Przyciemnianie szyb samochodowych
  • Czołem,
    Czy ktoś może zna w okolicy Wiązowny warsztat, który zajmuje się przyciemnianiem szyb samochodowych?
    Z góry dzięki za namiar na sprawdzone miejsce.
  • a sam nie spróbujesz?
  • Bo gdybym podliczył koszty, czas, efekt końcowy to wolę to zlecić. Są rzeczy które robię sam, a takie, które wole zlecić.
    Zrobiłem na Mrówczej w Wawrze. Póki co polecam.
  • Aż tak zależy Ci na utrzymaniu incognito, że w przyciemnianie szyb inwestujesz?
  • ile kosztuje ja ma do przyciemnienia dwie szybki małe w almerze.
  • @Edziu, zależy mi na tym, żeby ruletki dla dzieci nie latały radośnie, gdy prowadzę samochód. No i generalnie, żeby dzieciakom było wygodniej, chłodniej latem. Drugi samochód kupiłem z przyciemnionymi (brak rolety w bagażniku) i rozwiązanie mi się podoba. Zupełnie nic nie związanego ze "szpanem". ;-)

    @Wazka ja zapłaciłem 300pln, ale samochód dość mały - Corolla E11 (tzw. żaba).
  • oto jednak przygotuje sie solidnie i sam zrobie (juz to kiedyś robilem ) moze i tym razem sie uda folia kosztuje z przesyłka może z 20 zł :)
  • No niby tak, ale uznałem, że jeśli w warsztacie zajmuje to 1h, to mi zajmie 3h. Jeśli coś nie wyjdzie, a tego byłem pewien to 20 pln x3. Do tego bąbelki, niedoklejenia... Moze sie sfrajerowałem, ale ja do takich robót nie mam ręki...
  • @Mataj

    Za trzy szybki 300PLN zapłaciłeś, tak? Nadal zadowolony? Bo chcę do nich podjechać niebawem.

    to oni?
    http://www.przyciemnianie-szyb.waw.pl/kontakt.html
    Post edytowany przez timi 2015-06-22 14:39:47
  • Tak, tam.
    Ja nie narzekam. Nic nie odchodzi, nie ma pęcherzy, wszystko ładnie.
  • to jadę,

    dzięki! :)