• ravos4 pisał(a):

    Z najnowszych wieści. Wójt uwierzył w siebie bo ..... ma prawie 700 like'ów na FB.


    noooo, wójt popularnością goni Kim Kardaszyn, już stuknęło ponad 700, bedzie co na stronie gminnej przez niektórych wdzięcznie zwanej "tuturutu" opisać ;)
    Post edytowany przez alert 2015-09-15 07:04:21
  • ravos4 pisał(a):

    Z najnowszych wieści. Wójt uwierzył w siebie bo ..... ma prawie 700 like'ów na FB. Tak się cieszy, że jednak ktoś nie uważa go za nieudacznika a zwłaszcza żona !?


    A Ciebie zona uwaza za nieudacznika? Opowiesz o tym?
    Napisz moze czasem cos pozytywnego, bez zlosliwosci i zalatwiania na forum swoich prywatnych porachunkow (bo jak sadze, prywatne porachunki leza u podstaw tych zlosliwosci).
    Post edytowany przez v460 2015-09-14 23:07:48
  • No!
    Nareszcie jakiś poważny temat do przedyskutowania!
    Ale, @ravos4, twoja ekscytacja jest w pełni uzasadniona, ten wpis był rzeczywiście dość słaby.
    Weź sobie chłopie, może zimne piwko na ostudzenie emocji, bo Cię chyba jakiś robal drąży ;)
  • Czepiacie się ravosa. Kto zaczął gadać o biednej żonie co to przez 31 lat się nie poznała?
    Słabe to jest szukanie akceptacji na fejsbuku.
  • W ogóle posiadanie konta na fb i kolekcjonowanie "znajomych" i lajków jest wg mnie obciachem. ;)
    Ja jednak mam wrażenie, że to nie jest do końca konik wójta, raczej sekretarz gminy prowadzi taką "politykę" .
    A do tego wszystkiego trzeba wziąć pod uwagę, że wczoraj były dożynki i ogólnie nastrój był euforyczno - hopsasowy. Dożynano resztę opozycji i świętowano suche plony.
    Post edytowany przez [Deleted User] 2015-09-15 11:06:25
  • Przecież nie masz konta na fejsbuku to skąd wiesz czyj konik większy? A tak poza tym jak można dożynać coś czego nie ma?
  • A tak konkretnie to o co Ci chodzi? Nie mam konta na fb i wyraźnie napisałam, że jedynie MAM TAKIE WRAŻENIE, a wrażenia mogą być mylne.
    Opozycja jakaś jest, nawet na tym forum i nie tylko. Może na razie jej nie widać, ale ożyje jak feniks z popiołów na ok. rok przed kolejnymi wyborami.
    Post edytowany przez [Deleted User] 2015-09-15 11:09:13
  • @V460 Nie mam co opowiadać - stan wolny. Nie wiem tylko dlaczego uważasz, że załatwiam jakieś swoje animozje. Jak widzę hipokryzję wójta i jego popleczników to mnie po prostu szlag trafia. Osobiście bardzo lubię p. Janusza ale nie jako wójta. Nadal uważam, że prywatne interesiki "grupy trzymającej władzę" są stawiane ponad interes mieszkańców gminy i to globalnie. Zaraz oczywiście napiszesz, że droga jest dla wszystkich i takie jego prawo itp. itd. ale robienie sobie PR przy pomocy innych jest nie fair. Nie wiem czy zauważyłeś, że prawie wszystkie problemy i uwagi poruszone na tym, przecież wrednym dla wójta, forum, zostały bądź poprawione, bądź pokazane. A chyba o to chodzi. To się nazywa konstruktywna krytyka.
  • Nowości w gminie:
    nowy sprzęt w Wydz. Technicznym, w tym wdzięcznie brzmiący "rębak do gałęzi"
    nowy konkurs i jego nowi wygrani: Złote grabie rozdane! Jak masz ładny ogródek, to w nagrodę możesz go po wygraniu konkursu grabić złotymi grabiami, jak ci nie szkoda... :D ... ogródka
    Post edytowany przez [Deleted User] 2015-09-16 23:23:23
  • ??? WTF
    o co chodzi w powyższym komentarzu?
  • Też uważam, że złote grabie są niepraktyczne, za ciężkie. Jak będą dawali np. skuteczną pułapkę na krety, to wystartuję.
  • W tym wątku pisze się o nowościach w gminie jako jednostce samorządu czy jako o obszarze, na którym mieszkają jego mieszkańcy? Bo jeśli wyśmiewamy się z JST to chyba nie trafione bo konkurs organizowany był przez prywatną firmę...
  • O nic nie chodzi. Admin uznal, ze podniesienie oplat w GOK nie kwalifikuje sie do nowosci, no to moze rebak z grabiami sie kwalifikuja. Temat moze nieco absurdalny, ale to sa nowosci wprost ze strony tuturutu. Dlaczego @czarna uwazasz, ze cos tu trzeba tylko wysmiewac? Temat jest do usmiechu. Ja bym chetnie przyjela w nagrode jakis dobry sprzet ogrodniczy, nie musi byc zloty. A ja juz ma byc zloto to praktyczniej w sztabkach albo monetach, a nie zlote zeby grabiane.
  • no to może wystartuj w konkursie następnym razem?
  • A ja bym się tak nie chachała bo mi się płakać czasami chce jak sobie patrzę na te piękne działeczki a mój "ogród" hmmm... I z tego to powodu, gdybym na to zasłużyła oczywiście chętnie bym nawet srebrną konewkę przyjęła;)
  • A tak przy okazji, pomiędzy jednym psem i kotem do przygarnięcia, pałęta się jeszcze na stronie gminy informacja o spartakiadzie seniorów, która się miała odbyć 5 września. Ale relacji żadnej nie widzę - ktoś coś wie? Czyżby seniorzy zbojkotowali ten nowy pomysł i nie ma o czym napisać?
    Szczerze to wolałabym czytać więcej o tego typu akcjach a nie o psach i kotach - jakby nasi urzędnicy tylko kota mieli w głowach.
    Ewentualnie, skoro już pojawiają się informacje o zgonach rodzin pracowników urzędów, to może także o innych, zwłaszcza zasłużonych mieszkańcach gminy - jak to ktoś kiedyś powiedział - jedyne rzetelne informacje w gazetach to nekrologi.
    Np. kilka tygodni temu zmarła w Gliniance pani lat ponad 90, która była osobą - instytucją, a przy tym ogromnie skromnym człowiekiem. Ani się nikt oficjalnie nie pofatygował, ani nie zająknął, a przecież nasz USC ma takie informacje, a pracownicy UG znali tę panią bardzo dobrze. Być może to pośmiertny przejaw jej skromności, a może - mam nadzieję - przeoczenie urzędu.
  • Dzięki - szkoda, że to gdzieś zakamuflowane między tu a turutu, to naprawdę o wiele bardziej nośne dla mieszkańców niż kolejne 6 biednych zwierzaków. Oczywiście zwierzaki też ważne, ale mogłyby mieć swoją podstronę, a nie jak teraz - zwierzaki na froncie, a seniorzy w zakamarkach.