Wybory do Parlamentu Europejskiego 2014
  • Nie jestem pewien czy to nie pasowałoby do wątku "Humor", w każdym razie Off Topic: Nie ma jeszcze oficjalnych list wyborczych, a już kampania wyborcza w "Wiązownej".
    https://www.youtube.com/watch?v=Hbvi0QJ-aak
  • A kim jest ta tajemnicza pani od chorągiewek? :) w kreacji której nie jestem w stanie sklasyfikowac mimo pomocy małżonki :)
  • Kreacja mówi: "Jestem lamparcica o poglądach silnie lewicowych z zamiłowaniem do folkloru"
  • Widzę, że przedmówcy biorąc pod uwagę merytoryczność, pełen wachlarz argumentów przedstawiony na filmie skupili się na tym, na czym się dało - na stroju... I słusznie chyba :P

    A wdzianko skojarzyło mi się z tym:

    Futro
    Post edytowany przez Mataj 2014-03-26 09:05:46
  • A co ta Pani robi przed UG czyżby nowa kandydatka na radną/wójta i skąd ta Pani(i kto wyraził na to zgodę) :((
  • Wyborca pisał(a):

    A co ta Pani robi przed UG czyżby nowa kandydatka na radną/wójta i skąd ta Pani(i kto wyraził na to zgodę) :((



    No chyba z ta Pani z "Twój kiosk Ruchu" jest i jakoś mnie nie przekonuje do tego tworu politycznego.
    Zgoda - a to, żeby stać przed UG, czy nagrywać film to zgoda jest potrzebna? Pliz...
  • Podleśny pisał(a):

    Kreacja mówi: "Jestem lamparcica o poglądach silnie lewicowych z zamiłowaniem do folkloru"


    Ani strój ani wypowiedź tej pani nic mi nie mówią o poglądach.

    Wyborca pisał(a):

    kto wyraził na to zgodę


    Od 25 lat mamy wolność. Wiązowna to nie Mińsk (białoruski).
  • Skoro to klip wyborczy to eksponowanie koloru czerwonego sugeruje poglądy
  • Podleśny pisał(a):

    Skoro to klip wyborczy to eksponowanie koloru czerwonego sugeruje poglądy



    Lub tendencje protureckie (wdzianko trochę przypomina dywan turecki).
    Ej dobra, żarty żartami, ale ten klip pokazuje jak niemieć poglądów, żeby wygrywać wybory...
  • Tego jest wiecej: http://youtu.be/dNdrMmwrOko

    Robili objazd po okolicy i twierdzili, ze ludzie wyjechali bo ulice puste... A ludzie w robocie! ;)
  • A ja cały dzień się zastanawiam wydaje mi się ze znam tą Panią i chyba mieszka gdzieś w okolicy hm Czy ktoś jest ją w stanie zidentyfikować :) Myśle że kiosk ruchu nie dostanie się do sejmu i wreszcie będzie trochę spokoju....
  • Paltko ma takie sobie, ale mówi sensownie? Chociaż niewiele tak naprawdę mówi. No i ma 26 lat. Ja w jej wieku niewiele wiedziałem o świecie. Miała czas, żeby poznać problemy innych? Żeby zobaczyć jak świat jest skonstruowany?
    Post edytowany przez v460 2014-03-27 23:45:58
  • Ej bez kitu... Nawet jak taki przemądrzalec jak ja miał 26 lat, to o parlamencie ojropejskim nawet nie myślał....
    Cóż, "fortunę trzeba dużą stawką brać, z tą panią nie da się inaczej."
  • No cały czas jest sprzeczność - młody ma sile, żeby zmieniać świat... ale nie ma doświadczenia, które ma stary, wypalony :(
  • v460 pisał(a):

    No cały czas jest sprzeczność - młody ma sile, żeby zmieniać świat... ale nie ma doświadczenia, które ma stary, wypalony :(



    Kluczem do Twoich wątpliwości jest to, co ten pan powiedział: "Staram się pomagać, jak umiem". Pamiętasz pewnego stolarza? "Panie! Ja robię najlepiej jak umiem!" :P
  • Ha! Spotkalem dzis na Wiejskiej w Warszawie rzeczona kandydatke w plaszczu, ktory wzbudzil kontrowersje. Musze przyznac, ze plaszcz jest dosc ekstrawagancki i "nietelewizyjny", ale w rzeczywistosci wyglada niezle! ;)
    Jak to mowia... kłamsTVo jednym slowem nam telewizja serwuje ;)

    Bosszzz! O czym ja pisze!? ;)

    PS. Tak Mataj. Niestety doswiadczony kolega tej pani wypadl blado... Zupelnie jak ów stolarz przy robieniu schodow ;)
  • Dzisiaj mówili w wiadomościach że PKW zabrania wykorzystywaniu Urzędów i instytucji państwowych do prowadzenia kampanii Ciekawe czy można się nagrywać(robić zdjęcia-patrz wybory wójta)przed urzędem to a propo sprawy wykorzystania gabinetu premiera do kampanii O:-) [-O< #-o :-?
  • Super, świetny materiał, kompetentne osoby , JUŻ WIEM NA KOGO NIE ZAGŁOSUJĘ NA PEWNO, chyba myślą, że to "ciemnogród". Dziękuję za materiał, więcej takich "ciekawostek".
  • A to na czas wyborow premier ma udawac, ze jest taksowkarzem lub ze pracuje na zmywaku w kuchni? To chyba nie ma sensu.
  • Wszystkich 99 kandydatów w naszym okręgu wyborczym można znaleźć tu: http://pe2014.pkw.gov.pl/pl/komisje/view/4

    Z naszych stron kandydują dwójka i trójka na liście PSL, Bożena Żelazowska (Józefów) i Dariusz Grajda (Celestynów), oraz Monika Orłowska (Karpiska), siódemka na liście Solidarnej Polski.
    Post edytowany przez admin 2014-05-02 09:56:35
  • O! Czyli sa tez prawdziwi polscy patrioci! ;)
  • Szukałem pozytywnego hasła które by dopingowało do pójścia na wybory. Pierwsze skojarzenia, to : "Polska Solidarna szansa raczej marna", PiS to chyba już całkiem skisł", "Jak słyszę Twój Ruch to mnie boli brzuch", "Od PO podatków przybyło,, , "W PSLu chętnych do KRUSu" zbyt wielu" "Jak słucham Pan Gowina to rzednie mi mina". Kto pozostał w miarę kompetentny i pozytywny?
  • Boskie! ;)
    O Samoobronie nie zapominajmy. Zresztą jest chyba kilkanaście partii? komitetów? w grze, bo numerków dla list wyborczych przyznano chyba ponad 10?
    Jeszcze jest Piotr Ikonowicz - nową partię założył. Generalnie to jest całkowicie nie moja bajka, ale on chyba jedyny prawdziwy ideowiec wśród obecnych polityków? ;)
  • W naszym okręgu jest 10 list. Nie ma wśród nich Samoobrony.

    Wyborca pisał(a):

    A ja cały dzień się zastanawiam wydaje mi się ze znam tą Panią i chyba mieszka gdzieś w okolicy hm Czy ktoś jest ją w stanie zidentyfikować :)


    Według listy wyborczej jest z okolic Poznania. Słoik być może.
    https://www.youtube.com/watch?v=Vbm-3Hm038Y
  • Kandydaci (i jedna kandydatka) wybrani z naszego okręgu wyborczego:

    HÜBNER Danuta Maria, Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 225 546
    KRASNODĘBSKI Zdzisław Marek, Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 96 292
    MARUSIK Michał, Komitet Wyborczy Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke 20 538
    BONI Michał Jan, Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 30 910
    JUREK Marek, Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 66 505