Park Centrum
 • Szanowna Pani Wójt!!!
  Proszę o podanie terminu zamontowania "ławeczki hot spot"w Parku Centrum?Na czym będzie ona polegać?Jakie inne prace zostaną wykonane w Parku?Wreszcie zróbmy cos dla młodzieży!Powodzenia w wyborach!
  Pozdrawiam
  Piotr
  odpowiedź:
  zwiń
  Uprzejmie informuję, iż wykonanie w 2014 roku „hot spotu” jest jednym z elementów realizowanego przez Gminę Wiązowna II etapu zagospodarowania ogólnodostępnej przestrzeni publicznej w Centrum Wiązowny. Zadanie inwestycyjne rozpoczęto w 2013 i wykonano już: niwelację terenu działki, alejki parkowe, zamontowano lampy solarne parkowe i wykonano plac zabaw dla dzieci.
  Zadanie będzie kontynuowane w roku 2014. Przewiduje się min. wykonanie: hot spotu na planowanym utwardzonym placyku 3x4m z 4 ławkami, ogrodzenia placu zabaw, zakupienie i zamontowanie (na przygotowanym już w 2013r. podłożu betonowym) elementów skate parku oraz urządzeń tzw. „siłowni plenerowej”, placu utwardzonego oraz toru dla rolkarzy, zakup i montaż stołu do tenisa stołowego, zakup ławek parkowych i stojaków na rowery, zamontowanie szachów plenerowych.
  Wójt Gminy Wiązowna
  Anna Bętkowska :) :-O $-) :-)) :x :\"> :-* ~O) **== %%-