Mniam Mniam zaprasza
 • Witamy serdecznie wszystkich mieszkańców gminy Wiązowna.
  Zapraszamy do naszego lokalu,mieszczącego się przy ul.Kościelnej 3 na przepyszne zapiekanki,hot-dogi,hamburgery,kawę,napoje i inne!
  Już niedługo pojawi się w naszej ofercie kebab!!!!
  Od cieplejszego sezonu wprowadzimy również dowóz.

  Jeszcze raz ZAPRASZAMY :)

  Mniam Mniam
  842 x 595 - 156K
 • kebab? a po cholere nam arabska śmieciowa zapiekanka mam nadzieje [reszta postu skasowana]

  Mod: Nie będę tolerował rasistowskich wypowiedzi na forum.
  Admin
  Post edytowany przez admin 2013-02-27 11:10:14
 • Wazka, czy tobie ktoś do gara zagląda? Jak nie lubisz nie jedz i tyle. Ja dobry kebab bardzo chętnie...
 • Wazka pisał(a):

  kebab? a po cholere nam arabska śmieciowa zapiekanka  Czasem nie zaszkodzi trochę wiedzy na temat tego, o czym się pisze. Kebab nie jest zapiekanką, i ma tyle do czynienia z Arabią co fasola po bretońsku z Brytanią. Tak naprawdę kebab jaki jest znany w Polsce pochodzi z Niemiec.

  A kebab w MniamMniam należy moim skromnym zdaniem do najlepszych.
 • Irytację @Wazki jestem w stanie zrozumieć. Wszędzie kebab (vel kebap - jeżeli pisać to z turecka). Czy my Słowianie nizinni nie mamy naprawdę własnego, rodzimego fast food'a ? Z rozrzewnieniem wspominam pyzy jakie (jeszcze do początku lat 90-tych) można było kupić na Bazarze Różyckiego prosto z gara np. u pani Gieni... Była to świetna i zagrycha i posiłek regeneracyjny....Ech były czasy...
  P.S W Rosji istnieją sieci fast food'owe w których sprzedaje się tylko pielmienie + kwas chlebowy. Może u nas ktoś wreszcie coś wymyśli...
 • No juz się przestraszyłem że biednych słowian łapią i wciskają im ten kebab na siłę w gardło (a może i z drugiej strony), w międzyczasie budując meczety gdzie popadnie. Ale nie, to nie inwazja turecka, to tylko ktoś próbuje w Wiązownie sprzedawać zapiekanki i kebab. Gratuluję odwagi ale i współczuję, w tej wsi nawet sprzedaż kebabu jest przestępstwem... Byle polska wieś spokojna, my tu nie chcemy niczego, Kononowicz na wójta.
 • Skoro kebab / kebap wywołuje tyle emocji to strach pomyśleć co będzie jak jakiś przedsiębiorczy Azjata otworzy np. na ul. Kościelnej barek w którym w karcie prym wieść będzie "kuciak w ciecie".

  Ale tak na marginesie to uważam, że obecna oferta gastronomiczna we wsi / gminie jest zdecydowanie zbyt uboga i mało zróżnicowana. Zamiast otwierać outlet'y z ciuchami otwierajmy knajpy (oczywiście z wyszynkiem i szeroką gamą zakąsek jarskich, mięsnych i półmięsnych) w których 2 kawy i 2 wu-zet-ki będą obowiązkowe !
 • Edziu pisał(a):

  otwierajmy knajpy (oczywiście z wyszynkiem i szeroką gamą zakąsek jarskich, mięsnych i półmięsnych) w których 2 kawy i 2 wu-zet-ki będą obowiązkowe !


  Szatnia też obowiązkowa?
 • Obowiązkowa. A w głównej sali winna wisieć tabliczka "Mistrzów świata uprasza się o spokój".
  Ktoś wie w którym warszawskim zakładzie gastronomicznym wisi do dziś taka tabliczka?
 • Witamy szanownych mieszkańców,
  Cóż za dyskusja tu nam się rozwinęła :)
  Cieszymy się,że wzbudzamy tyle emocji bo jak to się mówi: każda forma reklamy jest dobra,byle nie mylić nazwy firmy.
  Co do "śmieciowych zapiekanek" to polecamy mix narodowościowy-zapiekanka kebab lub jak kto woli kebap :)
  U nas każdy znajdzie coś dla siebie...I tak oprócz w/w zapiekanki proponujemy czysto amerykańskie "wynalazki"-hot-dogi i hamburgery.
  Dla nas kolor skóry,czy wyznanie religijne nie jest granicą.Najważniejszy dla nas jest najedzony i zadowolony klient!

  Co do wu-zetki to nie mamy w menu bo to trochę przestarzała propozycja,a my chcemy iść z duchem czasu.Jak tylko zrobi się cieplej to pojawią się u nas lody.W planach jest ogródek gdzie będzie można usiąść napić się czegoś zimnego,zjeść,porozmawiać,spotkać się ze znajomymi.

  Z tego miejsca chcemy podziękować wszystkim klientom którzy licznie wracają do nas!To duża satysfakcja i radość!

  Zapraszamy serdecznie

  P.S.Klientów bez krawatów też wpuszczamy ;)

  Post edytowany przez MniamMniam 2013-02-28 17:52:00
 • kebaba musimy spróbować ! mam nadzieję ,że lepszy od zapiekanek , nie krytykuję ale kibicuje ,bo nie ma w tym rejonie fastfooodów . Pozdrawiamy i powodzenia dla mniam mniam :)
 • Co się stało z Mniam Mniam?
 • Właśnie jest jeszcze ta restauracja?