Internet w Duchnowie..
  • The user and all related content has been deleted.
    Post edytowany przez [Deleted User] 2013-05-24 18:33:44
  • Jest MGK - radiówka z Góry Kalwarii (nie wiem tylko jaki teren obejmuje). Nie najgorzej działa LTE z Plusa (jeśli oczywiście nie oczekujesz że prędkości będą takie jak w reklamie). Wszystko zależy od tego gdzie jesteś. Antenka na dachu przyda się pewnie.
    Post edytowany przez nightwatch 2013-05-25 10:17:50
  • napisałem do MGK w sprawie zasięgu bo w formularzu zamówienia nie ma Duchnowa.. wolałbym jakiś stały internet a nie mobilny - ten w ostateczności.. moja lokalizacja to skrzyżowanie Kąckiej i Nizinnej...
    czytam też o antenach dodatkowych - jest akurat w czym wybierać w tym temacie :-)
  • gdybyś chciał to mam dużą jak patelnia antenę LTE plusa (http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=3227968294&ars_source=ars&ars_socket_id=5&ars_rule_id=93). Tanio opylę bo mi niepotrzebna ;)
  • rozważę tę opcję oczywiście - tyle tylko, że to na Plus'a a ja mam Play w tej chwili.. zorientuję się a propos propozycji Plus'a i dam Ci znać.. prześlij mi proszę ofertę na PW, dzięki z góry
  • Ja korzystam z karpiska.net i nie mam żadnych problemów, chociaż nie jest tanio... No i transfer tez przeciętny, ale w gminie nie ma wielu providerow, nie ma limitów transferu.
  • Mataj sprawdziłem na ich stronie, fakt mają trochę drogą ofertę, brak limitów jest jakimś plusem, najważniejsze jednak czy przesył jest wystarczający (te do 3mb/s) bo ja mam prawie non-stop włączony internet - pracuję w domu (tłumaczenia) więc stabilność łącza jest dla mnie równie ważna jeśli nie najważniejsza.. dzięki w każdym razie za kolejny kamyczek do ogródka :-)
  • Stabilnosc karpiska.net to glowna zaleta. Dziala w zasadzie bez przerw. Drogo jak na warunki gminne tez nie jest. W Wawie owszem - za te kase to mozna pewnie miec 20Mb, telewizje i telefon ;)
  • U mnie internet od nich nie działał 2 dni podczas ostatniego roku... Bo podczas burzy zjarał mi się zasilacz i musieli wymienić :-P co do transferu to jest tyle co deklarują. (sprawdzane kilka razy na speedtest.net)
  • o - tutaj to poważne argumenty (transfer i stabilność).. warte więc rozpatrzenia - czekam na odpowiedź z karpiska.net.. w Warszawie teraz płacę 90PLN (za 20mb netu, TV i telefon) wiec jak zapłacę niedługo mniej to będzie tylko lepiej :-)
  • dzisiaj przyszła odpowiedź ok MGK (Karpiska), że przepraszają ale ich zasięg w mojej lokalizacji nie dochodzi więc ten trop można uważać za zamknięty :-)

    pożyczę i sprawdzę jak działa Lte od Plusa i podejmę jakąś decyzję - jakaś jest zawsze lepsza od żadnej :-)
  • Nie wiem dokładnie jaka to firma ale ja mam w Stefanówce net od kogoś lokalnie - mam antenkę na dachu i ciągnie aż miło.... w razie czego mogę podać namiar na priv.
  • Yenza pisał(a):

    Nie wiem dokładnie jaka to firma ale ja mam w Stefanówce net od kogoś lokalnie - mam antenkę na dachu i ciągnie aż miło.... w razie czego mogę podać namiar na priv.



    ode mnie do Stefanówki jest ok 3,5km więc obawiam się, że to nie przejdzie..
    ale dzięki za dobre chęci :-)
  • ale oni gdzieś postawili maszcik - może by się udało... ja w każdym razie nie narzekam no i koszty inne niż przy LTE, bez ograniczeń transferu itd. ale nie namawiam
  • Może to ten: http://24it.pl/index.php/ct-menu-item-3
    On ma 8 masztów w gminie, ich sygnał powinien pogrywać całą gminę, takie były warunki dzierżawy. Przetarg został unieważniony, ale wydaje mi się, że firma, która wygrała przetarg postawiła w końcu maszty. http://bip.wiazowna.pl/public/?id=121435