Blokada K-2 26 czerwca godz. 18.00
  • Wydaje się że mieszkańcy Zakrętu mają dość podtopień: http://www.wiazowna.pl/571-4704b86ebac25-47410.htm

    Tak było 2 lata temu: http://zakret.eu/?p=223
  • pytanie czy to cos da...??? chociaż jak jechałem ostatnio dwa razy do Duchnowa to przykro było patrzeć na te pozalewane pola i gospodarstwa, przelane rowy... współczuję...

    znowu idą nawałnice i burze - trzymam więc kciuki aby nie było gorzej...
    Post edytowany przez [Deleted User] 2013-06-26 15:48:09
  • No proszę, znów o nas piszą w samych superlatywach ;)
  • Gdzie piszą?

    Czy zapowiadanie blokad (nie wiem czy pani wójt ostatecznie zablokowała dwójkę) jest to co oczekujemy od wójta? Szkoda tylko, że pismo, które p. wójt pisała, zawiera tyle błędów merytorycznych i językowych, że wywołało na pewno tylko śmiech w GDDKiA. Niech zablokuje S2, której jeszcze nie ma, a nigdy przez Zakręt nie będzie przebiegała.
  • W poście link zamieściłem. Kolor Ci się zlewa? :P
    Co do pisma... Otrzymują:
    Kurwar, TVN, SE, FAKT - no towarzystwo MEGA ;) Szkoda, że zabrakło chociażby TVP Info, które swoim regionalnym charakterem, chyba lepiej by się wpisało niż SE czy FAKT :P Z regionalnych to jedynie Kurwar i TVN (który ma TVN Warszawa, chociaż jedynie w internetowej już formie).

    Co do zasadności - Obcy, w sytuacji gdy GDDKiA ma naszą gminę w poważaniu, chyba nie pozostaje nic innego. Taki protest to oznaka bezradności (tak, poniekąd to przyznanie się wójt do nieudolności). Zastanawia mnie jednak czy taki protest kogokolwiek obchodzi. GDDKiA ma takie protesty gdzieś, a są one jedynie uciążliwe dla mieszkańców Mińska chociażby.. Chyba nie tędy droga. Myślę, że lepiej zebrać się w kupę, poprosić gminę o pomoc, udowodnić winę GDDKiA i wystąpić o zbiorowe odszkodowanie. Wówczas bardziej ich zaboli, niż jacyś lokalersi, co to łażą po drodze jak kaczki... (sorry za porównanie, ale oni takie protesty serio mają gdzieś).
    Post edytowany przez Mataj 2013-06-27 10:46:18
  • To może przepusty materiałami wysokoenergetycznymi poszerzyć ?
  • Wtedy mieszkancy do domu nie wjada, bo wraz z poszerzeniem przepustu zniknie wjazd na posesje ;)
  • ale za to wszyscy będą mieli połączone pocesje systemem kanałów - więc wzrośnie sprzedaż łodzi i kajaków czyli nasze polskie PKB :-)
  • Wenecja północy? ;)
  • zaraz obok Konstancina lewobrzeżnej Warszawy, jak kiedyś przeczytałem o Wiązownie :))