• >Witam wszystkich . Chciałem podzielić się pewnymi obserwacjami i poprosić o pomoc w działaniach. Na terenie Wiązowny w okolicach ulicy Polnej, na terenie należącym kiedyś do spółdzielni produkcyjnej znajduje się byłe wyrobisko żwiru. W ostatnim czasie rozpoczęsto zasypianie. Nie muszę chyba pisać co tam ląduje. Jestem zaniepokojony, że mamy nielegalne wysypisko śmieci. A jeśli się mylę to czy nie jest potrzebna stososna decyzja na rekultywację.
    Post edytowany przez kobiś 2015-03-11 21:12:25
  • Polna jest dość długa - w którym to dokładnie miejscu?
  • Na uboczu na północ od Polnej
    3264 x 2448 - 2M
  • To chyba na polu, tam gdzie są powydzielane te maciupeńkie działeczki, tam jest to żwirowisko,
    i sarny i łosie!! Zapewne ,,uzdatniają" działki.
  • Łosie i sarny już się wyniosły, bo nie mogą patrzeć na to co się tam wyrabia. Może należy zainteresować tym procederem nasz Urząd lub może Starostwo. Nie bardzo wiem jak tam z kompetencjami co do zasypywania lub rekultywacji wyrobisk
  • Sprawę czym prędzej zgłosić do wydziału ochrony środowiska gminy Wiązowna. Ostatnio prężnie działają i powinni zająć się tą sprawą. https://www.facebook.com/pages/Ochrona-środowiska-w-Gminie-Wiązowna/583415485126258

    Prawda jest taka, że niektórzy czują się bezkarni, karczują całe pola drzew lub robią sobie właśnie
    wysypiska
    Post edytowany przez Draken 2015-03-14 13:59:43