Darmowe spotkania dla kobiet w ciąży i młodych mam
  • Zapraszamy w każdy drugi wtorek miesiąca do GOKu w Wiązownie.

    10 kwietnia 2018 - rozszerzanie diety niemowląt
    8 maja 2018 - mięśnie dna miednicy
    12 czerwca 2018 - chcę karmić piersią- jak to zrobić?


    Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Karmiących Mam w Wiązownie.
    Tym razem tematem spotkania będzie rozszerzanie diety niemowląt i kontynuacja karmienia piersią.

    > Poznaj zalecenia i dowiedz się kiedy i dlaczego rozszerzamy dietę naszych dzieci
    > Jak rozszerzać dietę i dalej karmić piersią
    > Kiedy dziecko jest gotowe na rozszerzanie diety
    > Jak sprawić, aby Twoje dziecko chętnie jadło
    > Od czego zacząć rozszerzanie diety
    > Metoda BLW- czym jest i jak ją stosować

    Naszym gościem specjalnym będzie Dietetyk Paulina Róg , prowadząca poradnię dietetyczną dla kobiet ciężarnych, karmiących oraz posiadających małe dzieci.

    Spotkanie ma charakter otwarty i bezpłatny.
    Dzieci mile widziane.
    Gminny Ośrodek Kultury Wiązowna, ul. Kościelna 41 (parter). Można wziąć obuwie na zmianę i matę dla dziecka.
    __________________________________________________
    Klub Karmiących Mam to cykliczne spotkania dla mam i przyszłych mam z Wiązowny i okolic prowadzone przez dyplomowaną Promotorkę Karmienia Piersią - Renatę Grandys.
    Na spotkaniach poruszane są tematy związane głównie z laktacją , karmieniem piersią, żywieniem niemowląt i dzieci, ale także inne tematy okołoporodowe oraz związane z macierzyństwem. Zapraszani są goście - specjaliści z tych dziedzin np. doradcy laktacyjni, dietetycy, położne. Celem spotkań jest upowszechnianie karmienia piersią oraz wsparcie rodzin w ich mlecznej drodze.

    Post edytowany przez Klub_karmiących_mam 2018-04-09 00:40:35