Pęclin - skrzyżowanie z Pęclińską
  • Chwała Wam o wielcy drogowcy oraz Wam samorządowcy lub mieszkańcy (skreślić niepotrzebne, bo nie wiem czyje wstawiennictwo spowodowało CUD*).
    Gdy jechałem do pracy dzisiaj Pęclińską oczom mym ukazał się znak B-1 (zakaz ruchu). Zdziwion przyjrzałem się nawierzchni a ta była... RÓWNA!
    Zastanowiwszy się chwilę, czy zakazu tego nie złamać, zawróciłem i pojechałem do mojej ulubionej 2709W. Pytanie, drodzy Pęclinianie, jak dojechaliście do swych domostw, do przedszkola pacholęcia swe zawożąc?
    Tak czy inaczej, cieszy, że jedno z najgorszych znanych mi w gminie skrzyżowań zostało nie tyle załatane, co położono na nim nową nawierzchnię.

    *Cud - 1. dla niewtajemniczonych, naprawy drogowe w naszej gminie mimo, że stanowią niejako obowiązek niektórych podmiotów samorządowych, zyskują miano cudu, ze względu na niezwykle rzadkie występowanie 2. Interpretacja dla mieszczuchów - częściej uświadczysz u nas lisa, czy sarnę, niż dobrą nawierzchnię.
  • No i Mataju wymodliłeś



    ;-)
  • Nie moja to zasługa, ja się tu tylko z tego cieszę, bo tamtędy jeżdżę (bardzo nie lubię jeździć 2709W)., a tak mogę niektórym forumowiczom do ogródka zajrzeć ;)
  • Dobrze ,że cokolwiek robią :)