Przyszło "Nowe" w Urzędzie w Wiązownie
  • Drodzy forumowicze Dlaczego nikt nie cieszy się z odejścia p.Peters z działu architektury? I nikt nie komentuje nowego naczelnika Wydziału Urbanistyki?
    Post edytowany przez admin 2015-09-16 16:18:21
  • A któż to taki?
  • Jak można nie znać Macieja Nejmana???
  • Czy chodzi o tą zmianę
    Maciej Nejman - Naczelnik Wydziału
    pok. 106
    tel. 22 7890120 w 215
    e-mail: m.nejman@wiazowna.pl
  • A już myślałem ze mi coś umknęło ale nie - jaka to zmiana ? żadna.
  • o k.....a porażka
  • Działalność P.T. p. Peters była ze wszech miar szkodliwa - zwłaszcza jeżeli chodzi o planowanie przestrzenne. Takiej bezczelności przy rozpatrywaniu uwag do projektów studium nie widziałem w żadnej innej gminie, a trochę zajmuję się zagadnieniami planowania przestrzennego i bywam w różnych gminach.
    Do tego sama jej koncepcja tworzenia studium była chybiona.
    Do tego P.T. p. Peters pozostawia po sobie kwiatki w rodzaju np. postępowanie o wydanie WZ toczące się już 8 lat...
    Myślę, że nikt po niej nie zapłacze, zwłaszcza, że jej sprawa karna w Sądzie w Otwocku odebrała jej niezbędne zaufanie obywateli...

    Oby M.N. nie powtórzył błędów poprzedniej Naczelniczki w kwestiach zagospodarowania przestrzennego.
    Post edytowany przez Edziu 2015-01-14 23:11:34
  • a co masz na myśli z tą "konstelacją"? tak dla słabszych...
    (a przy okazji - ostrożnie z hejterstwem, bo to sie o naruszenie dóbr osobistych ociera)

    EDIT: post wyżej został wyedytowany, więc pytanie o "konstalację" nie wymaga odpowiedzi
    Post edytowany przez alert 2015-01-15 07:42:10
  • a niech tam się ociera i bez przesady wolność wypowiedzi w RP obowiazuje i czasem trzeba mowic tak by to wszystkich dotarło a nie zaslaniać się etyką . Ja tak robię a moi podwałdnie za dobrą pracę dostają nagrody. Dobra osobiste w tej sytuacji? Bzdura.
  • Uwadze nie umknęła, tylko ciężko tu coś rzetelnie skomentować.
    @Edziu - prawo znasz, dobrze wiesz, że domniemanie niewinności istnieje. Skoro sprawa się toczy, to oznacza to tylko tyle, że się toczy, NAWET jeśli są jakieś dowody na winę, to.... się toczy, a nie została zakończona wyrokiem.
    Czy czas postępowania to bezpośrednio wina MPT? Nie wiem. Mimo wszystko mam spore wątpliwości, bo to nie ona opracowuje WZ.