Recykling i skup złomu Wiązowna
  • Od jakiegoś czasu przyglądam się gdzie w okolicy działa jakiś przyzwoity skup złomu który zajmuje się też recyklingiem. Mam do posprzątania trochę starych śmieci z działki i chętnie bym coś na tym zarobił ;)

    Jak na razie znalazłem tylko Skup Złomu ZłomMax, ale może jest coś w bliżej?
  • Sorry, nie chwytam.
    Czym różni się przyzwoity skup złomu od nieprzyzwoitego?
    I co to miałby być za skup który byłby recyklerem złomu? Masz na myśli hutę?

    Holdmar (na tyłach UG) przyjmuje złom. Jak oddawałem tam ostatnio ramę od roweru to powiedzieli, że oni to przyjmą ale pod warunkiem, że oddam ten złom honorowo... Waga wyłapuje u nich bodaj dopiero od 20 kg, a rama była ciut lżejsza.
  • Właśnie w tym rzecz, przyzwoity miałem na myśli że chociaż piątaka czy dychę za taką ramę zarobisz. Ja mam właśnie w takich pierdołach tego trochę i nie wiem, czy uda mi się na raz uskładać ze 100kg, raczej wątpię. A że mam też trochę metali kolorowych (aluminium), to też pytam o rozsądne miejsce ;)
  • zawsze możesz skorzystać z firmy wyszukanej w internecie, oni też działają zwykle na terenie całego kraju, a nie tylko w okolicach zatem polecamhttp://firstrecycling.pl/ bo sam jak sprzątałem działkę to kilka razy z takich dodatkowych usług korzystałem
    Post edytowany przez recyk00 2014-08-12 13:46:47