Radio Wiązowna
  • A to ciekawe. Dla mnie fajna sprawa jeśli się ziści: http://www.wiazowna.pl/571-Wyswietlanie_NEWS-62534-p_1.htm
  • no dobry pomysł
  • Ten pomysł chyba gdzieś podpatrzony :)
    545 x 363 - 34K
  • AiR pisał(a):

    Ten pomysł chyba gdzieś podpatrzony :)



    Nie mam nic przeciwko kopiowaniu fajnych pomysłów! Pytanie czy będzie czym zapełnić ramówkę..
  • Mataj pisał(a):


    Nie mam nic przeciwko kopiowaniu fajnych pomysłów!



    @Mataj oglądałeś Ranczo? ;)

    Bo tam informacje podawane w radiu pochodziły z podsłuchów, a radio skupiło się na nadawaniu informacji o charakterze sensacyjnym lub afer związanych z mieszkańcami Wilkowyj ;) Celem założenia radia było skompromitowanie Wójta ;)
    Więc chyba nie o takie pomysły Ci chodzi ;)

    Nie znam szczegółów ani założeń programowych Radia Wiązowna, ale mamy tyle uzdolnionej muzycznie młodzieży, że takie radio mogłoby promować wiązowskie talenty :) Radio nie musi chyba działać 24h. Wystarczy, że będzie nadawało kilka godzin dziennie. Dla mnie ma to sens...
  • Jeżeli ma to powstać za prywatne pieniądze to jestem za. Jeżeli ma być to za pieniądze publiczne to jestem przeciw.
  • ni no powstał w serialu "Przystanek Alaska"
  • nie no
  • świetnie! niech nadają. Nawet za pieniądze publiczne, byle bez marudzenia i polityki. W tej gminie na pewno są nieodkryte talenty.
  • nightwatch pisał(a):

    (..) Nawet za pieniądze publiczne, byle bez (..) polityki.



    Jeśli za publiczne pieniądze to raczej nie bezcelowo :)

    Tak samo jak Edziu - jesli to prywatna inicjatywa to brawa i pokłony, a jeśli ma być to tuba propagandowa z budżetu to dziękuję.
  • Na Słowacji też takie radia się spotyka. Ogłoszenia o promocji piwa i płatków śniadaniowych w pobliskim sklepie wiejskim w sobotni poranek rulez! ;-)
    Post edytowany przez Mataj 2015-03-01 22:02:56
  • W wątku... głośniki będą potrzebne bo nasza infrastruktura informatyczne nie pozwala beneficjentom promocji piwa na odsłuch bezpośredni na przystanku w centrum. I to dalsze powielanie sprawdzonych wzorów.
  • W Radiu Wiązowna będą odczytywać artykuły z "Powiązań" ;-)
  • Oriana1 wiesz ,ale to beznadziejne jest co napisalaś
  • Cytując Twoją wypowiedź ze stycznia:
    "chyba każdy ma prawo sie w tym kraju swobodnie wypowiadać i wyrażac swoje emocje na własna odpowiedzialność"
    pozdrawiam ;-)
  • Każdy ma prawo się wypowiadać, niestety ustawa nie reguluje sensowności wypowiedzi
    ;)
  • a no tak masz racje to moja wypowiedż
  • dokładnie jak art 262 kk
  • Zastanawiam się czy ktoś obliczyl budżet, jakim powinien dysponować GOK aby uiścić opłaty do zaiksu za jakąkolwiek muzykę. Bo czymś ramówkę trzeba wypełnić. Tak jak przedmówcy - jeżeli projekt ma być z budżetu gminy, jestem przeciw, chyba że projekt będzie realizowany w ramach radia szkolnego.
  • Majka102 pisał(a):

    Zastanawiam się czy ktoś obliczyl budżet, jakim powinien dysponować GOK aby uiścić opłaty do zaiksu za jakąkolwiek muzykę. Bo czymś ramówkę trzeba wypełnić. Tak jak przedmówcy - jeżeli projekt ma być z budżetu gminy, jestem przeciw, chyba że projekt będzie realizowany w ramach radia szkolnego.



    Radio może być typowo informacyjne. Z drugiej strony nikt nie patrzy na to, że takie radio to fajne doświadczenie (również zawodowe). Znam kilka osób, które rozpoczęły swoją przygodę z radiem w liceum w "radiowęźle" a skończyli pracując stricte w przemyśle muzycznym. Niektórzy otworzyli studia nagraniowe, zajmują się nagłośnieniem, inni komponowaniem. Nawet jeśli na samo wspomnienie jak wyglądała "kanciapa" w moim liceum rysuje się na twarzy litościwy uśmiech ;)
    A tu tylko (i aż) GOK - miejsce, w którym takie pomysły mogą realizować ludzie ucząc się nowych rzeczy. Mnie pomysł się podoba.
    Post edytowany przez Mataj 2015-03-06 13:08:49
  • Mataj pisał(a):

    (...) Radio może być typowo informacyjne. Z drugiej strony nikt nie patrzy na to, że takie radio to fajne doświadczenie (również zawodowe). Znam kilka osób, które rozpoczęły swoją przygodę z radiem w liceum w "radiowęźle" a skończyli pracując stricte w przemyśle muzycznym. Niektórzy otworzyli studia nagraniowe, zajmują się nagłośnieniem, inni komponowaniem. Nawet jeśli na samo wspomnienie jak wyglądała "kanciapa" w moim liceum rysuje się na twarzy litościwy uśmiech ;)
    A tu tylko (i aż) GOK - miejsce, w którym takie pomysły mogą realizować ludzie ucząc się nowych rzeczy. Mnie pomysł się podoba.



    Myślę podobnie. Radio to fajna rzecz. :)>- I byłoby fajnie, gdyby powstało.
  • Dołączam się do pochwał. Radio wiązowskie to fajny pomysł.
  • @ Mataj. Masz wspomnienia tworzenia radia z czasów szkoły. A tutaj dorośli ludzie z pieniędzy publicznych chcą się bawić w radiowcow w ramach GOK. Uważam że taka inicjatywa powinna być kierowana do gimnazjalistów i licealistów, za dużo rozrywki w gminie nie mają. W przeciwieństwie do seniorów.
  • Majka102, pewnie, chociaż w ten sposób możesz zakwestionować każdy wydatek na bal seniorów. Nota bene jak ktoś ma 50+ to kierunek kościół albo cmentarz? GOK to instytucja kulturalna i jako taką odbieram tę inicjatywę.

    Edycja: PÓKI CO nie mam powodów, aby sądzić inaczej.
    Post edytowany przez Mataj 2015-03-06 23:36:24
  • " Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie rozpoczyna nowy projekt pn. „Radio Wiązowna”. Osoby zainteresowane współpracą, m.in. prowadzeniem audycji radiowej, mogą zgłaszać się do GOK w celu ustalenia zasad i szczegółów współpracy. Koordynatorem projektu lokalnego radia internetowego jest Artur NIEDZIÓŁKA, instruktor GOK. Radio będzie miejscem wymiany informacji o życiu gminy, prezentacji ciekawych osób (i ich osobowości), a przede wszystkim sposobem komunikacji międzyludzkiej. Podobne rozgłośnie radiowe działają w całej Polsce, a moda na lokalne rozgłośnie internetowe rozwija się intensywnie na świecie. To, czy uda się zbudować redakcję i jak przedstawiać się będzie program rozgłośni, zależy od Państwa! Zapraszamy do współpracy" *

    *Powiązania nr 2 luty 2015
    694 x 250 - 39K