie Wyborczym nie ma takiego przepisu. Tylko w przypadku kampanii w drukowanej prasie trzeba podać, kto zamówił umieszczenie materiału w prasie (Art. 112 Kodeks Wyborczy).
    http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20110210112
  • dziekuje za wyjasnienia ,a to dziwne ze Pan RZ ukrywa swoją przynaleznośc do PiS , znów brak odwagi czy traktuje ludzi jako motłoch i liczy na ich naiwność?
  • Urzędnicy mają swój rozum - nagle wywalą wszystkich i sami zaczną pracować? Błagam! :-))
  • A co masz na myśli
  • Tylko, czy przynależność do tej partii daje pewność sukcesu wyborczego?
    Moim zdaniem, cena nie musi być adekwatna do zysku...

    A tak w ogóle, to czy idee partyjne pomagają w funkcjonowaniu gminy?
    Tu potrzebny jest menadżer, a nie ideologiczny frustrat, ktoś musi umieć zarządzać potencjałem, a nie na czas wyborów stroić się w maski i wełniane kapelusiki.
  • Thotal masz racje i taka osobą jest własnie J.B. , oczywiscie sam wszystkiego nie ogarnie , bedzie musiał wprowadzić zmiany organizacyjne i aktywizować pracowników.
  • i o tym między innymi , mówił na wczorajszym spotkaniu w Zakręcie ma facet wizję i wie jak to zrobić by mieszkaniec przychodzący do urzędu ze swoją sprawą nie był traktowany przedmiotowo.
  • Ale Roman Zdunik też ma wizje dotyczącą Zakrętu. Tyle że zakrętu ul Napoleońskiej w Gliniance i liceum dwujęzycznego tamże.
  • no właśnie dziś nie wspomniał o Zakręcie tylko o witrażach i o zatrudni(eniu specjalistów do realizacji swoich wizji
    najbardziej podobało się mi wręczenie przez Pana Budnego ( materiałów szkalujących jego osobę ) przez bojówki Pana Romana , aż się zapowietrzył . Nie naśmiewam się , ale był bardzo zaskoczony.