Zagrożenia przez islam
  • Wątek został oddzielony od tematu: Mniam Mniam zaprasza.
    Post edytowany przez admin 2013-02-28 13:24:41
  • do czarnej ,admina, i reszty (sory) kebab inaczej w krajach arabskich może inaczej muzułmanskich występuje pod nazwą chaurma (szaurma) zwykle bardzo uboga jeśli chodzi o dodatki na bazie mięsa baraniego, drobiowego, czasem wołowego. Celowo użyłem dla sproszczenie nazwy zapiekanka. Po za tym informuję że mieszkałem w kilku muzułmańskich krajach ( co oznacza że nie byłem tam na wakacjach) więc wiem co w trawie piszczy i uważam ,że moja wypowiedż szanowny adminie nie była wcale rasistowska tylko prawdziwa Jetsem o tym przekonany jako białas , farncuz, krzyżowiec i kolonizator. Różnica polega na tym ze jeśli zostaniemy obrażeni to po pogrozimy palcem
    , ale jeśli my obrazimy to na wysadzą w powietrze lub zetną tak to właśnie działa A tu pozwolę sobie dodać
    załącznik mam nadzieje ze nie zostanie usunięty bo warto się z nim zapoznać a z tego co wiem to w PL istnieje prawo do wolności słowa .

    Dopóki populacja muzułmanów pozostaje w okolicach 1%, są oni postrzegani jako miłująca pokój mniejszość. W artykułach prasowych, filmach podkreślana jest ich barwna odmienność:

    USA -- muzułmanów 1.0%
    Australia -- muzułmanów 1.5%
    Kanada -- muzułmanów 1.9%
    Chiny -- muzułmanów 1% -2%
    Włochy -- muzułmanów 1.5%
    Norwegia -- muzułmanów 1.8%

    W zakresie 2% do 3% muzułmanie zaczynają odróżniać się od innych mniejszości. Zaczynają być widoczni jako członkowie gangów ulicznych iw więzieniach. Pojawiają się pierwsze symptomy nadużywania środków z pomocy społecznej.

    Dania -- muzułmanów 2%
    Niemcy -- muzułmanów 3.7%
    Wlk. Brytania -- muzułmanów 2.7%
    Hiszpania -- muzułmanów 4%
    Tajlandia -- muzułmanów 4.6%

    Powyżej 5% zaczyna być zauważalny silny (nieproporcjonalny do ich liczebności) wpływ na społeczeństwo. Naciskają na wprowadzenie żywności halal (czystego wg. islamskich standardów), dzięki czemu wymuszają pojawienie się dużej liczby miejsc pracy dla muzułmanów. Pojawia się seria żądań do sieci handlowych o wprowadzenie tej żywności na rynek, często wzmocniona groźbami.

    Francja -- muzułmanów 8%
    Filipiny -- muzułmanów 5%
    Szwecja -- muzułmanów 5%
    Szwajcaria -- muzułmanów 4.3%
    Holandia -- muzułmanów 5.5%
    Trynidad & Tobago -- muzułmanów 5.8%

    Powyżej 10% rząd państwa zmuszany jest do uznania ich prawa do sądów Sharii czyli wg. prawa islamskiego. Docelowo Islam dąży do tego, aby cały świat był sadzony wg. prawa Sharii. Wyraźny wzrost bezprawia, pojawiają się muzułmańskie getta, gdzie nawet uzbrojone patrole policji boją się zapuszczać. Rząd zaczyna tracić kontrolę nad sytuacja. Jakikolwiek pretekst może doprowadzić do rozruchów, palenia samochodów i napaści na nie-muzułmanów.

    Gujana -- muzułmanów 10%
    Indie -- muzułmanów 13.4%
    Izrael -- muzułmanów 16%
    Kenia -- muzułmanów 10%
    Rosja -- muzułmanów 10-15%

    Powyżej 20% zaczynają się demonstracje siły, podpalenia szkół, szpitali, samochodów, synagog i kościołów. Większość osadzonych w więzieniach to muzułmanie. Dotychczas sporadyczne grupy para-militarne dżihadystów zaczynają działać w świetle dnia, często wypierając na terenach zamieszkania muzułmanów lokalne siły porządkowe.

    Etiopia -- muzułmanów 32.8%

    Powyżej 40% można się spodziewać regularnych masakr i ataków terrorystycznych. Organizacje para-militarne rządzą niektórymi terenami wg. własnego widzimisię. Trwają także uprowadzenia niewiernych kobiet, gwałty oraz utajone jeszcze niewolnictwo.

    Bośnia -- muzułmanów 40%
    Czad -- muzułmanów 53.1%
    Liban -- muzułmanów 59.7%

    Powyżej 60% następują niczym nie ograniczane prześladowania niewiernych, sporadyczne masowe mordy, wprowadza się prawo Sharii w skali całego kraju. Niewierni są zmuszani do płacenia podatku "za ochronę" tzw. Jizja, często rekwirowany jest ich majątek. Masowy exodus nie-muzułmanów z kraju.

    Albania -- muzułmanów 70%
    Malezja -- muzułmanów 60.4%
    Katar -- muzułmanów 77.5%
    Sudan -- muzułmanów 70%

    Powyżej 80% pojawiają się czystki i mordy kierowane z poziomu państwowego.

    Bangladesz -- muzułmanów 83%
    Egipt -- muzułmanów 90%
    Gaza -- muzułmanów 98.7%
    Indonezja -- muzułmanów 86.1%
    Iran -- muzułmanów 98%
    Irak -- muzułmanów 97%
    Jordania -- muzułmanów 92%
    Maroko -- muzułmanów 98.7%
    Pakistan -- muzułmanów 97%
    Syria -- muzułmanów 90%
    Tadżykistan -- muzułmanów 90%
    Turcja -- muzułmanów 99.8%
    Zjednoczone Emiraty Arabskie -- muzułmanów 96%

    W pobliżu 100% następuje tzw. muzułmański Pokój (stad Islam jest znany jako "Religia Pokoju") czyli "Dar-es-Salaam", co znaczy "Islamski Dom Pokoju". Wg. wojennej doktryny islamu powinien być wtedy pokój, gdyż wszyscy są już muzułmanami i nie ma powodów do walki.

    Afganistan -- muzułmanów 100%
    Arabia Saudyjska -- muzułmanów 100%
    Somalia -- muzułmanów 100%
    Jemen -- muzułmanów 99.9%"

    Oczywiście tak się nie dzieje. Aby spełnić swoją rządzę krwi, muzułmanie zaczynają mordować siebie na wzajem z różnych powodów.

    "Zanim miałem 9 lat, nauczyłem się podstawowego kanonu życia Araba. Ja przeciwko mojemu bratu; ja i mój brat przeciwko naszemu ojcu; moje rodzina przeciwko naszym kuzynom i klanowi; klan przeciwko plemieniu; plemię przeciwko światu, i wszyscy spośród nas przeciwko niewiernym. Leon Uris, The Haj"

    Dobrze jest pamiętać, że w wielu, wielu krajach, takich jak Francja, populacja muzułmańska skoncentrowana jest w gettach, określonych przez ich pochodzenie etniczne. Muzułmanie nie integrują się ze społeczeństwem w ogólności. Tym samym, uzyskują miejscami znacznie większe wpływy niż ich krajowy odsetek mógłby wskazywać.


    1024 x 768 - 241K
  • Ten wpis nie ma nic do czynienia z ofertą baru przy Kościelnej. Dlatego bardzo proszę o kontynuację dyskusji w nowym wątku. Proszę również wziąć pod uwagę rzeczywistą skalę przedstawionego przez Ciebie problemu. Według tego artykułu w gminie mieszka 89 obcokrajowców, tj. mniej niż 0,9% wszystkich zameldowanych mieszkańców. W tym 24 osoby (0,24 %) pochodzące z krajów, gdzie przeważa islam jako religia.
    Post edytowany przez admin 2013-02-28 13:25:21
  • Nie no, po prostu paranoja z tymi zbawicielami narodu.
  • A zaczęło się od placka z mięchem... Chińszczyzny tez nie powinniśmy próbować bo tam praw człowieka nie przestrzegają. Makaron to mafia a wódka wiadomo... czerwoni.
  • adminie Szanowny oczywiście,że nie ma nic wspólnego tym bardziej,że skoro uważasz iż kebab pochodzi z niemiec tak to prawda a wiesz dlaczego ?- bo przywieżli go turcy . Czarna nie chodzi o to by nie jeść bo to zrobione w PL ,RFN czy FR jest zupełnie inne jak z tego straganu na mojej fotce. Może jestem przewrażliwiony ,ale sory wiem jak to działa i gdzie idzie zarobiona kasa z takich orientalnych barów zwłaszcza z tych prowadzonych przez niecały 1% a polega ty na tym że jak dasz palec to zabiorą dłoń itd. Na szczęście nasi politycy się budzą. Za niedługo polecę znów pomieszkać w beżowym kraju. no to ide robić obiad .Pozdrawiam
    2048 x 1536 - 1M
  • Jak to odzielony Admin? to gdzie ja mogę teraz pisać? :(
  • Wazka pisał(a):

    Jak to odzielony Admin? to gdzie ja mogę teraz pisać? :(


    Wszędzie, byle że na temat. Z tym że w dziale "off topic" na każdy temat.

    Wazka pisał(a):

    Za niedługo polecę znów pomieszkać w beżowym kraju. no to ide robić obiad .Pozdrawiam
    image


    Zazdroszczę!
  • Wazka! Spoko! Za jakieś 5-10 lat Admin nie napisze, że kebab przyszedł do nas z Niemiec tylko z Wielkiego Kalifatu Brandenburgii, bo tak się ten rejon wtedy nazywać będzie... Natomiast nawet wtedy takie palmy (jak na zdjęciu ) na pewno tam nie wyrosną...
  • no mam nadzieje ,że tak się nie stanie ....
  • a wiec było to tak dziś kolo godziny 11 tej wyjeżdżając z osiedla Radiówek na S 17 w kierunku na Wawkę czyli skręcam w prawo , a tu nagle z lewej strony bez kierunku zjeżdża mi drogę chyba stara ascona a za kierownicą 1% towy cucoziemiec no coż stało się wiec czekam na kolejną możliwość jazdy i w tym momencie dobiega kierowca wspomnianego opla macha rekami i krzyczy po swojemu ,różne obrażiwe rzeczy i coś o rodzinie ,ale się przejechał bo ważka zna jego język . wiec otrzymał kilka mocnych słów. Normalnie zbladł i zaczoł mnie nazywać bratem . Co za naród ?
  • No dzięki uśmiałam się do bólu mięsni brzucha !!!!! hhhehee czysta abstrakcja ,surrealizm i schiza ;)
  • znaczy cały wątek wydzielenia i lęku przed INNYM :(
  • tak tylko szkoda ,że do niewielu to dociera lecz przyjdzie z czasem :( a na razie się śmiej
  • Wazka pisał(a):

    ważka zna jego język . [...] zaczoł [...] Co za naród ?


    Hmm. Na pewno nie polski, skoro znasz jego język.
  • oj nie czepiaj się literówek to wina powolnej klawiatury , ale postaram się mam nadzieję ,że zostałem rozczytany ,, ja by najmniej nie będę udawał ,że pada deszcz ,, pozdrawiam
  • Przyjdzie, ale to za czasów naszych dzieci. Nasze pokolenie jeszcze "zdąży" . Pozdro
  • Jednym słowem problem narasta i trzeba coś z tym zrobić, można być tolerancyjnym ale są granice
    Nie można dać się osaczyć jak to ma miejsce w Anglii , Francji, Danii ,Niemczech Chcą na siłę wbijać do głowy islam ? Nie damy się NIE !
  • no i co teraz powiecie na temat środowego wydarzenia w anglii w biały dzień
  • to samo co w każdym takim tragicznym przypadku / wypadku : nawiedzeni znajdą się w każdej społeczności czy grupie wyznanionej... cała społeczność muzułmańska w GB odcina się od tego ataku bo to tylko jej szkodzi a nie przysparza jej popleczników.. i tyle...
  • ha ha ha odcina się nie samowite jedż to FR ,RFN, GB i td wejdż to takiego getta to zobaczysz jak się odcinają