Nowa siedziba starostwa powiatowego
  • Wiadomo już od dłuższego czasu, że starostwo planuje nową siedzibę, która ma pomieścić rozproszone w Otwocku dotąd wydziały. Teraz możemy zobaczyć wizualizację projektu.
    image
    Więcej zdjęć na http://81.waw.pl (na stronie rządzi forma nad treścią i funkcjonalnością, dlatego trudno znaleźć informację. Najlepiej szukać na stronie słowa "starostwa")
    Jak się podoba projekt?
  • Wszystko w jednym miejscu jak najbardziej. Ale starostwo teraz biedne jest. Jakoś nie widzę szansy na realizację w krótkim czasie.
  • Szklany łącznik?!
  • Projekt (pobieżnie z wyglądu) - bardzo ładny! Pozostaje mieć nadzieję, że inwestycja się uda, chociaż bobi niestety ma chyba rację...
  • Mnie też się podoba każda część niezależnie, ale ten szklany łącznik, trochę to mało, by cała siedziba starostwa wyglądała spójnie :|
    Starostwo wiecznie podzielone. Teraz trzepaki i Komunardów. Później stara i nowa część. Ciekawe, która będzie bardziej lubiana przez pracowników :)
  • Wizualizacja jak dla mnie wygląda estetycznie. Ale w TAKIM miejscu nawet psia buda będzie efektowna.
    Szklany łącznik to sprawdzony sposób na łączenia nowego ze starym, mnie nie razi. Nie odnoszę również wrażenia "podziału Starostwa".
    A co do szans na realizację - dołączam się do ww. wątpliwości...