14 LUTEGO -Zapraszamy MAMY i dziewczyny w CIĄŻY
 • KLUB KARMIĄCYCH MAM - CYKL BEZPŁATNYCH SPOTKAŃ DLA MAM I PRZYSZŁYCH MAM . Serdecznie zapraszamy wszystkie kobiety W CIĄŻY i MAMY maluszków będące w domu np. na urlopie macierzyńskim, na spotkania w GOK-u w Wiązownie. Tematem spotkań jest karmienie naturalne i wsparcie Mam w ich mlecznej drodze. Spotkania to okazja do wymiany doświadczeń z innymi mamami, uzyskania informacji na tematy związane z karmieniem i nie tylko, nawiązania nowych znajomości i miłego spędzenia czasu. Spotkania prowadzi dyplomowana Promotorka Karmienia Piersią. Maluchy mile widziane. :)
  Każdy drugi wtorek miesiąca.

  PIERWSZE SPOTKANIE 14 LUTEGO
  TEMAT: FAKTY I MITY NA TEMAT KARMIENIA PIERSIĄ
  Wiele Mam rezygnuje z karmienia piersią lub popełnia błędy skutkujące odstawieniem dziecka od piersi z powodu wiary w mity na temat karmienia piersią.
  Czy można mieć chude mleko? Czy mama karmiąca może jeść kapustę i cytrusy? Czy dziecko na piersi trzeba przepajać wodą? Czy po cesarce nie ma pokarmu? Nie wiesz co jest prawdą a co tylko często powtarzanym mitem? Przyjdź na darmowe warsztaty! Rozwiejemy Twoje wątpliwości na temat laktacji.
  Zapraszamy Mamy i przyszłe Mamy, także Tatusiów, Babcie oraz wszystkich zainteresowanych tematem naturalnego karmienia. Maluchy oczywiście także!
  Spotkania są otwarte i bezpłatne.

  Kolejne spotkania:
  14 marca (wtorek) - Karmienie piersią - jak dobrze zacząć?
  11 kwietnia (wtorek) - Rozszerzanie diety niemowlęcia i karmienie po 6. miesiącu.
  2552 x 1820 - 4M