• Tydzień temu był wielki szum o tym, że zbliża się koniec GKTS.
  http://wiazowna.info.pl/czy-to-koniec-gktsu/
  12 kwietnia GKTS miał przegłosować samorozwiązanie. W zaproszeniu nic o przyczynach. Po zebraniu żadnych wiadomości o przebiegu. Czy wniosek został przegłosowany? Strona internetowa GKTS od kilku miesięcy nie została aktualizowana.

  Kilka dni temu wpadł mi w ręce Tygodnik Regionalny. Według artykułu, jeśli wierzymy autorowi, w sprawie finansowania GKTS dobra jest pani wójt, która chciała dać więcej kasy, a czarnym charakterem jest radna Dorota Pliszczyńska, która skutecznie tego zablokowała. Wierzyć oczywiście nie możemy, bo autorem artykułu jest asystent Wójta. Smutnym żartem jest reklama w tym samym wydaniu TR: "Najbardziej obiektywne pismo powiatu otwockiego".

  Jaka jest teraz perspektywa GKTS?
  966 x 2040 - 370K
  Post edytowany przez obcy 2012-05-10 19:01:24
 • Po przeczytaniu załączonego artykułu, w mojej ocenie p. Pliszczyńska jest tu głosem rozsądku, a nie czarnym charakterem. Ciekawe dlaczego z taką determinacją szuka się oszczędności w wydatkach na kluczowe zadania jak np. komunikacja, a kosztów administracji ruszyć nie można?
  p. Wójt jak zwykle miała dobry plan, ale Rada go nie łyknęła i jeszcze oszczędzać nie tam gdzie trzeba kazała, a to już działanie wywrotowe :)
 • Prosta sprawa. W ostatecznym rozrachunku nikt nie pyta gdzie oszczędności są czynione. Wszystkich natomiast ciekawi ile tych oszczędności poczyniono.
 • W ostatecznym rozracunku liczy się, czy dalej isnieje klub sportowy z największymy sukcesami.
  Osobiście uważam, że nie wolno łączyć sprawy finansowania klubu ze sprawą oszczędzania w administracji.
 • obcy pisał(a):

  Strona internetowa GKTS od kilku miesięcy nie została aktualizowana.


  Była szybka reakcja: Strona została zamknięta. Czy to koniec GKTS? W artykule GKTS Wiązowna - czy zostanie uratowany? niestety też nie ma odpowiedzi. Mam nadzieję, że to oznacza, że trwają zakulisowe rozmowy.
 • protokół z sesji: http://bip.wiazowna.pl/public/get_file.php?id=231696
  Ktoś się wybiera na dzisiejsze zebranie?
  Post edytowany przez obcy 2012-05-10 13:44:51
 • Jeszcze nie koniec nadziei.
  GKTS opublikował apel na stronie internetowej powiatu.
  Zbiórka 8000 PLN nie powinna być problemem.
  Kontakt z trenerem Tomkiem Grzybowskim: 501 714 664