remont na Czecha - "awaryjny"? ;)
  • tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,awaryjne-zamkniecie-ul-czecha-nawet-tydzien-utrudnien,85316.html

    Oj beda korki na wylotowce we wtorek! :-/
    Post edytowany przez obcy 2013-05-06 17:49:49
  • Korki były już dzisiaj... Od samego rana (6.30).
    Swoją drogą spory odcinek Czecha był frezowany i kładziono nową nawierzchnię. Dość szybko się zdegradowało...
  • Ja dzisiaj do Kajki jechałam ... 1,5 godziny.
  • Czy na Nowoborkowskiej już ułożono asfalt?
  • W Józefowie i Woli Grzybowskiej jest PKP / SKM jakby co ... :)
  • A jakiś samochodzik na zbyciu masz? Albo chodnik czy chociażby ścieżkę dla rowerka? :)
  • Eee tam... Rowerkiem do Warszawy! ;-)
  • @czarna
    A jakiś samochodzik na zbyciu masz? Albo chodnik czy chociażby ścieżkę dla rowerka?


    Mam ścieżkę dla rowerka: od Rolniczej na granicy Józefowa / Wiązowny a wygodnie można dojechać do niej przez Emów.:)

    @Mataj
    Eee tam... Rowerkiem do Warszawy!

    Przećwiczyłem kilka razy. Szczególnie fajny był pierwszy powrót przez MPK z Falenicy na trekingowych oponach na orientacje. Zajęło mi tyle co z Centrum do Falenicy :)
  • "Mam ścieżkę dla rowerka: od Rolniczej na granicy Józefowa / Wiązowny a wygodnie można dojechać do niej przez Emów.:)"
    Na początku trzeba przeprawić się przez szosę lubelską koło Karczmy - mimo, że są pasy - masakra! Potem wygodnie też nie jest - wiadomo - gmina Wiązowna, trochę dziurawo ale przecież jesteśmy przyzwyczajeni:). Od chodnika w Józefowie jest już fajnie. Dzieci też zadowolone bo i lody i plac zabaw już blisko.