Zastój inwestycyjny czyli szukanie nowego wójta
  • Dajmy temu spokój ..skoro nie kandyduje...a więc podsumujmy AB potwierdziła oficjalnie start o czym pisały lokalne media wg ciebie kandyduje JB (CZyli wiesz ze kandyduje właśnie na wójta) wysoce prawdopodobny jest start R.Zdunika z komitatu PiS a więc chyba nie musi zgłosić kandydatów na radnych w połowie okręgów wyborczych.........a może ktoś zna kolejne osoby intuicja podpowiada mi że powinno być 4 chętnych..a więc kto następny..? :-? =(( :D :-B
  • Na giełdzie nazwisk, która do mnie dotarła są:
    p. Zdunik, p. Budny, obecna p. Wójt i obecna przewodnicząca Rady + ponoć jeszcze ktoś z "opcji Zakręt".
    Oczywiście to może mieć niewiele wspólnego z prawdą.
  • Grono kandydatów skłania do tego aby pozostać w dniu wyborów w domu...
  • Czemu. Prawda że siła 1 głosu jest niewielka ale ja mam radośc jak stawiam X ;) poza tym w wyżej wymienionym gronie jest Pan na którego na pewno nie oddam głosu! :(( On już pokazał że nie potrafi o nic zadbać patrz drogi powiatowe o zgrozo =((
  • Z tego co mi wiadomo kandydat sprzed 4 lat - Stanisław Bogucki, raczej nie zamierza startować.
    Dlaczego piszecie skrótami? To jakaś tajemnica? Czy boicie się przepychanek (znaczy się będą pewnie ale później)? :)
  • Obcy - a Ty? Zgodzisz sie wreszcie czy nie? Kolejny raz powaznie pytam! ;)
  • No dobra! Jak tak bardzo prosisz, to widzę że jest wola społeczeństwa. Zastanowię się.
  • Też słyszałem że p.Budny będzie startował w wyborach.
  • Rutek pisał(a):

    Też słyszałem że p.Budny będzie startował w wyborach.



    Zdziwiłbym się gdyby tak nie było ;)

    obcy pisał(a):

    No dobra! Jak tak bardzo prosisz, to widzę że jest wola społeczeństwa. Zastanowię się.



    Nie powiem, że "zastanów się bo warto!", ale... zastanów się. ;) Tak jak patrzę, to póki co jest wybór między... no nie powiem czym, a czym, bo pewnie niektórzy forumowicze by się obrazili, ale póki co "swojego" kandydata nie widzę.
    No i nie będzie wypadało krytykować admina :P
    Post edytowany przez Mataj 2014-03-26 08:59:35
  • Wybory Wójta z pewnością będą ciekawe, gdyż tak jak piszecie w tzw. "plotkach" pojawia się wiele nazwisk, lecz czy któreś z nich Waszym zdaniem zasługuje na Wybór?. Pytanie stawiam specjalnie, gdyż wybory, czy to samorządowe, czy np. najbliższe do PE wymagają zaangażowania wyborców. Co z tego, że dany kandydat (partia) uzyska np 30% głosów, skoro do głosowania pójdzie np. 20% społeczeństwa. To samo na szczeblu lokalnym, WYGA TEN KANDYDAT, którego "elektorat lokalny" będzie najbardziej zmobilizowany i pójdzie do wyborów. Z aktywnością mieszkańców nie było chyba najlepiej i nie jest najlepiej, zauważyłem to jak zapoznałem się z informacją o przeprowadzonych konsultacjach w sprawie Statutu Gminy, gdzie uwagi nadesłała 1 (słownie: jedna) osoba.
    A kogo chcielibyście jako kandydata na Wójta?, jakie cechy charakteru, doświadczenie uważacie za niezbędne?.
    Post edytowany przez slavkc 2014-04-30 22:18:38
  • SLAVKC! Witaj!
    Aktywność mieszkańców, jest odzwierciedleniem tego, jak lud jest słuchany. Obecna wójt wypięła się na nich kilkakrotnie, a dziwi się, że ludzie nie są aktywni...
    Doświadczenie w byciu wójtem uznaję za wadę. Ja chciałbym kogoś niepartyjnego z gm. Wiązowna. Nie musi być otwarty na współpracę, ale musi mnie przekonać, nie że wie czego brakuje, ale jak zrobić aby poprawić kilka problemów. Mam gdzieś puste frazesy, którymi posługuje się większość lokalnych pseudo polityków. Interesuje mnie pomysł na gminę i kroki, aby go osiągnąć.
    Z charakteru może być sk... urczybykiem ;-) grunt, żeby był /a skuteczny /a.
  • Ja juz wielokrotnie wskazywalem kandydata.

    A Wojt czesto krytykuje, ale musze powiedziec, ze jeden sukces zauwazam: dla wszystkich dzieci znalazlo sie miejsce w przedszkolach. To jest sukces i niniejszym gratuluje Wojt! ;)