Cukiernia
  • Serdecznie zapraszamy do nowo otwartej cukierni Wiązowna ul. Kościelna 3 (w pawilonie obok lokali: fryzjer, kwiaciarnia, sklep biurowy) Polecamy przepyszne, zawsze świeże wypieki, pieczywo, lody gałkowe i wspaniałą kawę :)
    Post edytowany przez obcy 2012-05-04 16:30:27
  • Zmieniono kategorię wątku.

    Już byliśmy. Moje potomstwo uważa że lody są znakomite. Więc szczerze polecam.
  • Całkowicie przypadkowo załapałem się na otwarcie i również polecam :)
  • I ja dołączam się do wpisów powyżej. Właścicielom życzę powodzenia!
  • Pewnie też odwiedzimy,ale przy okazjii czy mogę zapytać jaki jest ten bazarek w wiązownie i czy sąjakieś super warzywa tzn.eko loko wrrrrspoko ;) i kiedy się odbywa ten bazar i czy polecacie ??? Ja jak dotąd korzystam czasem z bazarku w Falenicy, niczego sobie:) czy ten jest podobny i czy da sie regionalne produkty kupic dobrej jakości?
  • A ja dla porzadku zapytam - Jakie sa godziny otwarcia? :P
    3fritz, na bazarku w Wiazownie wiele nie kupisz, a szkoda. Chociaz produkty sa dobrej jakosci. My jezdzimy co jakis czas do Otwocka tam jest tez spory targ - od warzyw i pieczywa po rosliny ogrodowe :)
  • Dziękujemy za pozytywne opinie! Z pewnością bedziemy starali się spełniać Państwa oczekiwania jeśli chodzi o asortyment i jego jakość. Pozdrawiam!
  • Katarina - Mataj pytal o godziny otwarcia. Ja tez poprosze, bo nie wiem kiedy moge wpasc po ciastka ;)
  • To ja wyręczę Właścicieli...
    Przepraszam za jakość - zrobione komórką.
    image
    Edit: Wstawiłem zdjęcie aby było widoczne na urządzeniach mobilnych (obcy)
    800 x 600 - 108K
    Post edytowany przez obcy 2012-05-13 18:15:24