• Witam
  Już 7 grudnia na kortach tenisowych Centrum Swobodna Przestrzeń w Cisiu/Halinów organizujemy Mikołajkowy turniej tenisowy dla początkujących i średnio zaawansowanych. Turniej w kategorii open, cykliczny. Zdobądź pierwsze punkty w rankingu. Gwarantujemy min 3 mecze (rozgrywki w systemie grupowym)
  Zapisy do dnia 5 grudnia 2013 . Szczegóły pod nr telefonu 602 34 60 66 ( Robert )
  Jeżeli chcesz rozpocząć przygodę z tenisem ziemnym,podpytać ,porozmawiać,popatrzeć,pobrać lekcję, również serdecznie zapraszamy.
 • O, fajnie że u sąsiadów coś takiego powstało. Powodzenia.
 • ...U sąsiadów tylko ze względu na brak infrastruktury w Wiązownie,bo organizują mieszkańcy Wiązowny:)tym bardziej zapraszamy
 • Witam serdecznie,
  Ostatnio miałam okazję pograć w tenisa w nowo powstałym klubie sportowym w Zakręcie. Naprawdę wspaniałe, nowoczesne hale z super nawierzchnią... Nawet przy dużym mrozie, jest utrzymywana wysoka temperatura i niskie ceny a nie odwrotnie :) Polecam :)
 • Dobra, dobra - pisz, że reklama i tak nikt nie będzie ścigał ;)
  A poważnie, to gdzie są te korty? Ja do tej pory grywałem w Pohulance.
 • www.kszakret.pl, ul Sportowa 7
 • Witam
  Już 31 maja na kortach tenisowych Centrum Swobodna Przestrzeń w Cisiu/Halinów organizujemy pierwszy z cyklu letniego, turniej tenisowy z grilem. Turniej w kategorii open, cykliczny. Zdobądź pierwsze punkty w rankingu. Gwarantujemy rozegranie kilku 1 setowych meczy z przeciwnikami na różnych poziomach. (rozgrywki w systemie grupowym).
  Koszt tylko 30 zł i cały dzień grania + kiełbaska z grila:).Dodatkowo proponujemy super promocyjny karnet tenisowy.Płacisz raz w miesiącu 120 PLN i grasz bez limitu ile chcesz! Zapisy do dnia 28 maja 2014 . Szczegóły pod nr telefonu 602 34 60 66 ( Robert ).Więcej na http://www.swobodnaprzestrzen.pl
  Jeżeli chcesz rozpocząć przygodę z tenisem ziemnym,podpytać ,porozmawiać,popatrzeć,pobrać lekcję, również serdecznie zapraszamy.
 • Witam,
  Ale na jakiej zasadzie to dziala? Place 120pln i moge grac np. w kazda sobote od 8.00 do 9.00? I jeszcze w inne dni, kiedy bede chcial i kort bedzie woln
  Jesli tak, to jestem zainteresowany. Tylko chyba jeszcze trzeba doplacac za balon?
 • witam
  Tak dokładnie płaci Pan 120zl za 30 dni i może grac Pan nawet codziennie max 2 godziny w jednym bloku.Kolejne 2 godziny może Pan już wykorzystać po 2 godzinnej przerwie miedzy blokami tego samego dnia.Czyli może Pan grać codziennie nawet po kilka godzin na jeden karnet z jednym partnerem.co do dopłaty do balonu to rzeczywiście jest taka,ale w ten weekend balon jest zwijany i gramy na 3 kortach odkrytych.Jeżeli chcemy grać w póznych godzinach wieczornych dopłacamy za oświetlenie kortu 5 zl/godzina.Dodatkowo co ceny karnetu za kilkanaście złoty za miesiąc można dokupić wizyty w saunach do regeneracji po każdym tenisie.W razie pytań prosze o kontakt tel.lub bezpośrednio do ośrodka CSP Cisie.Zapraszamy rownież na turniej tenisowy-każdy poziom zaawansowania.
 • Fajna opcja, może się ogarnę i przyjadę, sto lat już nie grałem a dobrze byłoby rozruszać kości :)
 • W takim razie zapraszamy na turniej.Mozna pograć na różnych poziomamch z uczestnikami w różnym wieku,zarówno początkującymi jak i tymi już lepiej grającymi.Prosimy wcześniej o potwierrzzenie uczestnictwa pod nr 602346066 max.do 30 maja w celu rozstawienia do grup.Pozdrawiam
 • Poszukuje partnera/ki by wspólnie od czasu do czasu pograć sobie /nie zobowiązująco/ chętnie w Zakrętosie na poziomie podstawowym. Masz chęć lub znasz kogoś zadzwoń 504 368 993 Łukasz.
 • Już 22 listopada 2014 (sobota) o 9:30 na kortach tenisowych Centrum Swobodna Przestrzeń w Cisiu/Halinów organizujemy 1-szy zimowy, DEBLOWY turniej tenisa ziemnego. Turniej w kategorii open, cykliczny. Zdobądź pierwsze punkty w rankingu. Gwarantujemy rozegranie kilku meczy z przeciwnikami na różnych poziomach. (rozgrywki w systemie grupowym).
  Koszt tylko 60 zł/para deblowa i cały dzień grania + sauna sucha i mokra dla zawodników GRATIS:).. Szczegóły pod nr telefonu 602 34 60 66 ( Robert ).Więcej na http://www.swobodnaprzestrzen.pl
  508 x 720 - 68K
  Post edytowany przez RoB 2014-11-16 19:40:04