Lekarz Weterynarii
  • Czołem,
    Czy w okolicy Wiązowny (Wiązowna - Glinianka) jest jakiś wet godny polecenia? Póki co nie potrzebuję go do zabiegów, operacji etc (i mam nadzieję, nie będę potrzebował), ale kontakt by się przydał chociażby na szczepienia. Póki co jeździmy do Józefowa, ale jeśli ktoś godny polecenia byłby w gminie, to po co się tyle tłuc? ;)
    Z góry dzięki za informacje.
  • Ja polecam lecznicę w budynku wydziału technicznego na Boryszewskiej (wejście z tyłu).
    Obaj doktorzy są bardzo mili i fachowi. Sterylizowali moją suczkę - przybłędę. Zrobili to perfekcyjnie a do tego za cenę o 50 % niższą niż w warsiawskich klinikach weterynaryjnych...
  • Z ciekawości 50% mniej to znaczy ?
  • Za sterylizację (zabieg trwa ok. 2 h i jest wykonywany w narkozie) zapłaciłem 250 zł. W Warsiawie za mniej niż 450 zł nie znalazłem kliniki (w jednej chcieli nawet 750 zł) .
    Do tego mogłem obejrzeć własnego psa "od środka" - a to jest bezcenne....
  • To w takim razie ceny sa wyrównane - zostanę przy "swoim " lekarzu - Międzylesie , Obiegowa - Dr Bąbik leczy wszystkie moje znajdy od ponad 20 lat....
    Post edytowany przez Yenza 2013-07-02 16:01:56
  • Lekarze w Wiązownie są OK. Najważniejsze, że blisko i w miarę szybko dostępni. Dziś niestety musiałam się zapoznać z kliniką Żbik w Otwocku, która wykonuje od ręki wszelkie badania, łącznie z rentgenem. Panie dobrze zajęły się moją biedną pogryzioną Szajbunią. Jutro operacja. Dam znać, jak już będzie po.
  • Hmm... W sumie nikt nie pisze negatywnych opinii o Boryszewskiej, a kiedyś słyszałem wyłącznie negatywne... Czyżby obsługa się zmieniła?
  • Skład personelu ten sam od lat. Obaj doktorzy są mili, choć moja 1-sza małżonka ostatnio przez chwilę miała inne zdanie na ten temat bo na jej pytanie czy w opinii doktora nasz piesek nie jest aby zbyt gruby, dr Ludomir stwierdził, że :" no jest z niej kawał tapczanu"... Ale miało to ten pozytywny skutek, że pies poszedł na dietę MŻ. W 6 tyg. stracił ponad 1 kg wagi (z 7,70 na 6,60 kg)...

    Post edytowany przez Edziu 2013-07-03 18:19:57
  • Mogę z czystym sumieniem polecić Żbika w Otwocku (Staszica 22). Uratowali mi 2 koty, a to chyba najlepsza rekomendacja.
    Niestety nie są tani.