Jesteś W CIĄŻY? Jesteś MAMĄ? Zapraszamy na bezpłatne spotkanie 11 kwietnia
  • KLUB KARMIĄCYCH MAM - CYKL BEZPŁATNYCH SPOTKAŃ DLA MAM I PRZYSZŁYCH MAM .
    Serdecznie zapraszamy wszystkie kobiety W CIĄŻY i MAMY maluszków będące w domu np. na urlopie macierzyńskim, na spotkania w GOK-u w Wiązownie. Tematem spotkań jest karmienie naturalne i wsparcie Mam w ich mlecznej drodze. Spotkania to okazja do wymiany doświadczeń z innymi mamami, uzyskania informacji na tematy związane z karmieniem i nie tylko, nawiązania nowych znajomości i miłego spędzenia czasu. Spotkania prowadzi dyplomowana Promotorka Karmienia Piersią. Maluchy mile widziane.
    Każdy drugi wtorek miesiąca.

    NAJBLIŻSZE SPOTKANIE 11 KWIETNIA 2017
    TEMAT: KARMIENIE PIERSIĄ PO 6.mcu ORAZ ROZSZERZANIE DIETY NIEMOWLĘCIA


    Wiele Mam rezygnuje z karmienia piersią lub popełnia błędy skutkujące odstawieniem dziecka od piersi z powodu nieodpowiedniego rozszerzania diety dziecka. Wiele mam nie wie też jak długo powinna karmić piersią. Często sugeruje się ,że po 6. miesiącu karmić piersią nie warto, a jaka jest prawda? Co mówią zalecenia? Co pokazują badania naukowe?
    Poza tym porozmawiamy o tym kiedy i jak zacząć rozszerzać dietę dziecka? Co może jeść niemowlę po 6. mcu? Czym jest metoda BLW? Jak karmić piersią w drugim półroczu? Czy długie karmienie piersią jest korzystne?

    Gościem specjalnym będzie - JUSTYNA MAKOWSKA - DIETETYK , PROMOTOR KARMIENIA PIERSIĄ

    Zapraszamy Mamy i przyszłe Mamy, także Tatusiów, Babcie oraz wszystkich zainteresowanych tematem naturalnego karmienia. Maluchy oczywiście także!
    Spotkania są otwarte i bezpłatne.
    Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie (parter)
    Zachęcamy do zabrania kocyka dla maluszka a dla starszaka kapci na zmianę, mamom również polecamy kapcie lub ciepłe skarpety.

    Kolejne spotkanie:
    9 maja (wtorek) - Karmienie a bliskość (rodzicielstwo bliskości).
    2552 x 1820 - 4M
    Post edytowany przez Klub_karmiących_mam 2017-03-18 19:43:11
  • Przypominam ,że kolejne spotkanie dla mam maluchów i przyszłych mam już 11 kwietnia
    Post edytowany przez Klub_karmiących_mam 2017-03-18 19:44:06