Humor
  • Buehehe! :-D Aj tam rasizm... To był judeosceptycyzm :-P
  • Tak w dyskusji nt. chodnika na Pęclińskiej - może zaproponować gminie taką metodę? :D


    image
  • Skoro jesteśmy gminą wiejską...
    To tu trochę o dotacjach...
  • Jest piękna pogoda, kwitną jabłonie, rowerem jedzie kobieta, lekko po sześćdziesiątce, zatrzymuje ją policjant, po czym okazuje się, że to jego teściowa.
    - Dokąd to mamusia tak jedzie?
    - No na cmentarz.
    - No dobra, a rower kto przyprowadzi?
  • Widziane i sfotografowane wczoraj w Brnie.
    Tłumaczenie jest zbyteczne. Do tego to święta prawda.
    2000 x 3552 - 2M
    3552 x 2000 - 2M
  • Polak pyta Chińczyka:
    - ile zrobisz pompek w minutę?
    - dwie do roweru i jedną do piłki - odpowiada Chińczyk
  • - Jakie są trzy rzeczy, które musi zrobić prawdziwy Chińczyk w życiu?
    .
    .
    .
    .
    .
    Jeansy, radio i adidasy.
  • Taka anegdote zaslyszalem... Nie wiem czy smieszna, nie wiem czy prawdziwa - mnie rozbawila ;)

    Rzecz dzieje sie w akademiku, chlopaki graja w karty. Wsrod nich jest kolega z Afryki. Nagle wpada chlopak, wita sie i mowi "Przylecialem zobaczyc co slychac"... Dlugo zajelo zanim koledze z Afryki udalo sie wytlumaczyc, co chlopak mial na mysli: "Polska język, trudna język..." ;)
  • Fragment artykułu ze strony UG o podsumowaniu tegorocznego półmaratonu:

    Dyplomy i upominki wręczał zastępca wójta Tomasz Kostyra, a pomagały mu Lidia Piotrowska i Małgorzata Paduch z WAiSO.

    - Mnie przypadł zaszczyt wręczania tych nagród, jak również prowadzenia dwóch poprzednich edycji Półmaratonu Wiązowskiego. Pani wójt wspomniała o edycji przyszłorocznej, trzydziestej piątej, jubileuszowej. W zasadzie to już zaczynamy się do niej przygotowywać, bez względu na to, kto wygra w naszej gminie jesienne wybory samorządowe, chociaż jeśli chodzi o mnie to nie mam wątpliwości – powiedział Kostyra kierując uśmiech w kierunku swojej szefowej.


    Sam nie wiem, czy to śmieszno, czy straszno...
  • Brawo @tmuszy!
    Wykazałeś czujność rewolucyjną wyłapując tak pikantny kawałek. W sam raz do rubryki "humor"!
  • "Szefowa odpowiedziała ciepłym spojrzeniem kierując rozmarzony wzrok w kierunku Tomasza K" . (usłga non profit)
  • Konik polny i Mrówka

    Wersja tradycyjna.

    Mrówka pracowała w pocie czoła całe upalne lato. Zbudowała solidny dom i zebrała zapasy na srogą zimę.

    - "Głupia mrówka" - myślał konik polny, który okres kanikuły
    spędził na tańcach i hulankach.

    Kiedy nadeszły chłody i deszcze, mrówka schowała się w domu i skosztowała zapasów.
    Konik polny umarł z głodu i zimna.


    Wersja współczesna.

    Mrówka pracowała w pocie czoła całe upalne lato. Zbudowała solidny dom i zebrała zapasy na srogą zimę.

    - "Głupia mrówka" - myślał konik polny, który okres kanikuły spędził na tańcach i hulankach.

    Kiedy nadeszły chłody, mrówka schowała się w domu i skosztowała zapasów. Drżący z zimna i głodny jak wilk konik polny zwołał konferencję prasową, na której zadał pytanie: Dlaczego na świecie są mrówki z własnym domem i pełną spiżarnią, podczas gdy inni muszą cierpieć głód i nie mają dachu nad głową?!! TVN, Polsat i Telewizja Polska pokazują zdjęcia sinego z zimna konika polnego i siedzącej przy kominku zadowolonej mrówki. Po programie Elżbiety Jaworowicz cała Polska jest wstrząśnięta tak drastycznymi nierównościami społecznymi.

    - Jak to możliwe - pyta Monika Olejnik patrząc prosto w oczy - że w środku Europy na początku trzeciego tysiąclecia jest jeszcze tyle niesprawiedliwości?!! Dlaczego konik polny musi tak cierpieć?!! Rzecznik prasowy OFKP (Ogolnopolskie Forum Koników Polnych) występuje w głównym wydaniu Wiadomości i oskarża mrówkę o nacjonalizm, szowinizm i konikofobię!

    Maciej Czereśniewski wraz z nowo powstałym zespołem śpiewa protest song "Nie łatwo być konikiem". piosenka błyskawicznie zdobywa pierwsze miejsce na listach przebojów. Lider na krajowym rynku jednorazowych chusteczek notuje rekordowy wzrost sprzedaży. Koniki polne zapowiadają zlot gwiaździsty w Warszawie w pierwszym dniu kalendarzowej zimy. Frakcja Młodych Koników polnych przed domem mrówki organizuje pikietę pod hasłem "Każdy chce życ". Te same koniki zakladają Samoobronę i LPR - Ligę Pasożytów Rzeczpospolitej. Stowarzyszenie Życie i Pracowitość publikuje na stronie internetowej memoriał o większej liczbie aktów przemocy w domach, w których mrówki mają klucze do spiżarni. Zaproszony do studia cyklicznej audycji "Co z ta polana?" charyzmatyczny przywódca Partii Polnej pyta, czy nie warto sprawdzić w jaki sposób mrówka osiągnęła tak wysoki status w kraju, w którym jest tak dużo biedy?

    - "Należy wprowadzić podatek, który wyrówna szanse wszystkich mrówek i koników" - postuluje.

    Prezydent wraz z żoną w specjalnym oświadczeniu zapewniają obywateli, że zrobią wszystko co w ich mocy, aby przywrócić wiarę w prawo i sprawiedliwość. Następnego dnia parlament w trybie przyśpieszonym uchwala ustawę, która nakazuje wszystkim mrówkom przekazać w formie podatku nadmiar zapasów do Centralnego Spichlerza.

    .........20 lat później.

    Konik polny zjada resztę zapasów mrówki. W telewizorze, który kupił za pieniądze ze sprzedaży jedzenia widać prezesa, który rozpromieniony mówi do wiwatujących tłumów, że bezpowrotnie mijają czasy wyzysku i teraz nareszcie zapanuje prawo i sprawiedliwość.
    Post edytowany przez Mataj 2014-05-23 09:36:00
  • Boskie! I niestety po przeczytaniu jest deja vu ;)
  • Tylko ten prezes to "rudy" jest :)
  • Teraz to juz przesadziles Hubertus. Kto Ci uwierzy, ze Kaczynski sie farbuje?! ;)
  • 1. Lekarz telefonuje do pacjenta:
    - Mam dla pana dwie wiadomości, jedną dobrą, drugą złą. Którą chce pan
    najpierw usłyszeć? - Dobrą. - Zostało panu 7 dni życia. - A zła wiadomość?
    - Nie mogłem się do pana dodzwonić od sześciu dni.
  • Po operacji pacjent wybudza się z narkozy.
    Lekarz: Mam dla Pana 2 wiadomości. Jedną złą drugą dobrą.
    Pacjent: Jaka jest ta zła?
    Lekarz: Amputowaliśmy Panu obie nogi...
    Pacjent: A ta dobra?
    Lekarz: Jest kupiec na buty....
  • Taka tematyka "okołowyborcza":

    image
  • Autentyk. Do tego z ul. Górnej w Otwocku - siedziby Starostwa Powiatowego.
    Zazdroszczę precyzji.
    640 x 360 - 35K