• "Policjanci z podwarszawskiego Otwocka zwracają się z prośbą o pomoc do świadków wypadku, który miał miejsce w niedzielę po godzinie 13.00 na drodze krajowej numer 17 w pobliżu Wiązowny. Doszło tam do czołowego zderzenia bmw i forda. Funkcjonariusze poszukują kierowcy czarnego seata ibizy, który mógł odegrać kluczową rolę w zdarzeniu."

    Może ktoś może pomóc... Całość tutaj
  • WRD działa szybciej i sprawniej jeżeli były (niestety) ofiary śmiertelne.
    Jak w Wielki Czwartek w tym roku byłem świadkiem wypadku w Majdanie (przy autogazie i oponach) i wraz z poszkodowanym zatrzymaliśmy sprawcę wypadku (który nota bene był tak pijany, że nie był w stanie się nawet wysłowić) to do dziś nie otrzymałem wezwania na przesłuchanie...
    Wtedy na szczęście, poza kompletnie rozbitymi dwoma samochodami, nikomu nic się nie stało.
  • Dla mnie ta droga jest w ogóle niesamowita...
    Ludzie myślą, że wyprzedzanie samochodu, gdy z przeciwka jedzie inny nie jest wyprzedzaniem na 3-go. :| Wystarczy, że cwaniak z przeciwka założy, że "ten z przeciwka zjedzie", a ten akurat zmienia radiostację w samochodzie.

    Póki co ekstremum które widziałem to 4 samochody jadące tyralierą na samochód z przeciwka (każdy każdego wyprzedzał). BARDZO poważnie zastanawiałem się wtedy, czy skakać rowerem do rowu...
  • Teraz wiem, dlaczego od niedzieli jest podwojony (!) ruch na forum od Google'a, z hasłami jak "wypadek wiązowna" :-(