Wycinka drzew z wykorzystaniem podnośnika
  • Oferujemy kompleksową wycinkę drzew z wykorzystaniem podnośnika.

    Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej: www.mtsdzwigi.pl lub pod numerem telefonu: 605 689 897
    600 x 450 - 188K
  • jaka jest cena ?
  • Jak ostatnio zapytałem firmę ile kosztuje obcięcie paru gałęzi brzozy, to pouczono mnie, że to jest chirurgia drzewa z ceną wyjściową 400PLN. Mam klika brzóz więc czym prędzej kupiłem dłuższą drabinę i zarobiłem na czysto kilkaset złotych.
    Pozdrawiam chirurgiczną brać.
  • Tak telefonowałem do gościa to 130 zł na godzinę netto liczy 4 godziny + godzina na dojazd ze Starej Miłosnej a więc cena z kosmosu . A jak zaczął zciemniaćć ,że trzeba podnośnik ,pracownika i paliwo i olej.... normalnie jak nie z tego świata. No cóż drabina piła i na przód.
  • Każdy przypadek wymaga indywidualnego podejścia. Jeśli drzewo znajduje się w miejscu trudno dostępnym niezbędne jest użycie podnośnika, o czym informujemy naszych klientów. Dlatego najpierw przyjeżdżamy aby zapoznać się z przedmiotem zlecenia i dopiero wówczas możemy mówić o wycenie. Jesteśmy przekonani, że prowadząc własną firmę, nie świadczyłby Pan usług za darmo.
  • Usługi dźwigowe, wynajem ładowarek teleskopowych

    Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej: www.mtsdzwigi.pl lub pod numerem telefonu: 605 689 897
    500 x 375 - 96K
  • Usługi dźwigowe, wynajem ładowarek teleskopowych

    Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej: www.mtsdzwigi.pl lub pod numerem telefonu: 605 689 897
    2440 x 2440 - 2M
  • jak cena , ty
  • jaka cena tylko bez filozowania proszę