• Nie bardzo wiem jaki dać tytuł, ale dzisiaj sporo osób trafiło na portal info wpisując w wyszukiwarce:

    afera w ośrodku zdrowia w Wiązownie
    zatrzymany lekarz w Wiązownie
    aresztowanie lekarza Wiązowna
    aresztowanie w Wiązownie

    Ktoś coś wie?
    Post edytowany przez obcy 2012-03-14 18:32:34
  • Wiązowskie radio Erewań!
    Doktor ma się dobrze i nie spogląda ponuro zza krat...
  • Ktoś miał ponoć problemy z panami w mundurach z trzema literkami.
    Niestety, konferencji prasowej po fakcie nie zrobili.
  • bazaar pisał(a):

    Ktoś miał ponoć problemy z panami w mundurach z trzema literkami.
    Niestety, konferencji prasowej po fakcie nie zrobili.


    Jeszcze po moim wpisie pojawiły się wieczorem w wyszukiwarkach, takie słowa jak: skandal w ośrodku zdrowia w Wiązownie, wnioskuje zatem, że Wiązowna huczy od plotek, albo przynajmniej huczała wczoraj

    ad. Nemo
    No dlatego tylko delikatnie zapytałam, na podstawie słów jakie mieszkańcy wpisywali w wyszukiwarce. Tego było naprawdę sporo.
    Daleka jestem od przekazywania dalej niepotwierdzonych sensacyjnych informacji.
  • Ok. Z tego, co wiem, nie było żadnych panów z 3 literami, lecz dziennikarka z kamerą. A co z tego wyjdzie: czy "Skandale", czy "Na celowniku" czy "Śmiechu warte" czas pokaże.
  • Nemo pisał(a):

    Ok. Z tego, co wiem, nie było żadnych panów z 3 literami, lecz dziennikarka z kamerą.


    Skoro była JEDNA pani z kamerą, to z całą pewnością TVP odpada ;) (ot taki żarcik branżowy :P)
  • Napisałem to co do mnie dotarło (wiadomość z n-tej ręki). Jak widać im dalej od źródła tym ciekawiej ;)
  • Mataj pisał(a):


    Skoro była JEDNA pani z kamerą, to z całą pewnością TVP odpada ;) (ot taki żarcik branżowy :P)


    Fakt! Zeby to bylo TVP to powinno byc co najmniej: 3 wozy transmisyjne, brygada oswietleniowcow, 5 dziennikarzy w tym 2 celebrytow, charakteryzatorzy, montazysci... ;D
  • v460 pisał(a):

    montazysci... ;D


    Żeby montować zarzuty.
  • obcy pisał(a):


    Żeby montować zarzuty.


    Mysle, ze oni sami nie wiedza czy sa potrzebni, czy w takiej liczbie i do czego :D
  • Dowcip opowiedział mi kolega, który pracuje w TVP, więc chyba poza autoironią jest w tym sporo prawdy...