Majdan dostep do internetu
  • Witam,

    chcialbym sie dowiedziec jak wyglada aktualnie temat dostepu do internetu w Majdanie. Chodzi mi o polnocna zachodnia jego czesc, za ulica Sloneczna.
    Od paru miesiecy poszukuje na necie czegokolwiek poza GSM i jakos do ten pory kompletnie nic nie udalo sie znalezc.
    Czy ktos z ulicy Slonecznej (lub na polnoc od niej) ma net inny niz GSM ?
    A moze ktos jest szczesliwym testerem LTE i moglby podjechac i sprawdzic jak to by dzialalo, o ile w ogole by dzialalo (z mapki wynika, ze by nie dzialalo)

    Chetnie tez poznam opinie GSMowcow z tej okolicy, jak dziala net, moze jakies wyniki z speedtest.net.

    Pozdrawiam,
    Piotr Wozniak
  • Zapytaj tutaj : www.jjs.com.pl


    Darek
  • Witam,
    zapraszam do nas.
    http://maxinet.24it.pl/

    Pozdrawiam,
    Robert
  • Padłem ze śmiechu te ceny to chyba z kosmosu?:) ile lat temu płaciło sie za 8Mbit/s 110zł?Śmiechu warte Do 8Mbit/s w nocy i do 4Mbit/s w dzień - 110zł brutto miesięcznie
    do 4Mbit/s w nocy i do 2Mbit/s w dzień - 73zł brutto miesięcznie
    do 2Mbit/s w nocy i do 1Mbit/s w dzień -48zł brutto miesięcznie


    Pozdrawiam
    Grzegorz
  • tak drogo ? " wszystko powinno być za darmo"
  • Czy drogo?Proponuje najpierw zapoznać się z cenami i prędkościami internetu u innych operatorów a potem dodawać tekst na poziomie... "wszystko powinno być za darmo" to nie początki internetu kiedyś były takie ceny PODKREŚLAM KIEDYŚ :)
  • internet wymyślono chyba w Belgii czy Holandii dla wymiany szybkiej informacji miedzy dwoma instytutami naukowymi z założenia miał to być bezpłatny sposób komunikowania się całego świata. No coż to jest biznes . Ja płace za Polsat 49 zł brytto bez limitu . tak 110 zł płaciłem na początku lat temu chyba 10 dla TP.SA , więc te wasze ceny to absurd