• Witam wszystkich, chciałem zasięgnąć Państwa opinii na temat pracy w drukarni Ellert. Ostatnio przeglądając oferty pracy, natknąłem się na ofertę owej drukarni. Swoją drogą bardzo korzystną, dla osób nie posiadających wybitnych kwalifikacji i wyższego wykształcenia. Mianowicie chodzi o stanowisko introligatora, ale widziałem również wakaty na wózki widłowe lecz niestety trzeba na to mieć uprawnienia których nie posiadam. Czy jest może ktoś na forum kto ma za sobą doświadczenie w pracy w tej drukarni lub w ogóle w takiej pracy? Serdecznie pozdrawiam i dziękuję. Filip.
    Post edytowany przez admin 2016-11-18 17:07:28
  • Daruj sobie tę firmę... Chyba, że lubisz zap... w fatalnej atmosferze za psie pieniądze..
  • Pracowałaś tam? Skąd taka negatywna opinia? Czy masz kogoś kto ma złe doświadczenia?
  • Poszukaj w necie - ja z ciekawości sprawdziłem są opinie byłych pracowników ( niezbyt pozytywne).
  • Filip znam kilku, którzy mają bardzo złe doświadczenia...
  • Czytałem ale opinie są dosyć skrajne i nie wiem czym to jest spowodowane, bo jest mnóstwo ludzi którzy piszą że to nieprawda i kłocą się między sobą szczególnie na go worku, dlatego uznałem że może forum lokalne podpowie mi coś więcej niż przekrzykujący się hejterzy których pełno ;) Czarna - wiesz co dokładnie źle funkcjonowało? Problem z pieniędzmi, traktowanie pracowników czy jaki aspekt?
  • Pieniądze, pogarda szefowej dla ludzi, atmosfera ogólnie. Szczególnie na produkcji ,nie wiem jak jet w biurze.
  • Filip jak masz wątpliwości to prześledź sobie ogłoszenia archiwalne ile razy w miesiącu są ogłoszenia i będziesz wiedział jaka jest rotacja.Będziesz miał odpowiedź.
  • Filipie, jak możesz nie iść to lepiej nie idź, zostań w domu. No chyba, że musisz iść, to idź ale nic nie mów. Jak już koniecznie musisz coś powiedzieć , to mów jak najmniej i nic nie pisz. Jeżeli już nie masz innego wyjścia i karzą Ci napisać, to pisz ale nie podpsuj. Gdyby Cię jednak do podpisania zmusili, to trudno podpisz ale nieczytelnie i w imieniu wszystkich. Stawaj andrzejką od ściany ale musisz być przygotowany, że wcześniej czy później i tak po andrzejce oberwiesz . Powodzenia.
  • Nie powiem, potrzebuje pracy. Wiecie jak zrobię, może na rozmowę pójdę? No widziałem rzeczywiście że rotacja ale wydawało mi się to spowodowane tym że jednak to nie jest taka praca którą można wykonywać przed 20 lat, ludzie jednak znajdują potem coś lepszego, albo awansują? Da się awansować tam w ogóle?
  • Taaa, tylko wtedy o podwyżce raczej nie myśl. Chyba, że kwita podpiszesz, że będziesz pierwszym okiem i uchem... Nie pchaj się w to... Znajdź może nie bardziej płatną ale chociażby z bardziej uczciwym pracodawcą firmę. Ale oczywiście na rozmowę idź, chociażby tak z ciekawości... ;)
  • Filp czy naprawdę masz złudzenie, że prywatny pracodawca da Tobie zarobić? To Ty masz pracować na niego a nie on na Ciebie ,będzie .oszczędzał na Tobie , miał pretensje i spuszczał swoje psy gończe. Taki system taki Kraj
  • Filip jak pilnie potrzebujesz pracy to są ogłoszenia o przyjęciach do Grycana w Majdanie
  • Wazka, ja wszystko rozumiem ale niestety żeby zarobić tzreba mieć w tym kraju coś swojego, niestety tak mi się życie ułożyło że nie stać mnie choć bardzo bym chciał ;)
  • A tak w ogóle to nie wspomniałem, zatrudniłem się, póki co nie zauwazyłem nic niepokojącego, żadnych zgrzytów ja kierownictwo ;) Może dlatego też że nie jestem konfliktowym człowiekiem i po prostu wykonuję należycie swoją robotę.
  • wydaje sie mi poprostu że poprostu Ciebie obserwują co robisz jakie masz nawyki z kim rozmawiasz itp
  • Może tak, na pewno muszą zobaczyć z kim mają do czynienia i jak pracuję;) Trochę na początku trzeba się ogarnąć bo dużo rzeczy do przyswojenia ale daję radę, chyba niczym póki co nie podpadłem. Staram się też jakoś mega nie spoufalać z innymi, wkońcu to praca chociaż póki co wszyscy są dla mnie mili.
  • bez przesady, ja pracowałem kiedyś jakoś z pół roku w tej drukarni i nie zauwazyłem nic takiego co pisaliście? A zwolniłem się bo znalazłem poprotu lepszą ofertę ;)
  • zaraz będzie miesiąc i póki co jest oki ;) Czasami trochę więcej pracy ale wiesz, siedzisz nie latasz, robisz co masz zrobić i do widzenia.
  • I co doświadczyłeś już rzekomej inwigilacji? :D
  • Niee, narazie trochę się zarobiłem bo czasami kupę pracy, trzeba umieć dysponować czasem i łapkami;) Ale póki co mam przez umowę takie poczucie stabilizacji, nie kokosy ale nie ryzykuje nagłym zwolnieniem czy redukcją etatu jak wcześniejm umowa mnie jednak w pewnym stopniu zabezpiecza a kredyty same się nie spłacą...
  • Oj tam jakby się każdy tak chciał przyczepić to zawsze znajdzie jakiś haczyk. Tak jak mówiłem dla mnie spoko.
  • nie no wiadomo, ja nie mam powodów póki co do narzekania, jest ok.
  • A wiecie może chłopaki jak jest w Ellercie na wózkach?
  • na wózkach jak na wózkach gdzie indziej, robota wygląda tak samo ;)
  • ale zmianowa czy stałe godziny?
  • a kasowo jak wychodzi?
  • Grunt to, że legal i umowa, nikt Ci nie truje, robisz co musisz i umiesz, kasowo to różnie, nie wiem jak mają innni czy od doświadczenia ale 2 z przodu masz bankowo. Musisz się dowiedzieć jak jest teraz najlepiej przedzwoń do nich,
  • Hej hej! Wiecie może czy teraz warunki jakoś się tam zmieniły? I czy szukają kogoś aktualnie?
  • Ja od kiedy ostatnim razem tu pisałem nie zmieniałem pracy. Nadal pracuję w Ellercie i wbrew wstawianym tu wcześniej opiniom jestem zadowolony ze swojego stanowiska i wykonywanej pracy. Teraz są poszukiwani ludzie także @Janek ja śmiało mogę ci polecić zgłoszenie się. Jeśli robisz to co do ciebie należy i robisz to dobrze to nikt nie ma ci nic do zarzucenia.
  • Filip a jak to teraz wygląda z umową? I czy są przyznawane jakieś benefity?
  • No od razu masz oczywiście umowę o pracę, do tego świadczenia zdrowotne :)
  • i zloty medal za odwagę :))
  • Jak to? Nie rozumiem? :P
  • Ja nigdy nie rozumiem tego co pisze Wazka, wiec się nie przejmuj :)
  • Widzę, że dużo osób tutaj wypowiada negatywne opinie na temat Ellertu. Jako można powiedzieć stała pracownica, czuję się zobowiązana do obalenia tych pomówień. Pierwsza sprawa- każdy dostaje tyle na ile zasługuje dzięki wkładowi pracy. Ludzie są traktowani po ludzku, a warunki pracy- bez zarzutu. Obowiązki nie są ciężkie,naprawdę. Janek- próbuj, nie pożałujesz :)
  • @Janek i jak? Jaka decyzja zapadła?
  • nie no spoko ja nic do pracy nie mam
  • CV wysłałem, pracę dostałem :)
  • No i jak ci się podoba? Warto było?
  • Z perspektywy czasu stwierdzam, że warto. Choć na początku wystraszyły mnie słowa kolegi Wazki (Wazka?) to obecnie cieszę się, że podjąłem właśnie taką decyzję.
  • No i bardzo dobrze. Ja wychodzę z założenia, że czasem zupełnie nie warto kierować się wszechobecnym w internecie hejtem, na co z resztą jesteś dowodem ;)
  • Co prawda to prawda ;)
  • NO to już pracuje pare miesięcy i to co wczesniej niektózy pisali to albo o innej drukarni, albo jacyś lewi byli bo ja tam żadnych problemó nie mam.
  • witam, znalazłam ogłoszenie o pracy w drukarni, zawsze miałam pracę dorywczą, a teraz chcę mieć coś stabilnego. czy ktos moze powiedziec mi cos wiecej na temat pracy w tym miejscu?
  • pracuję tam już kilka lat i pracę oceniam dobrze. pracować trzeba tak jak wszędzie. a ile masz lat i o jakim stanowisku myślałaś? może uda mi się powiedzieć coś więcej
  • mam 47 lat, a co do stanowiska, to widziałam coś o introligatorni, ale nawet nie wiem co to jest. szukam pracy, bo dzieci już starsze, a przydadzą mi się pieniądze
  • generalnie praca na tym stanowisku polega na wycinaniu kartonów takim elektrycznym nożem. praca bardzo łatwa
  • jak wyglądają warunki pracy?
  • najlepszy dla Ciebie byłby bezpośredni kontakt z frmą, tutaj wiesz, można pisać a i tak firma, to firma.
    ale odpowiadając, to jest umowa o pracę, stałe wynagrodzenie i praca na zmiany
This discussion has been closed.
Wszystkie dyskusje