To nie wina osła, że zrobili z niego posła.
 • Poseł Girzyński ma problemy z właściwą interpretacją tzw. kilometrówki. Wszyscy wiemy jak bardzo jest to "skomplikowane" -krótko mówiąc należy wpisać tyle kilometrów ile się przejechało samochodem prywatnym w celach służbowych i pomnożyć przez stawkę dla danego typu pojazdu. Ten wybitny intelektualista TAK , NIESTETY na codzień stanowi prawo w najjaśniejszej RP. Kurwa, scyzoryk mi sie sam otwiera.
  Napisz do posła co onim myślisz. PoozdrMW
  Zigniew.Girzynski@sejm.pl
  Post edytowany przez admin 2014-12-17 08:23:55
 • @marekwoszczyna! Dziś dzień bez przekleństw! Od jutra proszę bardzo- jak admin pozwoli.
 • Bardzo proszę bez agresji. Wyżej wspomniany poseł, jako zresztą nie pierwszy ponosi skutki przebywania w bliskości z Panem Premierem (Prezesem). Siła intelektu, geniusz strategii i ogień wewnętrznej prawości Pana Prezesa wpływają na otoczenie tak mocno, że przeciętni chcąc zachować równowagę psychiczną posuwają się do grzechu (zasada zachowania energii). Niestety ten ogień wewnętrznej prawości zaczyna trawić również samego Pana Premiera (Prezesa). Ostatnio stwierdził, że ma problem z czystością ręki którą kiedyś podał Panu Prezydentowi Komorowskiemu.
 • Baaardzo przepraszam to chwilówka taka. Ale dodać muszę ....wykładowca akademicki. PozdrMW
 • A cóż powiedzieć o pewnym marszałku sejmu( eks-ministrze spraw zagramanicznych )który równik objechał dwa razy i nie pamięta gdzie jeździł? Albo o płezydencie z zaawansowaną sklerozą ? Jak już się czepiamy to może wszystkich. Kaczafi daje się podpuścić i wywala posłów a koalicja czeka tylko na tę bezwzględną większość by moc zmienić konstytucję i zaopiekować się lasami państwowymi... :)
 • Lasami to i tak "rządzą" - niestety :(
 • Hubertus1656 pisał(a):

  koalicja czeka tylko na tę bezwzględną większość by moc zmienić konstytucję i zaopiekować się lasami państwowymi... :)  :D :D :D Ty to jednak naiwny jak Mix Kolanko jesteś :) Serio myślisz, że do prywatyzacji lasów państwowych to jakieś zmiany są potrzebne? Zlituj się!
  Post edytowany przez Mataj 2014-12-25 18:40:59
 • Hubertus1656 pisał(a):

  A cóż powiedzieć o pewnym marszałku sejmu( eks-ministrze spraw zagramanicznych )który równik objechał dwa razy i nie pamięta gdzie jeździł? Albo o płezydencie z zaawansowaną sklerozą ? Jak już się czepiamy to może wszystkich. Kaczafi daje się podpuścić i wywala posłów a koalicja czeka tylko na tę bezwzględną większość by moc zmienić konstytucję i zaopiekować się lasami państwowymi... :)


  Obecnym autem juz trzy rowniki objechalem. Olej wymieniam dwa razy do roku. A praca moja ma charkater... biurowy.

 • Myślę, że już Ci się wygodniej podróżuje czyli nie w starym v460, że ustawa tzw. kilometrówka nie sprawia kłopotu no i zawsze to jakiś /nie tylko dla posła/dodatek na waciki dla małżonki. PozdrMW
 • Niemniej na turystów z PISu pomstujesz a na Radka cudotwórce który w tym samym czasie jeździł z BORem jak i własnym autem ( zapewne w trzeciej osobie leciał tanimi liniami :) ) już nie raczysz? Cóż za Dulszczyznę markuwoszczyno :)
 • Gdybyś przeczytał ze zrozumieniem to wyciągnąłbyś właściwe wnioski....tylko Girzyński /publicznie/tak pokrętnie sie tłumaczył z jakże skomplikowanej /jak konstrukcja cepa/ instrukcji...na dodatek wykładowca akademicki. PozdrMW
 • W sumie reszta ma sklerozę godną 99 letniego człowieka podobnie jak prezydent na ostatnim przesłuchaniu :)
 • http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Nowe-klopoty-marszalka-sejmu-cwierc-miliona-za-konsultacje,wid,17152550,wiadomosc.html

  "
  Co ciekawe, jak przypomina "Wprost" Radosław Sikorski miał w MSZ specjalistkę od tłumaczeń swych tekstów - córkę ministra finansów, Jacka Rostowskiego. Tak przynajmniej tłumaczył jej zatrudnienie w resorcie ówczesny dyrektor gabinetu Sikorskiego. "

  marekwoszczyna bądź że adwokatem tego marsiałka- lingwisty, podróżnika, gimnazjalisty :)
  Post edytowany przez [Deleted User] 2015-01-05 11:31:19
 • H 1656. Podsumowując -bez względu na sympatie i przynależności, stanowiska itp itd nie mogę pojąć gdzie się tacy rodzą ludzie...... którzy na takich gównojadów po takich numerach głosują na nich ponownie. MW
 • no cóż Radek ma bardzo skomplikowaną i ciemną historię mieszkałw Paryżu pózniej walczył piórem marki kbkak w afganistanie ,nagle został ministrem obrony nastepnie mzs i tu narobił wiele nie dobrego nigdy nikomu reki nie podał ,ale jakos sie wykrecił i zostal marszałkiem , az wyglada na to ,ze go dopadną kilometrówki . Nie pytajcie skad wiem bo i tak nie powiem.
 • Wolicie speca od szpiegów, który raporty o WSI wysyła prosto na Sobieskiego 100 (bodaj taki adres ma zatoka czerwonych świń)? o ile stamtąd ich nie dostaje... ;)
  @Wazka - jak spojrzysz na większość rodzin Polaków to losy nie są czarno-białe. Niestety.
 • Ten nie dość że do Brytanii info wysyła to jeszcze im dopłaca do tego procederu. James Bond się nie umywa do Radzia. A gdyby faktycznie Antek te aneksy wprost do Putinlandu wysłał to już dawno by go zaorali. Swoją drogą gdzie jest mityczny kontrwywiad tej kolonii :) skoro legalnie funkcjonują u nas takie przykrywki? W Karczewie jedną taką zlikwidowano i zburzono :) Czyżby mój burmistrz miał więcej zdecydowania i talentu niż III RP?
  :)