JKM chce nam zabrać Emów
 • Janusz Korwin-Mikke angażuje się teraz w sprawy lokalne. Na łamach Linii Otwockiej żąda utworzenia nowego miasta "Swider", składającego się z Świdra, Józefowa I Emowa. Ciekawe, czy pytał mieszkańców Emowa, co oni o tym myślą.
  Pomysł jest ciekawy dla gminy Wiązowna, bo rozwiązuje dla gminy jednym zamachem wszystkie problemy wokół oczyszczalni oraz węzła S17/721.
  www.linia.com.pl/index.php/strona-glowna/regiony/otwock/5330-pociac-otwock-zrobic-swider
 • No tak... Nasz zacny Polak nie znalazl zrozumienia na polu obrazania niepelnosprawnych ("obrazania" to eufemizm), wiec postanowil swoj wybitny intelekt wykorzystac dla dobra sprawy lokalnej.
 • A czemuż to miasto Jóezefów miałoby przyjąć nazwę dzielnicy Otwocka? Świder od zawsze jest silnie związany z Otwockiem ale zapewne dla jego mieszkańców niezłym interesem byłoby połączenie się z Józefowem. Od wielu lat Otwock cofa się w rozwoju, Józefów przeciwnie. Co do autora pomysłu to bez komentarza...
 • Ha, czyli nie jestem w swoim pogladzie odosobniony? Otwock powinien byc kraina mlekiem i miodem plynaca a jest jakims pograzonym w zapasci zadupiem. Szkoda i zupelnie nie wiem dlaczego tak sie dzieje.
 • Bo to zbiór
  osób nie tworzący jednego organizmu miejskiego?