• Witam
    Chciałabym poruszyć temat poczty w Wiązownie,
    Może ktoś z Państwa ma pomysł na to do kogo i w jaki sposób można by skierować apel o potrzebę jej modernizacji.
    Mieszkańców w gminie jest coraz więcej a poczta coraz gorzej radzi sobie z obsługą klientów,
    Moje doświadczenia są takie, że niezależnie od pory dnia na poczcie można utknąć na dobre kilkadziesiąt minut,
    Kolejki są duże, zazwyczaj pracuje tylko jedno okienko, które często gęsto obsługuje wysyłki nazwijmy to "firmowe", składające się z wielu paczek, których nadanie często trwa i trwa ... Obok druga Pani wystawia karteczkę "stanowisko nieczynne" by nadrobić "papierkową robotę" a kolejka rośnie i rośnie...
    Może przydałaby się na poczcie dodatkowa osoba do obsługi klientów, dodatkowe okienko, może oddzielne stanowisko do obsługi klientów nadających paczki, by starsze osoby bądź kobiety w ciąży nie musiały czekać w kolejce kilkadziesiąt minut.... ?
  • no tak to prawda ,jednak nie jest to wina pracowników poczty lecz administratora, dokumentów nikomu nie potrzebnych do wypełnienia sporp. Przelewy , wpłaty , wypłaty ,pożyczki , mydełka,proszki , listy , znaczki no i paczki itd. Ale mimo to ktoś z zarządu poczty wpada na genialny pomysł zamknięcia placówki pocztowej w Gliniance. Pewnie doskonale zdaje sobie sparwę że jest na runku monopolistą więc robi co chce . Na naszej poczcie bywam czasami ostanio chyba półroku jednak wcześniej zauważyłem , że biednieje w oczach ściany brudne , nawet zegara nie było. Uważam, że na tym polu dla dobra nas wszystkim powinna zadziałać wspólnie z Wójtem Rada Gminy, a Poczta Polska przeprowadzić modernizację celem uałatwienia obsługi kientów . Proszę zauważyć ,że palcówka nie jest dostepna fizycznie dla osób niepełnosprawnych. W końcu poczta jest dla nas , a n ie my dla poczty. ;)
  • Nie jest to wina pracowników, aczkolwiek trochę uprzejmości i uśmiechu przy obsłudze tez nikomu by nie zaszkodziło :)
    A brak dostępności poczty dla osob niepełnosprawnych to faktycznie bardzo ważny temat nad którym władze definitywnie powinny sie pochylić. W dzisiejszych czasach to wręcz skandal i wstyd.

    Chwilowo nasza poczta za sprawą pogody jest również trudno dostępna dla osób pełnosprawnych ...

    968 x 1296 - 375K
    Post edytowany przez Ania 2016-01-18 11:59:20
  • O blin dlaczego taka cisza ? jutro dzwonię do Szanownego Naszego Wójta .
  • Średnio raz w miesiącu korzystam z tej poczty. Zwykle po 17ej i jak do tej pory wszystko było w porządku. Dwie Panie przy okienkach zawsze. Także, ja nie mam zastrzeżeń.
    Rzeczywiście problem mają niepełnosprawni, ale nie wiem czy to problem Gminy czy Poczty