Otwock 2.06.2013
  • Może się wybrać ?
    650 x 460 - 267K
  • był ktoś?? ciekawi mnie sposób "prezentacji" gminy Wiązowna - niestety nie miałem możliwości podjechać :-(
  • ja się wybrałam, dostałam petardą a rykoszetu odłamkiem moje najmłodsze dziecię ... i tyle było zabawy... ponieważ petarda była elementem występu jednego z kabaretów mój maż zadał pytanie kto jest odpowiedzialny za taki dobór "repertuaru" ( trzeba dodać że byłam jedną z nielicznych osób dorosłych stojących najbliżej występujących - przeważały dzieci ) jedyny komentarz - "jesteśmy ubezpieczeni..."
  • ponieważ nie wypada kląć publicznie więc w takich przypadkach używam swojego drugiego języka i piszę putain... poza tym no comments.. niestety..
    Post edytowany przez [Deleted User] 2013-06-08 07:46:00
  • Poza tym reklama regionu w postaci wszelkiego rodzaju straganików - jak na odpuście : baloniki, wata cukrowa, chińskie plastykowe badziewie wszelkiej maści...., chyba najlepiej wychodziły prezentacje gmin - w tym Wiązowny :-)
  • Man nadzieję że nic ci się nie stało(mówię o petardzie)
  • Dziecię ma podbite oko, a ja jestem uboższa o przepalone spodnie, trochę przypalona i z imponującym sińcem.... natura... Ale bardzo dziękuje za troskę
    494 x 369 - 21K
    Post edytowany przez Yenza 2013-06-08 13:55:43