Co, gdzie i jak w gminie Wiązowna - Znajdownik
  • W związku z dyskusją która wywiązała się na innym wątku postanowiłam podjąć trudne wyzwanie i prosząc Was o pomoc stworzyć ZNAJDOWNIK, bo tak go sobie pozwoliłam nazwać. Mam nadzieję, że społeczność forum przyjmie ten słowotwór łaskawie, ale pozostaję otwarta na inne propozycje.

    O co chodzi? chodzi o to, by wspólnymi siłami stworzyć małą panoramę firm w obrębie naszej gminy :) tylko, że tu wpisy będą bezpłatne i nie będzie można zamieszczać reklamowych banerów na pół strony - każdy wpis ma charakter informacyjny i każdy jest taki sam. Cel jest taki, by wspólnymi siłami stworzyć kompendium wiedzy o lokalnych przedsiębiorcach i tym samym zachęcić do korzystania z ich usług, uzupełnić swą wiedzę o lokalnych usługach i produktach. Czyli nie tylko płać podatki tu gdzie mieszkasz, ale też kupuj produkty i usługi i bądź lokalnym patriotą =D> =D> =D>

    ja postaram się Wasze wpisy porządkować alfabetycznie i sądzę że z czasem powstanie z tego opasły PDF :) sądzę że najlepszym kluczem do tego będzie nazwa [firma] ale wyjdzie w praniu - może będzie to PDF a może prosty google site z wyszukiwarką bez konieczności śmigania po dokumencie przy pomocy Ctrl+F

    Wzór wpisu wygląda następująco:
    NAZWA [firma przedsiębiorstwa]*
    ADRES:ULICA + MIEJSCOWOŚĆ*
    BRANŻA* krótki opis oferty

    WWW, e-mail
    godz. otwarcia

    składowe z gwiazdką to elementy konieczne :) W załączniku znajdziecie spis branż, który znalazłam w necie i zamieszczam tutaj jako być może przydatny przy uzupełnianiu wpisów
    Pozdrawiam i zapraszam do uwag oraz wpisów
    Post edytowany przez admin 2014-04-27 14:51:08
  • Tutaj będę zamieszczać znajdownik więc zostawiam sobie jeden wątek na przyszłość, mam nadzieję niedaleką
  • Ja dodałabym jeszcze krótki opis oferowanych produktów, usług bo sama nazwa i branża nie do końca odzwierciedlają co gdzie można kupić lub z czego skorzystać.
  • słusznie
  • Jakakolwiek możliwość dowozu żarcia na telefon do Dziechcińca istnieje ? Kto się orientuje?
  • Z tego co wiem to póki co tylko Hotel Wiktoria, ale jakoś właściciel powoduje u mnie alergię, a kilka zamówień stamtąd było źle zrealizowanych (jedno zamawiałem, drugie dostałem).
  • Daja rade! Pizza zjadliwa ;)
  • FOTOUSŁUGI Małgorzata Sosnowska
    Ul. Leśna 18, Wiązowna
    Fotografia okolicznościowa oraz studyjna + zdjęcia do dokumentów od ręki.
    www.facebook.com/Photki oraz www.fotouslugi.org.pl
    tel. 880 140 538
  • TŁUMACZENIA oraz NAUKA j. ANGIELSKIEGO Z DOJAZDEM - Jan Sosnowski
    Ul. Leśna 18, Wiązowna
    Od 14 lat nauczam w gminie angielskiego młodych i dorosłych (także kursy firmowe) - głównie dojazd do ucznia i zajęcia indywidualne, a razem z zespołem doświadczonych tłumaczy prowadzimy biuro tłumaczeń - angielski, rosyjski, niemiecki, francuski, a ostatnio doszedł słowacki.
    www.scholarium.eu
    tel. 602 532 530
  • cieszę się że się ruszyło! oby tak dalej, muszę się zabrać i przepisać z fotek w telefonie, bo z reguły pykam focię zamiast męczyć pamięć godzinami otwarcia i trochę już tego mam :) zachęcam do szerszego udziału!
  • Dzięki Mataj i v460 :) Jeszcze nie próbowaliśmy bo nie ma takiej opcji cennika menu na ich stronie .
    Pytanie: widziałam baner na Mikulskich obiad za 15zeta do 16 chyba ktoś korzystał ?
  • NIEPUBLICZE PRZEDSZKOLE "KANGUREK"
    ul.Boryszewska 19,Wiązowna
    tel.888-145-593
    www.opieka-kangurek.pl

    UWAGA,UWAGA!Tylko teraz zapisując dziecko do naszego przedszkola,otrzymasz dla Ciebie,Twojego dziecka,członka rodziny lub znajomego, zupełnie GRATIS:
    1.miesięczny kurs tenisa ziemnego+kort z instruktorem (6 lekcji) + wizyta w saunach po każdej lekcji (sauna sucha i mokra)
    lub
    2.darmowy 1 miesięczny karnet na korty tenisowe bez limitu wejść.(możesz grać codziennie po 2 godziny)+ wizyta w saunach po każdej grze (sauna sucha i mokra)
    lub
    3.karnet na korty tenisowe bez limitu wejść.(możesz grać codziennie po 2 godziny) za 100 PLN/miesiąc na cały sezon letni do 30.09.2014.Mozliwa dopłata za wizyty w saunach po każdej grze (sauna sucha i mokra) w cenie 15 zł/miesiąc.
    4.Dwu miesięczny-16 wejść (8 wejść w miesiącu) karnet fitness w renomowanym klubie fitness CSP tylko 9 km od Wiązowny.Do wyboru wiele ciekawych zajęć (TRX,body art,abt,stop cellulit,tbc and kettell,joga,zumba,step,workout,płaski brzuch)
    lub
    5.Dwu miesięczny karnet na siłownie (ciężary,rowery,bieżnie itp...)
    Zapraszamy.Oferta do wykorzystania od 20 maja 2014 do 30
    września 2014 w renomowanym klubie tenisowym CSP tylko 9 km od Wiązowny.Wszelkie informacje pod nr.tel.602346066
  • Czarne i Białe
    Mińsk Mazowiecki
    Warszawska 163
    Nie jestem właścicielką sklepu ani pracownicą, tylko kupującą i nie pamiętam godzin otwarcia,
    ale chciałam polecić ten sklep, ponieważ mają fajną damską odzież i bardzo tanią :)