w sobote 2.12.2012 znaleziono beżową sunie w typie amstaf/bokser
  • bardzo przyjazna, raczej domowa niż podwórkowa sunia szwendała sie w okolicy ul Wypoczynkowej w Lipowie. Wydaje się bardzo potrzebować towarzystwa kudzi, nie wygląda na zaniedbaną i zagłodzoną, więc mam nadzieję, że ktos jej szuka
  • hm nie zauważyłem problemów z łapą.... ale termin i reszta opisu mogłaby się zgadzać.... powieszę powiększone nieco zdjęcie i zaraz dzwonie... Ona cały czas siedzi pod naszym ogrodzeniem, (nasze psy plus micha robią swoje).
    720 x 555 - 69K
  • niestety to nie ten z Malcanowa :(
  • Wspaniale! Od poniedziałku wydzwaniamy do UG prosząc o pomoc w sprawie tego psa. No ale "firma, z tórą Wiązowna ma umowę jest daleko i sami Państwo rozumiecie..." - no właśnie nie rozumiemy!. "To może przetrzymacie psa u siebie...". Super obcy "amstaffopodobny" - umiejący naciskać klamki i ćwiczacy to wciąż na każdych możliwych furtkach i drzwiach - między naszymi psami, kotami i dzieckiem. Może podrzucimy go do UG, niech tam poćwiczy z klamkami? Naprawdę nie wydzwaniamy do UG w sprawie każdego kundelka w okolicy. Ale ta sunia jest dużym i bardzo silnym psem, uznała, że lepiej mieszkać w stadzie niż bez a lepsze stado za siatką niż żadne. Więc "mieszka" na Wypoczynkowej. Widać, że nie przepada za rowerzystami i tylko czekać, aż uzna teren za swój i zacznie przeganiać ludzi. A w UG zgłoszenie leży, gdyż musi być podpisane przez Wójta by poszło dalej. A jak pójdzie, to nie wiadomo kiedy ktoś spróbuje psa zabrać. Oczywiście nie można zapominać o właścicielu, który uznał najwyraźniej, że zimowe spacery z psem męczą, albo czas na nowy model. Serdeczne pozdrowienia dla idioty, któremu było łatwiej było wywieźć psa za miasto niż choćby do schronu.