Powitanie
 • Cóż! Witam z powrotem! Spory reset dyskusji nastąpił. Wielka szkoda, że niemożliwe okazało się przekazanie bazy danych, a co za tym idzie - cennych dyskusji.
 • powodzenia życzę Szanownej Administracji :)
 • trochę żałuję, że zmiana nadeszła dość niespodziewanie i niezapowiedzianie - gdyby coś takiego "popełnił" ze swoją stroną UG, internauci nie pozostawiliby na "urzędasach" suchej nitki ... ;)
 • MPT... Nie Ty jedna jesteś zaskoczona... Prowadzenie portalu publicystycznego to spora odpowiedzialność, ale również zadanie wymagające odwagi. Wiele osób pisze pod Nick'ami, jednak domena jest rejestrowana na konkretną osobę, staje się ona rozpoznawalna.
  Przyznam szczerze - zupełnie nie podoba mi się idea nagłego zamknięcia portalu i podmianka. Zwłaszcza, że nie dalej jak wczoraj, nie słyszałem o takim pomyśle (z całą pewnością, nie ze skutkiem natychmiastowym, jak to miało miejsce dzisiaj).
  Czy suchej nitki - w mojej ocenie decyzja administratora (chociaż wydawało mi się do niedawna, że portal JEDNAK należał do Wilka, a domena do Phili) jest nieodpowiednia w stosunku do osób, które ten portal tworzyły, nie mówię tu o sobie, bo portal zaczęło tworzyć kilka osób, w tym również Wilka (jakkolwiek kulawo by to nie wyglądało). Jednocześnie rozumiem, że w naszej społeczności ciężko mieć żelazny tyłek, gdy portal patrzy na ręce gminnej władzy, a mieszkańcy mogą komentować to co robi wójt, rada i parę innych osób.

  Szkoda, że po Chobarcie mamy powtórkę z historii...
 • Dzień dobry.
  Karsten powodzenia i cierpliwości… oby to forum przetrwało dłużej niż poprzednie ;-)
 • Witajcie ponownie.
  Trudno mi w tej chwili ocenić jaka będzie moja aktywność - na poprzednim forum nie była przesadna, a teraz, kiedy skrzydła lekko podcięte, lepiej na pewno nie będzie...
  Ale liczę na to, że frustracja z czasem mi przejdzie.
 • Witam
  ponownie wszystkich użytkowników forum a w szczególności nową Administrację i życzę wytrwałości
 • @Mataj Decyzja z całą pewnością nie była nagła. Zwróć uwagę na datę na załączonym screenie.
  max
  642 x 143 - 22K
 • "Screen" dotyczy "nowego forum", a Mataj pisał o portalu. Ja też byłem zaskoczony - skorzystałem z zakładki, która prowadziła do strony portalu w znanej mi postaci, a tu zonk. Pomyślałem, że korzystałem z jakiegoś nieprawidłowego adresu, który miał przekierowanie, ale nie - nawet google się pogubił. Co więcej na stronie portalu informacja o zmianach pojawiła się z bardzo dużym opóźnieniem.
 • max pisał(a):

  Decyzja z całą pewnością nie była nagła. Zwróć uwagę na datę na załączonym screenie.


  Decyzja o przeprowadzce forum nie była nagła. Dla mnie tylko termin był zaskoczeniem, żałuję że nie dało się lepiej przygotować przejście forum.
  O portalu niewiele wiem, nagle zamknięcie również mnie zaskoczyło.
  Pozdrawiam

 • Max forum i portal to dwie różne rzeczy. Phili nigdy nie ukrywała, że forum jest niejako na doczepkę. Osobiście wolę forum, niż portal, bo portal nie umożliwia takiej wymiany zdań jak forum.
 • Witam wszystkich, wprawdzie rzadko się odzywam (mój pierwszy wpis od chyba dwóch lat wliczając wszysktie dotychczasowe fora, portale, itp. itd.), ale za to mam długie wpisy, posty, komentarze:
  1. @ wszyscy - mam trochę wyrzuty sumienia, że tak słabo nabijałem sobie posty w poprzednich portalach i forach, a zdaję sobie sprawę, że aktywność uczestników wirtualnej społeczności też może wpływać (poza fianansami) na motywację admina i ciągnięcie zabawy w, jakby nie było, działalność społeczną. W sumie dobrze , że co kilka lat znajduje się nowa osoba z nową parą, której się chce.
  2. @MPT, oczywiście, że gdyby ruchy portalu publicznego byłyby nieprzewidziane to byłby krzyk i słusznie. portale niezależne to prywatne pieniądze, i ich właściciele mogą robić z nimi, co chcą. Najwyżej strasą wiarygodność wirtualną.
  3. @Phili - Dziękuję za to co zrobiłaś
  4. @Karsten - Życzę powodzenia
  5. @wszyscy - nie rozmawiajmy o tym ,w jaki sposób to się stało (wszselkie zamknięcia), czy ktoś zrobił właściwie a może nie. stało sie i już, teraz mamy nowe forum do zasiedlenia. Było forum chobartowe, było philowe, teraz jest karstenowe.
  6. @admin - Czy jest jakaś możliwość "pokopiowania" w ramach cytatów treści z ostatnich dyskusji ze świeżo zamkniętego forum, tak aby złagodzić niektórym użytkownikom dyskomfort urwania się czegoś?
  7. i pewnie znowu przez dwa lata się nie odezwę, albo aż do nowego forum.
  8. dla tych co mnie nie znają i nie pamiętają (czyli do wszystkich) nie używam emotryjków, zresztą sam nie wiem kiedy żartuję a kiedy mi smutno.
 • @Mataj Nie róbmy sobie sami wody z mózgu. 3 czerwca zostały nagle zamknięte DWA miejsca, forum dostępne wcześniej pod adresem e-wiazowna.pl jak i "blogowy" portal Wilka, na którym także toczyły się dyskusje. Na marginesie, oddzielanie tego forum od projektu Joanny wydaje mi się również nie na miejscu - przecież to jej domena i jak przekonał się Wilk w każdej chwili może zmienić zdanie i zamknąć kolejne forum. Dlatego deklaracje Admina przyjmuję życzliwie zdając sobie jednak sprawę, że nie od Niego wszystko zależy.
  Powtarzając to co już mówiłem dwa lata temu, portal będzie nas wszytskich, gdy będzie naszą własnością. Z domeną i miejscem na serwerze zakupionym ze składkowej kasy.
  max
 • max pisał(a):

  oddzielanie tego forum od projektu Joanny wydaje mi się również nie na miejscu - przecież to jej domena i jak przekonał się Wilk w każdej chwili może zmienić zdanie i zamknąć kolejne forum. Dlatego deklaracje Admina przyjmuję życzliwie zdając sobie jednak sprawę, że nie od Niego wszystko zależy.


  Sprawa domeny zależy ode mnie.
  Pozdrawiam

 • @Admin To stawia szanse forum w zdecydowanie lepszym świetle :) Proszę mi wybaczyć dociekliwość, jeżeli jednak mam poświęcać swój czas rozwojowi tego miejsca, chciałbym wiedzieć jak najwięcej: jakie są Pana intencje by założyć i prowadzić gminne forum?

  max
 • Witam, na poprzednie forum nie udało nam się dostać ,mimo wielokrotnie wyrażanej chęci akcesji z podawaniem swojego maila itp, nie doczekaliśmy sie żadnej odpowiedzi dlatego cieszymy się ,że jest nowe forum ,Wiązowna jako gmina bardzo nas interesuje, bo prawdopodobnie będziemy jej mieszkańcami :)))))) Pozdrawiamy











  0
 • Witam serdecznie na forum!
  Muszę bronić admin poprzednego forum. Tam rejestrowało się codziennie kilkadziesiąt spamerów. Trudno było wtedy wyłapać jedynego prawdziwego użytkownika w ciągu kilku tygodni.
  Życzę miłych dyskusji!

 • 3fritz - witamy! Miłego czytania i pisania życzę.
 • nie wiem, przy shoutbox działa, więc przewrotnie pisze tu: Życzę Wszystkim użytkownikom i czytelnikom forum, aby rok 2013 przyniósł Wam wiele radości, szczęścia oraz przyjemności i pożytku z dalszego forumowania.
  Pozdrawiam ciepło
  MPT
 • MPT - Deleted User? :|
  Przyłączam się - Najlepszego! Owocnej pracy, mądrości przełożonych, a przede wszystkim Zdrowia i Radości oraz wielu, wielu Szczęśliwych chwil spędzonych z rodziną i przyjaciółmi!