• Wiejskie tablice ogłoszeniowe zostały oblepione plakatem z takim adresem. http://mojawiazowna.pl/
    Ktoś coś więcej wie? Bo strona jest bardzo enigmatyczna.
    Takie tradycyjne bla bla bla.
    O tym ze chcemy żeby było lepiej... ale nie wiadomo kto (bo wiadomo że wszyscy chcą) I nie wiadomo jakimi drogami (bo wiadomo że nie wszystkim ze wszystkimi po drodze)
    Obstawiam nieudolną lub enigmatyczną kampanie wyborczą.
    Post edytowany przez admin 2016-11-18 17:25:13
  • "Stowarzyszenie" bez numeru KRS, bez członków, które ma w celach "budowanie więzi wspólnotowych pomiędzy mieszkańcami", a nie ma adresu i utrzymuje w tajemnicy, kto za tym stoi. W KRS nie ma stowarzyszenia o takiej nazwie.

    Strona chce zbierać dane osobowe, a nie ma nawet informacji, kto jest administratorem dych danych.

    Domena jest zarejestrowana przez agencję reklamową z Warszawskiego Targówka.

    Wygląda trochę jak próba oszustwa.
  • PS: "Statut" jest jakby kopią statutu "Wspólnoty Samorządowej Powiatu Otwockiego".
  • Na dole podane jest nazwisko : Konrad Sroka designer. Niestety nie ma więcej informacji o nim. Może to ci sami, którzy rozwiesili ciekawe plakaty przed dożynkami wiązowskimi?
  • To designer szablonu, oprócz tego nie ma nic wspólnego z tą stroną.
  • Od wczoraj ktoś wysyła spam SMSowy do kilku osób z gminy. Żadna z tych osób nie wyraziła zgody na takie SMSy. Osoba, która oferuje "serwis" jest oczywiście anonimowa.
  • admin pisał(a):

    Osoba, która oferuje "serwis" jest oczywiście anonimowa.



    U mnie przedstawia się jako Nasza Wiązowna :). Póki co dostałam dwa SMSy. Jeden o powstaniu serwisu SMS informującego o wydarzeniach ważnych dla gminy Wiązowna wraz z adnotacją, że jeśli się nie chce otrzymywać powiadomień to należy odesłać SMS o treści "Nie". I dzisiaj drugi, z zaproszeniem na niedzielne, Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze.

    Post edytowany przez [Deleted User] 2014-10-17 17:23:49
  • a no wlasnie rownież cos takiego dostalem z dwa dni temu odpisalem NIE a dziś właśnie Zawody Pozarnicze mimo braku mojej zgody Osoba musi miec dostęp do bazy danych w moim przypadku T-m0bile , a moj nr jest zastrzeżony i nie udostepniam wszystkim
  • Zasada nr jeden: nigdy nie odpowiadać na niechciane wiadomości.
    Zasada nr dwa: nie udostępniać danych osobowych osobom/organizacjom, do których nie masz zaufania.
    Zasada nr trzy: nie ufać osobie/organizacji, która nie chce powiedzieć kim jest.
  • aga_4 pisał(a):

    Na dole podane jest nazwisko : Konrad Sroka designer. Niestety nie ma więcej informacji o nim. Może to ci sami, którzy rozwiesili ciekawe plakaty przed dożynkami wiązowskimi?


    To zostało już usunięte, chyba dzisiaj.. niestety nie mam skanu.... Teraz nie ma nic - biała plama ;)

    Dla ciekawskich :), dziwnym zbiegiem okoliczności, stronę http://budnynawojta.pl/ też "projektował" Konrad Sroka ;)
  • Mataj pisał(a):

    Co raz do netu trafiło, łatwo nie zginie... .



    Obie strony na wordpressie, na tym samym szablonie...

    Obie domeny są także zarejestrowane przez tę samą agencję PR, wystarczy sprawdzić w Whois , co oczywiście jeszcze o niczym nie świadczy ;)
    Post edytowany przez BlueZebra 2014-10-20 15:58:42
  • Skomentuję to moim ulubionym upośledzonym komentarzem:

    image

    ;)
    Post edytowany przez Mataj 2014-10-20 16:04:31
  • Ktoś chyba pilnie czyta nasze forum. Informacje o użytym szablonie i rodzaju użytego systemu CMS zniknęły już obydwu stron :) Co chyba nie jest do końca zgodne z prawem?

  • Panowie, fajnie że piszecie o takich sprawach, dobrze wiedzieć,a wnioski niech każdy sam wyciągnie. :-\"
  • BlueZebra pisał(a):

    Ktoś chyba pilnie czyta nasze forum. Informacje o użytym szablonie i rodzaju użytego systemu CMS zniknęły już obydwu stron :) Co chyba nie jest do końca zgodne z prawem?



    Dlatego zrobiłem zrzuty ekranu obu stron. Te już nie znikną (jakby co są dostępne u mnie na kompie ;) ), google cache niestety się pewnie zdezaktualizuje po wykryciu zmian na stronie i aktualizacji kopii. Ciekawe co na to autor, zakładając, że to nie Sroka z gminy i nie ma nic przeciwko usuwaniu jego autorstwa ze strony - inaczej to zwykłe złamanie praw autorskich - nie sądzę, aby zwykły zakup szablonu obejmował zakup wszelkich praw autorskich, a jedynie zgodę na wykorzystanie.
    Pewnie więcej napisałby @Maciek, ale nie wiem czy jeszcze tu zagląda...
    Post edytowany przez Mataj 2014-10-20 22:45:03
  • Dzisiaj na FB już dostałem zaproszenie o treści:

    "Witam, mam pytanie- czy zechciałby Pan poprzeć Stowarzyszenie Rozwój Gminy Wiązowna, działającego na rzecz Gminy Wiązowna? Wyrażenie poparcia wiąże się z zamieszczeniem imienia i nazwiska na stronie internetowej Stowarzyszenia - www.mojawiazowna.pl. Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam. www.mojawiazowna.pl, www.mojawiazowna.pl "
    od Pani, której jeszcze nie znam.
    Post edytowany przez slavkc 2014-10-21 18:24:38
  • "Wynalazek" chyba się "zwija". Usunięto zdjęcia z zawodów sportowo-pożarniczych a w ich miejsce pojawił się komunikat:

    Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze, które odbyły się 19 października, były kolejną imprezą, na której prezentowaliśmy idee bliskie naszemu stowarzyszeniu. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy interesują się rozwojem naszej gminy za ciekawe rozmowy i spotkania. Na pewno wykorzystamy Państwa głosy i pomysły na naprawę sytuacji w naszej gminie. Dziękujemy również za zainteresowanie przygotowaną przez nas broszurą.

    Do zobaczenia!


    KRS dalej nie ma, ani żadnych danych... Stowarzyszenie widmo się żegna?
  • slavkc pisał(a):

    Dzisiaj na FB już dostałem zaproszenie o treści:

    "Witam, mam pytanie- czy zechciałby Pan poprzeć Stowarzyszenie Rozwój Gminy Wiązowna, działającego na rzecz Gminy Wiązowna? Wyrażenie poparcia wiąże się z zamieszczeniem imienia i nazwiska na stronie internetowej Stowarzyszenia - www.mojawiazowna.pl. Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam. www.mojawiazowna.pl, www.mojawiazowna.pl "
    od Pani, której jeszcze nie znam.



    Czyli jednak jeszcze się nie żegna?
  • slavkc pisał(a):

    Dzisiaj na FB już dostałem zaproszenie o treści:

    "Witam, mam pytanie- czy zechciałby Pan poprzeć Stowarzyszenie Rozwój Gminy Wiązowna, działającego na rzecz Gminy Wiązowna? Wyrażenie poparcia wiąże się z zamieszczeniem imienia i nazwiska na stronie internetowej Stowarzyszenia - www.mojawiazowna.pl. Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam. www.mojawiazowna.pl, www.mojawiazowna.pl "
    od Pani, której jeszcze nie znam.



    Popieram w tym miejscu w 100% słowa admina:

    admin pisał(a):

    Zasada nr jeden: nigdy nie odpowiadać na niechciane wiadomości.
    Zasada nr dwa: nie udostępniać danych osobowych osobom/organizacjom, do których nie masz zaufania.
    Zasada nr trzy: nie ufać osobie/organizacji, która nie chce powiedzieć kim jest.




    Post edytowany przez [Deleted User] 2014-10-21 18:37:17
  • Nie wiem, czy ładna, wiadomość przyszła na FB, imię nazwisko jest, ale nie będę udostępniał, inicjały to KB, oczywiście nie odpowiadam, ale sztab 'działa".
  • Kudłaty pisał(a):

    Ładna? Ta Pani..



    Kudłaty, przepraszam za niedyskretne pytanie, ale jakoś tak nie mogę się powstrzymać.

    Czy tobie ktoś płaci za to że usiłujesz zmieniać kierunki dyskusji?

    ;)
  • Mataj, ja rozumiem że cię zabolało :) ale trzeba się było trochę wysilić! A tak wyszło że jesteś pospolity złodziej :) się znaczy plagiaciarz :)
    Dobrze, żartowałem!
    Tyle że znowu wychodzi że ty jesteś jakiś taki bez wyobraźni.
    Piknik szkolno sołecki a problemy proboszcza, to wybacz ale trochę chore jest.
    Natomiast uroda usiłującej zainteresować nas swoją osoba kobiety to sprawa kluczowej wagi!!!
    Chyba że ty jesteś ten.. no domyśl się bo ja nie jestem na bieżąco z tym nazewnictwem i nie chciałbym popełnić jakiejś gafy...
  • Kudłaty, wziąłem przykład z rządzących ;)
    No to wychodzi, że Ty niekoniecznie zrozumiałeś o co mi chodzi. W tamtym wątku chodziło mi o to, że kandydaci poszukują rozpaczliwie sposobu dotarcia do odbiorców. Jedni poprzez ZSG, drudzy poprzez OSP, cel jest jeden - wyborca. Przedstawiłem więc gotowe rozwiązanie.
    Wiedza o tym, że proboszcz chciał przekazać działkę, która jest mu niewygodna nie pochodzi ode mnie. Oczywiście, wiem, że temat proboszcza w Wiązownie jest bardziej drażliwy niż najgorsze choćby ekscesy władzy świeckiej, ale widać też że rządzący w poparciu proboszcza upatrują szansę na wygraną. Wolalbym, żeby wybory wygrał ktoś, kto się do tego nadaje, a nie ktoś kto za punkt honoru stawia sobie obecność proboszcza na każdym gminnym święcie i pierwsze kroki po zaprzysiężeniu kieruje do kościoła.
    A mój cytat z Ciebie był subtelną prośbą o nie robienie OT, ale faktycznie doświadczenie pokazuje, że i tak sobie tego do serca nie weźmiesz, więc prośba była bez sensu.
  • Mataj pisał(a):

    Kudłaty, wziąłem przykład z rządzących ;)
    No to wychodzi, że Ty niekoniecznie zrozumiałeś o co mi chodzi. Wolalbym, żeby wybory wygrał ktoś, kto się do tego nadaje, a nie ktoś kto za punkt honoru stawia sobie obecność proboszcza na każdym gminnym święcie i pierwsze kroki po zaprzysiężeniu kieruje do kościoła.
    ab


    DOKŁADNIE zgadzam się z punktem widzenia Mataj :) Trafiłeś w punkt :)