Gminne sukcesy ostatniego tygodnia
  • 23.10.2014 Ankieta!

    W celu sprawnej i profesjonalnej obsługi naszych Klientów oraz w celu starannego wykonywania zadań publicznych przez Urząd i tworzenia warunków stałego rozwoju, przedstawiam Państwu niniejszą ankietę i zachęcam do jej wypełnienia. Państwa oceny, uwagi i wnioski będą uwzględniane na bieżąco przy doskonaleniu usług publicznych świadczonych przez Urząd Gminy Wiązowna. (...) Anna Bętkowska, Wójt Gminy Wiązowna
    http://www.wiazowna.pl/571-Ankieta_BSK.htm

    24.10.2014 - Żanęcin, Radiówek wreszcie doczekają się kanalizacji!

    "Gmina Wiązowna kontynuuje działania w zakresie pozyskiwania środków na dofinansowanie budowy sieci kanalizacyjnej. Gmina podpisała kolejną - drugą umowę o dofinansowanie budowy sieci kanalizacji sanitarnej, wyczerpując w 100% przysługujące jej dofinansowanie w ramach PROW na lata 2007 - 2013."
    http://www.wiazowna.pl/571-Wyswietlanie_NEWS-59453-p_2.htm

    27.10.2014 - Będzie ciepło w Izbie Regionalnej! w Gliniance

    "Gmina Wiązowna pozyskała środki zewnętrze na ogrzewanie Izby Regionalnej w Gliniance. Teraz członkowie Stowarzyszenia „Wawrzynioki”, Panie z Koła Gospodyń Wiejskich oraz okoliczni mieszkańcy będą mogli się cieszyć ciepła, suchą i przyjemną Izbą Regionalną…"
    http://www.wiazowna.pl/571-Wyswietlanie_NEWS-59484-p_2.htm

    27.10.2014 Gmina dba o osoby starsze. Powstaje Gminna Rada Seniorów

    GRS powstała z inicjatywy wójta Anny Bętkowskiej i zrzesza osoby wchodzące w skład Stowarzyszenia „Bądźmy razem” czyli tzw. seniorów „60+”.
    http://www.wiazowna.pl/571-Wyswietlanie_NEWS-59491-p_1.htm

    29.10.2014 OSP dostaje nowy sprzęt.

    Gmina Wiązowna pozyskała w ramach Programu: Zapobieganie Zagrożeniom Środowiska i Poważnym Awariom oraz Usuwania ich Skutków pn.: „NZ-45 Zakup sprzętu ratowniczego”, prowadzonego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, kwotę 20.000,00 złotych na nowy sprzęt dla jednostek OSP z terenu gminy.

    Informacja o zakupie sprzętu ratowniczego dla jednostek OSP ukazała się co prawda już 21 października, ale warto ją powtórzyć tydzień później, tym bardziej, że z relacji dowiadujemy się:

    "Na koniec strażacy życzyli Pani Wójt powodzenia w nadchodzących wyborach samorządowych."

    30.10.2014 KPP Otwock dziękuje p. Wójt

    http://www.wiazowna.pl/571-Wyswietlanie_NEWS-59590-p_1.htm

    30.10.2014 w gminie będą dwujęzyczne dzieci... kolejna inicjatywa p. Wójt

    Z inicjatywy Pani Wójt Anny Bętkowskiej w partnerstwie z Oświatą Gminną oraz sponsorem firmą Nivette z Warszawy Gmina Wiązowna przystąpiła do Programu Powszechnej Dwujęzyczności dla Dzieci - „Dwujęzyczne Dzieci”
    http://www.wiazowna.pl/571-Wyswietlanie_NEWS-59591-p_1.htm

    31.10.2014 - Gmina pyta mieszkańców. Konsultacje!

    http://www.wiazowna.pl/571-Wyswietlanie_NEWS-59599-p_1.htm
    http://www.wiazowna.pl/571-Wyswietlanie_NEWS-59598-p_1.htm

    I jeszcze w Wiązownie będzie Zlot Turystów, dofinansowany ze środków Gminy Wiązowna.


    Jak widać w naszej Gminie wiele się dzieje.

    Władze dbają o mieszkańców. Pytają, konsultują. Usługi publiczne świadczone przez UG Wiązowna będą udoskonalane.
    Pozyskiwane są środki na kanalizację i szereg innych inwestycji.
    Gmina wspiera seniorów.
    Gmina dba o edukację dzieci i to już od najmłodszych lat.

    Innymi słowy, nieprawdą jest to co możemy przeczytać w biuletynie stowarzyszenia Rozwój Gminy Wiązowna (mojawiazowna.pl)
    Nieprawdziwe są zarzuty zawarte w programach wyborczych oponentów.


    W przyszłym tygodniu czekam na opis kolejnych sukcesów, tym razem w zakresie ekologii i ochrony zdrowia... i komunikacji publicznej.
    Post edytowany przez admin 2016-11-18 17:21:40
  • TYLE rzeczy i to w ciągu jednego tygodnia!??!??! To ja chyba jednak zagłosuję na obecną panią wójt. W takim tempie przez kolejne 4 lata będzie zrobione wszystko co trzeba i jak należy :) :) :0 :))
  • Niestety Gmina nie wspiera dzieci wyróżniających się w konkursie krasowmówczym. Na etapie powiatowym w Otwocku uczniowie Gimnazjum w Gliniance zajęli pierwsze i drugie miejsce. Na etapie wojewodzkim uczennica zdobyła drugie miejsce. Teraz będzie reprezentowała i gminę i województwo na etapie ogólnopolskim.

    O taką promocję gmina nie dba ...
    Post edytowany przez kkk_k 2014-10-31 12:17:49
  • Cóż potwierdza się stara prawda, że wybory najlepiej jakby były co roku...
    Post edytowany przez Mataj 2014-10-31 12:44:58
  • kkk_k pisał(a):


    O taką promocję gmina nie dba ...



    Dziwisz się? ;) Chwalić Gimnazjum w Gliniance i pośrednio jej dyrektora? Pewnych nazwisk nie uświadczysz w materiałach na stronie wiazowna.pl.

    I nie dotyczy to tylko dyrektora Romana Zdunika ;) Nazwisko "Budny" też jest pomijane i to nie tylko w kontekście kandydata na fotel wójta, ale także jego małżonki ...
    Pani Ewa Budny została Administratorem Roku 2014 za serwis gppeclin.szkolnastrona.pl (strona internetowa przedszkola w Pęclinie) - na stronie UG na razie cisza:)

    Biorąc pod uwagę, że na stronie wiazowna.pl pojawiały się już relacje z różnych wycieczek czy bali karnawałowych z przedszkola w Pęclinie - oczekiwałabym, że informacja o nagrodzie również zostanie opublikowana?

    Na 10-lecie działalności Stowarzyszenia Jesteśmy! przybyło wiele gości, tyle, że z relacji na stronie UG, przygotowanej przez red. Kitrasiewicza już się tego nie dowiemy. http://www.wiazowna.pl/571-Wyswietlanie_NEWS-59259-p_2.htm - pewne nazwiska nie mogły po prostu paść :)

    Wśród przybyłych znaleźli się m.in. Wójt Anna Bętkowska, Przewodnicząca Rady Gminy Monika Sokołowska, Skarbnik Gminy Wiesław Miłkowski, podopieczni, wolontariusze i przyjaciele Stowarzyszenia, a przede wszystkim Małgorzata Żak z Duchnowa,

    O tym, że na jubileuszu był Janusz Budny i przekazał prezent do pracowni rękodzieła i życzenia od Starostwa Powiatowego w Otwocku dowiemy się dopiero z materiału przygotowanego przez samo Stowarzyszenie.. oraz ze zdjęć na stronie Jesteśmy! http://wtzjestesmy.pl/index.php?DOC=10lecie

    Czy to nie jest żałosne?
  • Żałosne... Przy czym akurat ja nie żałuję, że o panu Zduniku się nie pisze....Kultura osobista tego pana pozstawia według mnie wiele do życzenia...
    Post edytowany przez [Deleted User] 2014-10-31 13:09:08
  • aga_4 pisał(a):

    Żałosne... Przy czym akurat ja nie żałuję, że o panu Zduniku się nie pisze....Kultura osobista tego pana pozstawia według mnie wiele do życzenia...



    Powiedziałabyś to panu Zduniku prosto w oczy, lub napisałabyś to pod imieniem i nazwiskiem?

    Nie podobają mi się takie wpisy. Nic nie wnoszą do dyskusji.
  • aga_4 pisał(a):

    Przy czym akurat ja nie żałuję, że o panu Zduniku się nie pisze....Kultura osobista tego pana pozstawia według mnie wiele do życzenia...



    Moralność Kalego ;)
    Strona gminna albo jest wartością gminną albo tylko UG. Jeśli to pierwsze to powinno być wszystko, jeśli to drugie - to nie rozumiem dlaczego jednych wiadomości się nie zamieszcza, a inne owszem. Przyznam szczerze nagroda dla p. Budny za stronę w 100% zasłużona i na tle sukcesów typu "ankieta" przedwyborcza trochę bardziej się "nadaje na główną".
    Póki co strona gminna nadal jest używana tylko do promowania władz gminnych, a nie gminy jako takiej. Tam gdzie się można pokazać, to jest git, ale to akurat chyba nie zmieniło się od czasu dłuższego niż obecna kadencja...
  • Pan Zdunik Panem Zdunikiem, ale sukces w konkursie nie jest jego zaslugą tylko uczennicy która wlożyła w to trud i nauczycielki j. polskiego Pani Kochaniak.

    Szkoda że walka wyborcza przyćmiewa takie sukcesy ...
  • @Joanna niestety miałam "nieprzyjemność" rozmawiać z tym panem kilka dni temu i sądzę, że jeśli zwróciłabym mu na to uwagę to i tak by nie dotarło... To moja subiektywna opinia o kandydacie i być może nic nie wnosi. Ale może zwróci uwagę osób chcących głosować na dyrektora szkoły, który powinien moim skromnym zdaniem swoim zachowaniem i postawą dawać nienaganny przykład młodzieży. Ale czy daje? Nie mnie sądzić. Zresztą jeśli mówić o elokwencji i kulturze osobistej np. obecnie nam panującej zapewne wiele osób miałoby również swoje subiektywne odczucia...
  • Typowa kiełbasa wyborcza. A kluczowe rzeczy dla przyszłości gminy jak sprawa wydobycia gazu łupkowego rozgrywane są pod stołem aby mieszkańcy za wiele nie wiedzieli. W czyim to interesie?
  • Sukcesów ciąg dalszy:
    06.11.2014
    Mniejsze stawki za odbiór odpadów dla seniorów i rodzin wielodzietnych - W pierwszym dowiadujemy się, że wśród wyrzucających śmieci są równi i równiejsi. Zastanawiam się w czym moja rodzina jest bardziej ułomna, a moje dzieci gorsze, że ich śmieci są droższe, niż kogoś kto naprodukował ich tyle, że nie jest w stanie ich utrzymać?

    07.11.2014
    Niższe podatki w 2015 roku - tutaj dowiadujemy się, że niższy podatek będą mieli rolnicy z naszej gminy, niższy podatek będzie też za budynki gospodarcze i garaże wolnostojące. Świetnie! Znów równi i równiejsi. Czy jeśli mój pracodawca zdecydował się w tym roku na obniżenie mojej pensji to również mam prawo wystąpić do UG o obniżenie podatku?

    Jakiś taki wygadany ostatnio nasz urząd się stał. Wiadomości tyle, że nie nastarczam z czytaniem ;)

    Swoją drogą - ciekaw jestem jak na ten temat zapatrują się obecni kandydaci. Domyślam się, że nie są to kwoty szokujące, a chodzi mi o zwykłą zasadę i podejście do otaczającego nas świata. Może kandydaci na radnych się wypowiedzą?
  • aga_4 pisał(a):

    Żałosne... Przy czym akurat ja nie żałuję, że o panu Zduniku się nie pisze....Kultura osobista tego pana pozstawia według mnie wiele do życzenia...



    Potwierdzam w 100%. Dla potrzeb "propagandy" i "reklamy" (także przez samego zainteresowanego dla potrzeb "autoreklamy") rozpowszechnia się dosyć nośnie inny obraz tego Pana. W okolicach Glinianki znamy go dobrze. Co bardziej dociekliwi i zainteresowani tą osobą, dojdą do tego że to Pan z dosyć obfitą przeszłością starego systemu (do PZPR też byle kto nie należał i nie brali z ulicy), obecnie startuje z listy PiS (gdzie oni mają oczy, czy potrafią czytać ludzkie życiorysy, a może po prostu również łapią z ulicy żeby zatkać swoje szeregi partyjnych lemingów). Kieruje szkołą o bardzo zobowiązującym imieniu patrona - a organizuje jakieś "haloweny" i święta dyni, bez wartości i braku polskich wzorców kultury! A co na to jego przełożeni? A co "koledzy" z partii? Może to ważne a może nie, nie wiem, niech każdy sam rozsądza co myśleć o takich 'wahliwych' jak wahadełko osobach.
    Jednak podzielam Twoją opinię, bo miałem się odnieśc do Twoich spostrzeżeń - po moich doświadczeniach z tym Panem opinia jest w 100% zgodna z Twoją. Taka osoba raczej zaszkodzi niż pomoże rozwojowi Wiązowny, a niekompetencja jako osoby ewentualnie kierującej gminą rozłoży ją niechybnie na łopatki.
    Pozdrowienia :-)

    Post edytowany przez Kwadrat 2014-11-07 14:48:16
  • Jestem zwolennikiem Dziadów, przeciwnikiem Halloween, ale wydaje mi się, że to fajnie, że Zdunik nie jest kompletną konserwą. Nauczyciel jest dla innych, a nie dla siebie samego...

    Inna sprawa, że wciąż nie mam choćby jednego powodu, żeby na niego zagłosować. Na zebranie niestety się nie wyrobiłem z pracy, a o sukcesach jako radny powiatowy nie słyszałem. Ktoś może rozwinąć ten temat?
  • Pan Zdunik to artysta.
  • Mataj pisał(a):

    Inna sprawa, że wciąż nie mam choćby jednego powodu, żeby na niego zagłosować. Na zebranie niestety się nie wyrobiłem z pracy, a o sukcesach jako radny powiatowy nie słyszałem. Ktoś może rozwinąć ten temat?



    Radny powiatowy? Wyniki... hmmm, a są jakieś? :-) Ja o żadnych nie słyszałem.
    Patrz: choćby głośna sprawa - tragedia małego Patryka potrąconego przez samochód w Czarnówce. Jak myślisz czyj to jest rejon wyborczy? Kto jest radnym z tego terenu? Kto miał możliwości skierowania środków z budzetu powiatowego na budowę m.in. chodnika. Przed tragedią podobno dawno temu były środki i możliwości żeby zrobic chodniki przy drodze, szczególnie że chyba z tego co się orientuję 10% środków deklarowała na ten cel gmina. Nie wiem, można było pomyśleć równiez np. o jakichś słupkach przy drogach, nawet malowaniu skrajni jezdni pasami jak to jest w "cywilizowanych" krajach, zeby wieczorem było widać którędy w ogóle mamy jechać samochodami. Czy coś w tej kwestii radny powiatowy zrobił? Coś tam zaczął "propagandowo" po tragedii - szukać wytłumaczenia i robić ruchy żeby dopiero się nimi zająć. M.in. UWAGA, UWAGA!!! zarządził że każde dziecko w szkole ma przynieść po 10 zł na budowę drogi, inaczej nie wpuści do szkoły!!!!!!!! I każdy u nas o tym wie, ale ludzie milczą. Czy wy sobie to wyobrażacie?????
    Czy coś zrobił w tej kwestii do dnia dzisiejszego jesli chodzi o "materializację" nie tylko swoich obietnic!?...

    PS. Też jestem zwolennikiem Dziadów i starych polskich tradycji kulturowych :-)
    Pozdrawiam!!!!!
    Post edytowany przez Kwadrat 2014-11-07 18:19:04
  • Mam pomysł!!!, przesuńmy termin wyborów, wówczas może jeszcze więcej uda się zrealizować w tym czasie :D
  • @Kwadrat Dziady to obrzęd właściwy dla Słowian i Bałtów, ale też w innych kulturach był obecny ( czyli nie tylko zwyczaj polski)

    Jeśli chodzi o p. Zdunika to nie znam jego przeszłości i drążyć mi się nie chce. Napisałam tylko moje subiektywne odczucie po krótkiej rozmowie jaką z nim miałam dwukrotnie. I podtrzymuję, że ja osobiście od człowieka sprawujacego władzę, czy to w szkole czy w gmnie oczekuję wysokiej kultury osobistej i kompetencji w wykonywanych czynnościach, czyli, że słoma z butów nie wystaje. A tu mam wrażenie, że wystaje.
  • Mataj pisał(a):



    Jakiś taki wygadany ostatnio nasz urząd się stał. Wiadomości tyle, że nie nastarczam z czytaniem ;)



    Też sobie chciałam poczytać o gminnych sukcesach i trafiłam na takie cudo:

    07.11.2014
    Nowa wiata przystankowa
    W dniu dzisiejszym została zamontowana nowa wiata przystankowa w Gliniance przy ul. Łąkowej.

    http://www.wiazowna.pl/571-Wyswietlanie_NEWS-59820-p_1.htm

    Niby fajnie, że jest nowa wiata, ale mam wątpliwości czy mieszkańcy wdrapią się jakoś na tę ławkę pod wiatą.
  • @Tunia

    Punkt dla Ciebie! Tyle razy widziałam te zdjęcia i nie zauważyłam...

    image
    560 x 420 - 204K
    560 x 420 - 233K
  • Szanowne Panie.
    Wszystko jest w najlepszym porządku! To nie jest ławka tylko stolik, żeby butelek nie trzeba było w rękach cały czas trzymać!
  • Chyba ktoś się za dużo filmów Barei naoglądał.
    Jakie place zabaw, takie wiaty. Wszystko do siebie pasuje.
    Lepiej, żeby pani Wójt już przestała z tą gonitwą za sukcesami, bo tego nikomu już nigdy nie uda się odkręcić.
  • OMG! Ładna półka! A może to taka gminna wersja tapczan-półka? Można się przespać czekając na 720 bez narażania się na obwąchiwania przez lokalne kundelki...

    Swoją drogą to chyba nie jet wina wójt, że ktoś pobłądził przy montowaniu przystanku? ;) Nie przesadzajmy, a że ktoś kto odbierał robotę w życiu na przystanku nie stał i nie wie jak wyglądają... to zupełnie inna para kaloszy...
  • Ha,ha,ha,ha,ha!!!!! Widziałem na żywo to "dzieło sztuki inżynieryjnej". Brakuje do kompletu obok drabiny do wchodzenia na tę półkę. Obiekt wygrywa w konkursie "Żenada roku 2014"!
    PS. Na zdjęciu 6 chłopa stoi i zastanawiają się czy aby nie zamontowali tego do góry nogami :-)
    Post edytowany przez Kwadrat 2014-11-10 11:52:44
  • Trochę rzetelności Panowie i Panie! Zamieszczone zdjęcie pokazuje stan w trakcie robót, a nie po ich zakończeniu. Od soboty przystanek funkcjonuje i to bez drabiny do wchodzenia na ławkę. Fe, brzydkie zagranie!
  • Nemo pisał(a):

    Trochę rzetelności Panowie i Panie! Zamieszczone zdjęcie pokazuje stan w trakcie robót, a nie po ich zakończeniu. Od soboty przystanek funkcjonuje i to bez drabiny do wchodzenia na ławkę. Fe, brzydkie zagranie!



    Droga @Nemo :)
    W piątek artykuł na stronie UG wyglądał jednak zupełnie inaczej.. To że został teraz "poprawiony", dodano nowe zdjęcia, zmieniono tekst jest oczywiście wg Ciebie pięknym zagraniem... Błagam nie miej mieszkańców tej Gminy za idiotów...

    Piątek, 7.11.2014

    image

    Poniedziałek, 10.11.2014

    image
    877 x 683 - 125K
    749 x 670 - 101K
  • @Nemo
    Jeszcze powiedz komu trzeba, żeby poprawili tekst, bo "i" zostało.... tak było pospiesznie wszystko poprawiane...

    Edit: i jeszcze niech poprawią "zadowolenie" na "zadowoleni" ;)
    Post edytowany przez [Deleted User] 2014-11-10 12:37:55
  • Komu Ty zarzucasz brak rzetelności? Napisane, że oddano wiatę - napisano. Zamieszczono zdjęcia obrazujące ten sukces - zamieszczono. To, gdzie tu jest brak rzetelności z naszej strony. Jest taki pośpiech w publikowaniu tych sukcesów, że nikt w gminie nie ma czasu pomyśleć. Dobrze, że przynajmniej ktoś ma czas zaglądać na forum i wprowadzać korekty na stronę gminy. Dołączam się do prośby - Nemo, nie miej mieszkańców tej gminy za idiotów.
    Mataj, może to nie wina pani Wójt, że ktoś pobłądził, ale sukces że wiata stoi należycie - już jej ;).
  • Nie mam nikogo za idiotę. To po pierwsze. Po drugie: zaprezentowane zdjęcia pochodzą z montażu. Widać to po robotnikach i nóżkach wiaty, które nie są jeszcze zagłębione w podłożu. Żadna z gminnych wiat autobusowych nie stoi na szczudłach! Więc nadal uważam, że to było brzydkie zagranie. A poprawienie omyłki na stronie nie jest chyba naganne? Chyba, że się mylę... ;;)
  • @Nemo
    Jednak masz nas za idiotów :)
  • Zdecydowanie potwierdzam, Nemo masz nas za idiotów.
  • @Nemo myśli inaczej
    czas na zmiany :)>-
  • To ja może wrzucę zrzut z chwili, gdy opublikowano ją na serwerze wiazowna.pl
    Myślę, że po prostu ktoś tak spieszy się z tymi sukcesami, że nie zastanawia się co, jak gdzie, byle więcej.
    Trochę jak w tym dowcipie o studentach:
    A: Co to?
    B: Nie mam zielonego pojęcia, ale kserujemy!


    image
    1348 x 3074 - 518K
  • to nie przystanek RACZEJ WIATA PRZYSTANKOWA
  • @ Mataj

    Zrozumiałabym oburzenie @Nemo, gdyby któryś z forumowiczów, podjechał do Glinianki, zrobiłby zdjęcie niedokończonej inwestycji i ogłosił to jako sukces pani Wójt.

    Wówczas, owszem można by mówić o brzydkim zagraniu...

    Tymczasem to sam UG pochwalił się wiatą na szczudłach i przedstawił ją jako zakończoną inwestycję - co doskonale widać na Twoim zrzucie ekranu, a dokładniej na miniaturce ;)

    Za taką za przeproszeniem "kupę" nie odpowiadają forumowicze, a ten kto pozwolił na taką publikację na oficjalnej stronie internetowej UG w Wiązownie...

    Zresztą takich niezręczności ostatnio jakby więcej. Bardzo zniesmaczyła mnie relacja „200 lat” dla weterana. http://www.wiazowna.pl/571-Wyswietlanie_NEWS-59787-p_1.htm Pewnych zdjęć się po prostu nie wstawia na I stronę, bo świadczą wyłącznie o braku szacunku, empatii dla drugiego człowieka...
  • @JoannaF - PRZEDE WSZYSTKIM kopia strony, którą zamieściłem pochodzi z 8.11, Urząd nadal na stronie twierdzi, że ten news jest z 7.11 co jest po prostu zwyczajną nieprawdą i jeśli strona działa na zasadzie fałszowania obrazu, to czy cały urząd działa również na zasadzie poświadczania nieprawdy? Zdaje się zarzucano to obecnej wójt w tej kadencji?

    @Nemo - wiesz doskonale, że można się czepiać wielu elementów, rozgrywanych między tutejszymi kandydatami. WSZYSCY są umoczeni, jedni mniej, drudzy gorzej. Sztabowcem nie jestem, ale propagandę na portalu URZĘDU gminy widać gołym okiem, a zaprzeczanie temu moim zdaniem świadczy o niezbyt samodzielnym myśleniu. W materiale o 10 latach Stowarzyszenia Jesteśmy, ktoś uznał p. Budnego za niefotogenicznego, do tego stopnia, że nie można wrzucić go na portal. Specjalnie? Nie wiem, ale po oczach bije ;)
  • image

    Kończę z komentowaniem czegokolwiek co się pojawia na stronie UG. Ten wpis jest ostatni.
    Bełkot na stronie urzędowej dostatecznie mnie dzisiaj poraził.

    690 x 759 - 68K
  • Nemo pisał(a):

    A poprawienie omyłki na stronie nie jest chyba naganne? Chyba, że się mylę... ;;)



    Naganne nie jest, ale osobiście uważam, że artykuł na stronie UG w pierwotnej piątkowej wersji był dużo lepszy od poprawionego. Za walory artystyczne wersji pierwotnej daję 10 punktów na 10.
  • Tunia pisał(a):

    Nemo pisał(a):

    A poprawienie omyłki na stronie nie jest chyba naganne? Chyba, że się mylę... ;;)



    Naganne nie jest, ale osobiście uważam, że artykuł na stronie UG w pierwotnej piątkowej wersji był dużo lepszy od poprawionego. Za walory artystyczne wersji pierwotnej daję 10 punktów na 10.


    To się ktoś w urzędzie ucieszy!
  • @Nemo, nie wiem czy będzie miał(a) czas, bo jutro znów pewnie 15 kolejnych sukcesów do publikacji...i tak już do wyborów.
  • A ja uważam że urząd gminy powinien na swojej stronie internetowej polepszyć komunikację z mieszkańcami, (odpowiedzi na zadawane pytania w pełnej formie, a nie okrojonej do potrzeb p. Wójt i uprawiania propagandy sukcesu, słuchanie mieszkańców i ich spraw niekoniecznie dla potrzeb wyborów) wtedy niepotrzebne byłoby oddelegowywanie "zielonych ludzików" do uprawiania propagandy i autoreklamy na wszystkich forach jakie dotyczą Wiązowny. A jeśli już to proszę podać swoje nazwisko i imię oraz stanowisko w urzędzie (a nie nick, żebym wiedział gdzie i na kogo składac zażalenie i "reklamację"!) :-)
    Post edytowany przez Kwadrat 2014-11-11 19:01:49
  • A ja uważam , że obecna forma propagandy sukcesu jest doskonała.
    Dziś pytanie , jutro odpowiedź
    Dziś sukces, jutro do druku-cała gmina w kwiatach
    Tak powinno być od 4 lat a nie od 10 dni.
  • Jeszcze ciepłe, dzisiejsze:

    image

    Uroczyste uruchomienie nowo wybudowanej sieci wodociągowej przebiegającej od Kącka, przez Duchnów, do Wiązowny Kościelnej...

    http://www.wiazowna.pl/571-Wyswietlanie_NEWS-59892-p_1.htm
    560 x 420 - 235K
  • Czyżby pani radna była zażenowana towarzystwem , ze ręką zasłoniła twarz ?
  • Drugie zdjęcie jest lepsze!
  • Czy ten Pan z przodu coś śpiewa?
  • Malevik pisał(a):

    Czy ten Pan z przodu coś śpiewa?



    "Boże coś Polskę!" ;)
    Eh! Śmiechy, śmiechami, a w sumie jest się z czego cieszyć!
  • Tak jest! Wodociąg drogą nie chodzi! :)