Zmiany w komunikacji
  • Tu jest miejsce na informacje o zmianach w kursowaniu autobusów itp.

    Wątek został oddzielony od dyskusji: ZTM/Pani Wójt obcina nam komunikację.
    Post edytowany przez admin 2013-09-27 16:39:58
  • Pewnie zainteresuje Was to.
    Sprawa związana z remontem drogi w Dziechińcu (swoją drogą nie wiedziałem, że ma być jakiś remont), ale będzie to namiastka linii lokalnej, można się przyzwyczaić ;)
  • A na czym ten remont ma polegac?
  • Remont w Dziechcińcu, a 720 będzie dojeżdżać do Pęclina? Jak to jest wogóle możliwe?

  • Już kiedyś była taka sytuacja. Pani Wójt powoli przyzwyczaja nas do linii lokalnych - tydzień "próby" w związku z remontem, a potem zmiany będą utrzymane ze względu na brak protestów mieszkańców :) Bętkowska rules.
  • Dobre! ;)
  • Mnie zastanawia fakt dlaczego zawiesza się linię 722 a w zamian wprowadza Z22, która jedzie tak samo z tym, że jej trasa zostaje przedłużona. W ten sposób ucieka nam wiele kursów w W-wy do Wiązowny.
  • Należy mieć nadzieję że przez najbliższy rok nie uda się pani wójt rozwalić komunikacji do końca.
  • Dzwoniłem do Zarządu Dróg Powiatowych i dowiedziałem się, że droga ma być zamknięta dla ruchu w dniach remontu, w godzinach 7:00 - 17:00. Nie widziałem jak dotąd żadnej informacji na stronie www gminy ani na stronie powiatu. Widać pewną spójną strategię traktowania mieszkańców...
  • Cóż, mnie rozkład nawet cieszy (zwłaszcza korekcja powrotu dla mnie wręcz idealna).
  • no ale jak bedzie mozna dojechac w kierunku do Wiazowny? przez Peclinska? ona jest przejezdna?
  • Trasa autobusu wyznaczona jest przez Dziechciniec, sam zakręt jest tuż przed wyremontowanym fragmentem Mazowieckiej, więc nie mam zielonego pojęcia co oni mogą remontować w Dziechcińcu od Kapliczki do Malcanowa (chyba, że ZTM pomylił Malcanów z Dziechcińcem, to też by mnie nie zdziwiło).
  • Ciekawe w tym remoncie jest to, że w ogóle jest on prowadzony. Powiat miał przecież w tym roku prawie niczego nie remontować bo pieniądze z inwestycji drogowych zabrano na spłatę długów szpitala...
    W sumie to dobra wiadomość z tym remontem.
  • W sumie nie wiem, kto i gdzie się pomylił z remontem, albo informacją o nim, bo przejazd przez Gliniankę z powodu remontu nawierzchni był dziś mocno utrudniony, a asfalt kładziono w systemie 10x10 mb (w przybliżeniu ;) ) - trochę starego, trochę nowego. Rodzaj szachownicy przedwyborczej?
  • Edziu pisał(a):

    Ciekawe w tym remoncie jest to, że w ogóle jest on prowadzony.



    passim pisał(a):

    W sumie nie wiem, kto i gdzie się pomylił z remontem, albo informacją o nim, bo przejazd przez Gliniankę z powodu remontu nawierzchni był dziś mocno utrudniony


    Dziś również.

    Ciekawe w tym remoncie jest, że z powodu wymiany powierzchni na Lipowym, która wczoraj (3.10.) już była zakończona, zawiesza się 720 do 8.10., a w Gliniance, gdzie naprawia się powierzchnie w tej samej technologii, może jeździć Z22.

    Albo ktoś w ZDP lub w starostwie chce celowo zaszkodzić gminie Wiązowna, albo w ZDP panuje bałagan na potęgę. Nie wiem która wersja jest bardziej pocieszająca.