Czy panie władczynie ogarniają rzeczywistość?!
 • Czytam sobie Powiązania, a tam:

  "– Przyczyn było wiele. Jedną z nich były 
  uchybienia przy projekcie trasy krajowej 
  A 2, do którego władze gminy Wiązowna zgłosiły uwagi do Generalnej Dyrekcji 
  Dróg Krajowych i Autostrad. Uwagi te nie 
  zostały jednak  uwzględnione."

  Z całym szacunkiem dla Pani Starosty, ale Pani Starosta w ogóle nie ogarnia rzeczywistości!!! Jakie A2?! Tam w ogóle nie ma A2!!! Nie wspominając o tym, że uwagi dotyczyły przepustów na S2 (lub raczej DK2). Tak, zdaję sobie sprawę, że to dla niektórych szczegół. Uważam jednak, że to dość rażący błąd - pomijając fakt, że dotyczy zupełnie innych dróg, to na dodatek pokazuje, że Starosta nawet nie wiedziała, gdzie sprawa miała miejsce. 


  Kolejny przykład mydlenia oczu, tym razem przez Panią Wójt:
  Pytanie do wójta o skrzyżowanie w Zagórzu. Odpowiedź - droga DK17 będzie przebudowywana (właśnie to jest DK17 a nie S17!!!!), wówczas będzie zmieniany ruch. Przebudowa ma ruszyć 2013. 
  Jak wygląda odpowiedź? No piknie. Za 2 lata ruszy przebudowa. No tak. Tylko gdyby Pani wójt ogarniała rzeczywistość w sposób mierny chociaż. To wiedziałaby, że NAJWCZEŚNIEJ w 2013 i w tym roku nie ma ruszyć przebudowa S17 na odcinku, który dotyczy Zagórza, tylko węzła Drewnica. Dla niewtajemniczonych, w tym pani Wójt, dodam, że węzeł Drewnica, to drugi koniec WOW-u, który powstanie deczko później (o ile w ogóle). 

  Odnośnie tego drugiego, mam wrażenie, że pytania do wójta w ogóle nie mają sensu. W zasadzie nie spotkałem się z rzetelną odpowiedzią, na znakomitą większość pytań. 
  Post edytowany przez obcy 2011-11-07 19:13:38