• Jak zwykle przed wyborami było tu Pani pełno, dziś ....brak sukcesów?
    Dedykacja dla Pani Aleksandry Rutkowskiej.
    Obrona przestępcy stała się Pani gminną racją stanu do tego nawet stopnia by zrobić z siebie błazna –czy to właściwy wzór dla również własnych dzieci- wątpię. Proszę mi uwierzyć- uczciwość to piękne uczycie. W latach dziewięćdziesiątych pojechaliśmy rodzinnie z kempingiem nad Balaton. Zaraz po przebudzeniu szybkie śniadanko gdyż wiadomo Balaton czeka. Wracamy na kemping porą obiadową ….szok. Wszystkie namioty, przyczepy a może i samochody pootwierane. Na stołach pełna zastawa, papierosy, alkohole, dziecinne zabawki, sprzęt turystyczny słowem wszystko. …i nikogo nie ma. Nawet w lokalnej toalecie pod prysznicami w wodzie chłodzą się alkohole, napoje i nikt tego nie pilnuje. Sąsiedzi są na plaży. My obciążeni genetycznie wszystko swoje wychodząc rano pochowaliśmy. Do dziś mi wstyd. Nie da się tego opisać jak pięknie było tam być i wypoczywać i tylko z tego powodu wypoczywać przez duże W. Pani Aleksandro upłynęło od tego lat prawie trzydzieści tyle tylko, że w naszym kraju nic się nie zmieniło. Jest taki kraj gdzie postawiony rower na ulicy zostanie tam na długo. Jest taki kraj gdzie rower nie jest bezpieczny nawet w piwnicy. Jest taki kraj gdzie w płatnej komunikacji miejskiej nie drukuje i nie kontroluje się biletów a mimo to ludzie za przejazdy płacą –ufają sobie. Jest taki kraj gdzie stały klient w jednej z ulicznych kafejek za zamówioną kawę na karcie lojalnościowej dostaje krzyżyk postawiony długopisem. Nie pieczątkę, nie naklejkę, nie specjalną dziurkę zrobioną specjalnym dziurkaczem. Łapię w mig, zaraz namaluję kolejne dziewięć i kawusia za darmochę. Pewnie i tu zdarzają się podobnie myślący ściemniacze, cwaniacy ale widocznie niewielu gdyż p. barista na to nie wpadł. Wstyd nawet za myślenie takie.
    Pani Aleksandro, Firysiuk to taki współczesny Janosik który okrada biednych by dać sobie. Patriota ale dużo dziś takich którym do twarzy z maskotką o imieniu Polska mając na myśli jak tu rodaka wydymać. Jak widać na powyższym obrazku nawet ludzie inteligentni /być może nawet z tytułem doktora/dają się na to nabrać. Należy życzyć Pani by zdrowy rozsądek przechylił szalę nad fanatyzmem religijnym inaczej trudno mi to interpretować.
    Post edytowany przez admin 2018-05-26 16:36:23
  • Pani Olu mam nowe zdjęcia jak Firysiuk "budował " parking przed kościołem oczywiście ekipą urzędu gminy...życzy p. sobie?
  • Coś mi to przypomina z działań dwóch "zasłużonych" - budowę kanalizacji w las - ul. Sarnia. Ta budowa została zatrzymana skutecznie . Pytanie - dlaczego wcześniej wybudowano tam gazociąg i nikt się tym nie interesował .
  • Vegul- Napisz coś więcej , czyja to zasługa -dopiszę do wydłużającej się listy "osiągnięć" może się przydać.
  • o co tu chodzi z tym parkingiem Marku?
  • czy Szanowna Pani Aleksandra dało się wkręcić w nie jasny temat?
  • Widziałem ekipę z gminy jak równany był terem przy Duchnowskiej - parking koło kościoła.
  • Panie Marku kończy się już moja kadencja 2014-2018, a Pan nadal się nie zorientował, że pracuję w Radzie Gminy Wiązowna, a nie w Radzie Parafialnej ani też Duszpasterskiej. Rozumiem Pana żal i pretensje. Szczerze Panu współczuję. Przepraszam, ale ten temat nie zajmował mnie tak jak Pana, dlatego nie poświęciłam mu tyle uwagi.
  • Dodam, że także nie dałam się wkręcić w żaden niejasny temat
  • Pani Olu, nie jest mi wiadome z jakiego powodu mi pani współczuje. To ja współczuję pani oraz mieszkańcom Wiązowny- w sumie to WY wypłaciliście mi odszkodowanie za które powinien zapłacić Firysiuk. Prawdy w Pani wypowiedziach jest więc tyle co w wypowiedziach Morawieckiego czyli zero. A ten niejasny temat to to ,że broni pani złodzieja. Być może w modlitwie pani to nie przeszkadza jednak dla mnie to dyskwalifikacja z jakichkolwiek funkcji społecznych.
  • Panie Marku Woszczyno miałam do Pana poczynań względem mojej osoby dużo cierpliwości, ponieważ rozumem, że czuje się Pan pokrzywdzony w związku z utratą "ojcowizny" i szczerze Panu współczuję. Ale żarty się skończyły i tej granicy nie pozwolę Panu przekroczyć. Wzywam Pana do publicznych przeprosin za krzywdzące i niczym nie uzasadnione pomówienie, którego się Pan dopuścił wobec mnie zarzucając mi kłamstwa. W przeciwnym razie rozważam wejście na drogę sądową w trybie wyborczym w związku z naruszeniem mojego dobrego imienia.
  • Szanowna Pani Aleksandro.
    Zanim przeproszę…
    Jak pamiętamy sądy dwóch pierwszych instancji odrzuciły skargę w trybie wyborczym o jakobym uczestnictwie premiera w wiecu wyborczym. Gdzie mi zatem do tego elitarnego klubu kłamców RP.
    Pani Olu, dostrzegam manię wielkości…. choć to tylko gminna radna. Zawsze bawiła mnie gminna polityka -być może w tym też tkwi problem narodowy. O Pani kłamstwach pisałem do Rady Gminy już w lutym 2016 roku, ten temat na forum otworzyłem 1 marca br. miała więc Pani wiele okazji by poczuć się urażoną i sprawę próbować wyjaśnić. Dziś obrażona …wybranka gminna, brzmi to groźnie /myślę o ziobrowym sądzie/ ale jak mylnie pani się i w tym temacie myli nie utraciłem ojcowizny i może też z tego powodu bardzo nie cierpię niż nigdy jej nie miałem. cdn
  • Hejka, Ważka Vegul. Jak z powyższego widać parkingi wokół kościoła i cmentarza przeszły na nasze utrzymanie.
  • Szanowna Pani Aleksandro.
    Cd. Niemniej jednak stać mnie na dalszą z panią konwersację gdyż jak już wspominałem za wydane z naruszeniem prawa/ z premedytacją/ decyzje byłego wójta p. Boguckiego /też wyróżniony/ we współpracy z p. Firysiukiem zapłaciła mi odszkodowanie również pani. Dlaczego tego tematu pani nie drąży, nie wyjaśnia?- być może dlatego, że sprawa dotyczy pani idola / to może trochę na wyrost ale o tem potem/czyli pana Firysiuka miejscowego proboszcza. A wspominam o tym w myśl pani wniosku o jego uhonorowaniu jako zasłużonego dla miejscowej społeczności z okazji 25 lecia lokalnej demokracji choć prawdy jest w tym tyli co słodyczy w chili. Pani wniosek antydatowany /użyłem nawet słowa przestępczy-brak sygnatury daty wpływu ze strony urzędu/ czyni panią jako osobę kłamliwą, która dała się wciągnąć w te biznesowe gierki oby panów. Modna dziś akceptacja takich zachowań przez partię rządzącą czyli członków PZPR czytaj Polska Zjednoczona PRawica czyni karykaturę z tych wyborów i jest nie do zaakceptowania. cdn. 3.10.18
  • Panie Marku Woszczyno wzywam Pana do publicznych przeprosin za krzywdzące i niczym nie uzasadnione pomówienie, którego się Pan dopuścił wobec mnie zarzucając mi kłamstwa. W przeciwnym razie rozważam wejście na drogę sądową w trybie wyborczym w związku z naruszeniem mojego dobrego imienia.
  • W załączeniu Pani wniosek. cdmn
    2432 x 4320 - 3M
  • No nieźle. Szczególnie zasłużony dla budowy wodociągu. =))
  • A tak wygląda wybudowany w 2015 roku parking przy cmentarzu oraz również z tego roku parking przed kościołem. /Zdjęcia z dzisiaj 8.10.2018/cdnimage
    4320 x 2432 - 4M
    4320 x 2432 - 4M
  • Tutaj z okolic cmentarza.
    4320 x 2432 - 4M
    4320 x 2432 - 4M
  • A tutaj Wasz wielce "zasłużony" budowniczy podczas budowy parkingu przy kościele./czerwiec 2108/
    4320 x 2432 - 4M
  • A na ostatniej fotce dla tych co nie dostrzegli taki "drobiazg" - logo "firmowe" na drzwiach furgonetki to ... to samochód gminy.
  • Szanowna Radno.
    Jedna z tych spraw o których wie pani niewiele a dotyczy proboszcza Firysiuka -oskarżonego o zastrzelenie lochy karmiącej w okresie ochronnym, na terenie zabudowanym, bez pozwolenie na odstrzał....będzie b. ciekawie. Jutro tj. 11.10.18 godz. 13,30 Sąd Rejonowy w Otwocku. Zapraszam -wstęp wolny. cdn.
  • Szanowna Radno.
    W oczekiwaniu na wyrok w sprawie j.w. /19.10.2018 godz. 11,20/
    Przypomnę, ze czekamy również na drugą instancję w sprawie kradzieży przez Proboszcza T. Firysiuka pieniędzy przeznaczonych na budowę kościoła a powołana w tym celu fundacja w istocie również stanowiła źródło dochodów dla Prezesa T. Firysiuka. W pierwszej instancji/ dwukrotnie/ oskarżony został uznany winnym. Powyższe dedykuję obrońcom "zasłużonego dla gminy Wiązowna" kandydatom na kolejne kadencję czyli Budny na Wójta, Rutkowska-rada powiatu, Kardas-rada gminy. Czas na refleksje..
  • W następnym odcinku odniosę się do pozostałych "sukcesów" z pani wniosku o uhonorowanie zasłużonym ...
  • Panie Marku przedstawiony przez Pana na tym forum wniosek pisałam nie jako Ola Rutkowska, lecz tak jak w podpisie jako Radna Gminy Wiązowna. Wymienione w nim zasługi zostały mi zgłoszone przez mieszkańców naszej gminy, nie tylko z Zakrętu. Zwracam uwagę, że ubaw mają Państwo nie ze mnie, lecz z całej społeczności lokalnej. Nie odnoszę się teraz do wykładanych przez Pana zarzutów, jakie rozpatruje sąd, lecz do zasług, jakie identyfikują mieszkańcy. Rzeczywistość nie jest, jak Pan zapewne wie, jednowymiarowa. Przypomnę, że do wyroku sądu każdego obywatela tego kraju chroni zasada domniemania niewinności. Doceniam, że podtrzymuje Pan w aktualnościach poświęcony mi wątek. Jestem Radną Gminy Wiązowna, przewodniczącą Komisji Budżetowej. Kandyduję do Rady Powiatu Otwockiego z listy nr 15 KWW Nasz Wspólny Dom z miejsca nr 2. Zapraszam na spotkania wyborcze odbywające się na terenie całej naszej gminy, gdzie rozmawiamy o problemach, potrzebach i oczekiwaniach wobec Powiatu, a także prezentuję swój program wyborczy. Chcę być Państwa łącznikiem z Powiatem, zmotywować Powiat do solidnego współdziałania z naszą gminą i efektywnej pracy na rzecz zaspokajania potrzeb naszych mieszkańców. Sprawdziłam się w samorządzie gminnym, nie zawiodę w powiatowym. Zachęcam Państwa do wzięcia udziału w wyborach samorządowych 21 października. Proszę o Państwa głos na mnie: lista: 15, miejsce: 2
  • Pani Olu. Nie mniej jednak wnosząc taki wniosek o wyróżnienie takie informacje należałoby wcześniej sprawdzić! Pani wniosek był odpowiedzią na mój wniosek o cofnięcie wyróżnień. Czyli uczyniła to pani świadomie. Takich zachowań jakie od lat wyczynia tu Firysiuk się nie toleruje. W wyjątkowej i sprzyjającej sytuacji można nie zareagować. Ale wyróżnić? Czy naprawdę chciałaby pani by był to wzór do naśladowania dla pani dzieci? Zasłużony i odznaczony dla gminy to kpiny!
    Może pani jeszcze w tej sprawie dużo zmienić-wystarczy tylko wycofać swój/regulamin umożliwia wycofanie wniosku jeśli kandydat okazał się jego niegodnym/ a poprzeć mój...tym bardziej , że kolejne wyroki przed nami. Nie ma najmniejszych szans by się z tego wywinął. A domniemana zasada niewinności ...proszę uważniej przeczytać mój wniosek gdy opisywałem działania w/w w sprawie wycinki 200 letniego dębu. W pozostałych kwestiach również podawałem sygnatury wyroków, decyzji. Tu nie występuje rzeczywistość jednowymiarowa. Kradzież przez księdza funduszy na budowę kościoła? tego chyba jeszcze w RP nie było / na Klerze jeszcze nie byłem/ ale jak tylko się wyrok uprawomocni uczynię z Firysiuka pierwszym celebrytą IV RP.
    Jeśli przypomni sobie pani moje gratulacje z wcześniejszych wyborów to nie dawałem większych szans, jednak muszę to docenić, że się pani dalej chce.MW
    Post edytowany przez marekwoszczyna 2018-10-13 14:32:03
  • Pani Olu. Obawiam się, że nie zdąży pani z tym trybem wyborczym...szkoda wyjaśniłoby się dużo. Pozdrawiam.
  • Panie Marku dobrze by było, żeby się wszystko wyjaśniło! Przede wszystkim nie rozumiem o co Panu chodzi gdy Pan pisze, że mój wniosek był odpowiedzią na Pana wniosek. Oświadczam, że nie wiedziałam o tym, że Pan złożył jakiś wniosek, a także, że były złożone jeszcze dwa inne wnioski: Wójta i Sołtysa w przedmiotowej sprawie. Urząd mnie o tym nie informował, ale też nie musiał. Wniosek złożyłam na prośbę mieszkańców, więc także tylko na ich prośbę mogę go wycofać. Póki co żadna z tych osób się do mnie z takim żądaniem nie zwróciła. Winnych skazują sądy, obrońcami są nie radni, lecz adwokaci, a konsekwencje wyciągają przełożeni. Dlaczego Pan chciałby, żebym zabierała im wszystkim pracę? Dobrze znam prawa i obowiązki radnego, wynikające z ustawy o samorządzie.
    Korzystając z okazji zachęcam Państwa do wzięcia udziału w wyborach samorządowych już w najbliższą niedzielę 21 października. Kandyduję do Rady Powiatu Otwockiego z niezależnej listy nr 15 KW Nasz Wspólny Dom z miejsca nr 2. Sprawdziłam się w samorządzie gminnym, a owoce naszej wspólnej pracy z Radą Gminy Wiązowna i Panem Wójtem widzą Państwo w swoim otoczeniu. Teraz chcę być Państwa Radną w Powiecie. GMINA+ POWIAT+RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ! Bardzo proszę o Państwa glos na mnie (Aleksandra Rutkowska. lista nr 15, miejsce nr 2)!
  • Pani radna forum to nie słup ogłoszeniowy . Takie nachalne zachęcanie do głosowania na Pani osobę może przynieść odwrotny skutek.
  • Pani Olu.Uniknęlibyśmy nieporozumień gdyby Pani wniosek miał sygnaturę wpływu do urzędu. A tak nie jest. To jeden z podstawowych obowiązków Radnego by być skutecznym. Jest to dla Pani wiadome gdyż Pani interpelacje z tego okresu są w ten sposób oznaczane- TA JEDNAK NIE. Ponadto źle się dzieje w państwie duńskim jeśli na pismo adresowane do Rady Gminy odpowiada mi Przewodnicząca i NIE informuje o tym osoby które w sprawie uczestniczyły. Wniosek-czym bardziej się w Pani relacjach zanurzyć tym większe bagno. Powtórzę ponownie, każdą z tych informacji należało wcześniej sprawdzić . Jako mieszkaniec /nie pozbawiony praw publicznych/ wnoszę o potraktowanie mnie jak innych i wycofanie swego wniosku o wyróżnienie. Dokumentację udostępnię na życzenie. Ponadto winna Pani wiedzieć, że higieniczniej jest prać swoje brudy we własnej pralce. Tak więc kolejne wyroki to woda na mój młyn by pokazać prawdziwe twarze oby Panów i przy okazji działalności gminy. Bogucki, Firysiuk- wyróżniony dla gminy-TO KPINY. Pozdrawiam MW.
  • Panie Marku w kwestii higieny prania brudów we własnej pralce, to chyba mamy do czynienia z relatywizmem w czystej formie lub z jakąś grą manipulacji, w którą Pan próbuje mnie wciągnąć. Pan o swoim proboszczu to już chyba do całego świata napisał, jak mnie informują ludzie. Ale ja Pana korespondencji nie otrzymuję, tylko się dowiaduję o wszystkim po fakcie. Czy Papież Franciszek też już dostał od Pana maila?
  • No i wyszła Pani słoma z butów - odpowiedź na "poziomie" . Pani radnej nie podoba się nagłośnienie sprawy, która powinno się nagłośniona.Pani nie wie, że zgodnie z kpa powinna informować strony o toczącym się postępowaniu ?
  • Czy Papież Franciszek jest stroną postępowania? O jakim postępowaniu mówimy? Pomieszanie z poplątaniem. Czyli ja nie byłam informowana, ponieważ nie jestem stroną, a media ogólnopolskie owszem. OK:)) Wierzę w mądrość mieszkańców naszej gminy i rozumiem mechanizmy dyskusji z Anonimami na forum. Zostałam tu sama, bo Państwa lubię, a tu tak pusto się zrobiło.
    Pozdrawiam Państwa serdecznie i proszę o głos w wyborach samorządowych w najbliższą niedzielę 21 października. Kandyduję do Rady Powiatu Otwockiego z bezpartyjnej listy nr 15 Nasz Wspólny Dom z miejsca nr 2. GMINA+POWIAT=RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!!!
  • Ręce opadają , nie umie Pani czytać ze zrozumieniem, a może po prostu tak jest wygodniej .
  • Szanowna Pani Olu. Bardzo proszę nie kłamać gdyż przed poprzednimi wyborami gościła Pani na forum b. często niemożliwe zatem jest by problem miejscowego proboszcza był tematem wcześniej nieznanym. Ostatnią korespondencję kieruję do Rady Gminy oraz na Pani adres gminnej radnej. Ale przejdźmy do istoty sprawy. By kogoś ocenić a tym bardziej wyróżnić publicznie jako człowieka wspaniałego nie możemy mieć wątpliwości, że chodzi o kogoś kto szanuje zasady etyczne, moralne czy też obowiązujące normy prawne- moim zdaniem to minimum i przy tym pozostańmy. Trudno też uznać wymienione poniżej zachowania za działalność misyjną -często to podkreślał -gdy w rzeczywistości chodzi o pieniądze. Chyba działalność misyjna pomyliła mu się z mafijną. JA pomimo swoich 60 lat nie znam człowieka równie podłego jak p. Tadeusz Firysiuk. Pominę w tej wyliczance kwestie osobiste gdyż nie są na tyle istotne –może z wyjątkiem zastrzelonego psa ale o tem potem.
    1-W 2001r. na terenie przyszłego cmentarza p. Firysiuk pozwolił sobie na wycinkę drzew bez wymaganego pozwolenia. Skazany na karę grzywny.
    2-W 2008r. informowałem R. Gminy o wyroku sądu jaki zapadł w związku z wycinką drzew w tym dwustuletniego dębu. Wycięto drzewa z naszych działek nie pytając nas o to-skazany został Firysiuk jako sprawca kierowniczy. Odpowiedzi udzielił mi wówczas p. Budny obecny Wójt Gminy. Od lat postępowanie pana Firysiuka jest wszystkim znane.
    3-O zakończonej budowie cmentarza z chwilą uzyskania pozwolenia na jego budowę też pisałem.
    4-Budowę wodociągu do cmentarza rozpoczął bez prawomocnego pozwolenia na budowę. PINB nakazał rozbiórkę.
    5-Pochówki rozpoczął nie zawracając sobie główki pozwoleniami. Pierwszy grób -18 marca 2006r.- powiadomił o przystąpieniu do użytkowania obiektu miesiąc później 12 kwietnia 2006r. by uzyskać decyzję sanepidu wyrażającą zgodę na użytkowaniu obiektu dwa i pół roku później t.j.19.08.2008r.
    6-Cytuję; „Ten duchowny chyba minął się z powołaniem. Proboszcz Tadeusz F.(54l.) z parafii w Zakręcie złamał prawo i myślał, że się wywinie. Kilka miesięcy temu ksiądz kłusownik zastrzelił karmiącą lochę i policja zaczęła deptać mu po pietach. Najpierw zgodził się dobrowolnie poddać karze i zapłacić grzywnę a później zaproponował śledczym, żeby ot odpuścili mu winy. Prokuratura zamierza postawić kłusownika przed sądem.”
    http://www.se.pl/wiadomosci/polska/ksiadz-klusownik-morduje-zwierzeta_728943.html
    Wyrok -jutro 19.10.2018 godz. 11,20 sala 8 Sąd w Otwocku. Zapraszam.
    7- Ksiądz złodziej. Dwukrotnie już nad sprawą pochylił się Sad Rejonowy –skazany za przywłaszczenie publicznych pieniędzy przeznaczonych na budowę kościoła. Pieniądze przelano na siedem kont osobistych.
    8-Proboszcz Parafii jako Prezes fundacji powołanej do budowy kościoła pobierał wynagrodzenie za …budowę kościoła.
    9- Zastrzelił mi psa. Nigdy nie pozwoliłbym sobie na publiczne oskarżenie gdyby nie fakt iż ok. pół roku wcześniej kościelny p. Strupiechowski uprzedził mnie, że proboszcz mi go odstrzeli o ile będzie wchodził na teren plebanii. Dwa tygodnie przed egzekucją na forum gminnym napisałem: „ że, przedstawię sylwetkę miejscowego proboszcza czyli jak we właściwym świetle wygląda brylant oprawiony w koloratkę”. Psa znalazłem na terenie plebani 2-3 metry od okien. Nie ma wątpliwości, że zastrzelony został z broni myśliwskiej, której zabezpieczono na plebani 14 sztuk. Policja tak prowadziła śledztwo, że jedynego świadka który mógł cokolwiek widzieć przesłuchali tak, że on o tym nie wiedział. Śledztwo umorzono. Konkluzja-nawet jeśli rzeczywiście MU przeszkadzał …łatwiej było psa zastrzelić niż załatać dziurę w płocie.
    Pani OLU –proszę o odpowiedź na pytanie-Czy ktoś taki zasługuje na wyróżnienie?

    PS. Zanim pofatyguję się do Franciszka-proszę nie mieć wątpliwości-powiadomię po uprawomocnieniu się wyroków parafian wcześniej wykorzystując drogę administracyjną.
  • "Zanim pofatyguję się do Franciszka-proszę nie mieć wątpliwości-powiadomię po uprawomocnieniu się wyroków parafian wcześniej wykorzystując drogę administracyjną" Panie Marku nie mam nic do dodania: super! Pozdrawiam serdecznie!
  • Pani Olu. By obraz był kompletny należy oprócz powyżej opisanej świadomości prawnej tego pana wspomnieć o stronie etycznej i moralnej ale to już przy najbliższej okazji. Straszyła mnie Pani sądem w trybie wyborczym no i co –nic nie wyszło? Gratuluję przyszłej radnej powiatowej skuteczności w sprawowaniu mandatu .Ponawiam pytanie-czy ktoś taki to zasługuje na wyróżnienie jako zasłużony dla gminy Wiązowna. cdn.
    " Niejeden, co świat łudzi łagodnym obliczem, z dala zdaje się wielkim, a z bliska jest niczem". La Fontain
  • Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierali, popierali i oddali na mnie głosy❤️ Zawdzięczam Wam bardzo dobry wynik, który jednak nie pozwolił mi zdobyć mandatu Radnej Powiatu.
    Nowi Radni Powiatu Otwockiego z okręgu nr 4 Wiązowna, Celestynów to: Roman Srebrnicki, Paweł Zawada, Dariusz Grajda, Grażyna Kilbach i Jolanta Koczorowska.
    Zwycięzcom serdecznie gratuluję i życzę sukcesów w pracy na rzecz rozwiązywania problemów i zaspakajania potrzeb naszej społeczności!!!
  • Szanowni Państwo!

    Pięknie dziękuję Państwu za mandat zaufania Radnej Gminy Wiązowna, jaki miałam zaszczyt wypełniać w latach 2014-2018❤️ Dziękuję za współpracę, możliwość reprezentowania Państwa interesów, czynnego udziału w posiedzeniach wspólnych i sesjach Rady Gminy oraz w pracach Komisji, w tym zwłaszcza jako Przewodniczącej Komisji Budżetowej. Współpraca z Radnymi, Wójtem, Zarządem i Pracownikami Gminy, Sołtysami i Przewodniczącymi Osiedli układała się bardzo dobrze. Owocami tej dobrej współpracy, zwłaszcza w postaci licznych inwestycji infrastrukturalnych, mogą się Państwo cieszyć w swoim otoczeniu. Kończę pracę Radnej w poczuciu solidnie wypełnionego obowiązku, mając świadomość, że jest to nasza wspólna zasługa, gdyż bez Państwa wsparcia i zgłaszania mi tematów do załatwienia nie mogłabym wypełniać Państwa woli i oczekiwań. Jednocześnie gratuluję mojemu następcy Jackowi Kardasowi zdobycia mandatu Radnego Gminy Wiązowna i życzę mu owocnej pracy na rzecz naszej społeczności lokalnej.

    Aleksandra Rutkowska
    Radna Gminy Wiązowna kadencji 2014-2018