• dlaczego nikt się nie odniósł do zamkniętego skandalicznie w/w forum? czy ktoś zna powody? wiem że komuś coś się nie podobało i tyle.i buzia na kłodkę
  • Forum było zamknięte na wniosek głównego admina. Ponieważ admin był bardziej kojarzony politycznie, niż jako administrator.
    Nie dziwię się w sumie, że administratorowi to nie pasowało, chociaż uważam, że forum było wartością gminy. Temat rzeka.
    Pozostaje mieć nadzieję, że to forum przetrwa dłużej i będzie z czasem funkcjonowało lepiej.
  • Ronaldo pisał(a):

    dlaczego nikt się nie odniósł do zamkniętego skandalicznie w/w forum?


    Nie widzę skandalu. Zauważyłem tylko, że w czasie wakacji redakcja przestała dodawać wiadomości. I, ponieważ nie ma powodu pokazywania starych niusów na stronie startowej, zniknęły z niej. Z tego co ja się orientuję wszystkie treści od czerwca 2011 roku jeszcze są, wraz z komentarzami. Dodatkowo piszesz o wiazowna.info.pl jako forum, którym wiazowna.info.pl nigdy nie był. Być może jeden z powodów zmian jest rozbieżność między zamiarem, czym wiazowna.info.pl miał być, a ogólnym odbiorem serwisu. Nawet w dokumentach Rady Gminy można czytać o "forum info". Nie dziwię się, jeśli Joanna teraz chce sprawę przemyśleć, i pozwala sobie na przerwę.
    Nadal jestem Joannie niezmiernie wdzięczny za wkład pracy w ostatnich latach. Dzięki jej poznaliśmy lepiej gminę, poznaliśmy się jako mieszkańcy.

    Mataj pisał(a):

    Pozostaje mieć nadzieję, że to forum przetrwa dłużej i będzie z czasem funkcjonowało lepiej.


    Pierwsze obiecuję, drugie zależy głównie od was.

    Post edytowany przez admin 2012-09-10 16:12:14
  • admin pisał(a):


    Nadal jestem Joannie niezmiernie wdzięczny za wkład pracy w ostatnich latach. Dzięki jej poznaliśmy lepiej gminę, poznaliśmy się jako mieszkańcy.



    I usłyszeliśmy kilka "ciepłych" słów od władzy ;) Ze straszeniem sądami włącznie :P
    Post edytowany przez Mataj 2012-09-11 07:57:40
  • My tzn. kto? Bo ja nie.
    Nie usłyszeli też ci, co narzekali na władzę, tylko osoba, która udostępniała platformę do publicznej dyskusji. Według tej logiki trzeba też zakazać zebrania wiekskie i publiczne dyskusje w ramach konsultacji społecznych. To, co można tam usłyszeć, jest często dużo mocnejsze od komentarzy na wiazowna.info.pl.
  • Obcy - chodzi mi o to, że wniosek był przedłożony do właściciela domeny (nie do autorów, do których słowa powinny być kierowane). To pokazuje, że administracja czasem jest kilka lat w plecy. Chociaż z drugiej strony działanie było poniekąd skuteczne (chociaż forma żenująca).

    Wracając do "my" - ja się utożsamiłem z zarzutami (niejednymi) formowanymi w kierunku portalu w liście do admina oraz kilkoma innymi na łamach "Powiązań". Nadal nie zgadzam się z tym co Pan PK robił, z tym co robi p. wójt i uważam, że jest to bardzo odległe od moich standardów pojmowania administracji, prawa, a także szanowania wyborców (czyt. pracodawców). Nie oceniam - po prostu inaczej to widzę niż obecnie zarządzający.

    Obcy - co ciekawe nikt w liście nikomu nie zakazywał, nikt gęby na kłódkę nie zamykał. Pytanie czy kopałbyś się z koniem na miejscu admina? Ja chyba nie, po prostu coraz bardziej zaczynam traktować tę gminę jak sypialnię. Widocznie ten cel postawiła sobie obecna władza, skoro całkiem skutecznie go realizuje.