WOŚP 2016
  • Małe pytanko: czy nasza gmina w tym roku nie organizuje żadnych imprez związanych z Orkiestrą? Na stronie GOK cisza, podobnie w ZSG w Wiązownie, w Gimnazjum i SP w Gliniance.
    Jeśli ktoś coś - proszę o info.
  • z tego co wiem to ragnizuje ,bo moje pociechy maja grać
  • organizuje
  • No to OK. :D
  • tak Dortko ok !
  • Wszyscy boją się o stołki. Stagnacja.
  • Powiedzcie o zbiórce we Francji czy w Niemczech. To was Francus wyśmieje i kopa zasadzi. Nie po to się opłaca ZUS żeby jeszcze jakieś składki zbierać.
  • A w Polsce ludzie chętnie dają na Orkiestrę! Widać mamy lepsze serca niż Francuzi...
  • nie wcele nie mamy lepszych serc, tylko wiemy ze jeśli my nie damy sami sobie to wladza napewno na nieda/ Tak ja załozeniem wody , gazu wklad wlasny potrzebny mimo ,ze obwiązek spoczywa na wladzy ,jenak jest krótka pilka jak bedzie inicjatywa spoleczna i kasa do się zrobi . I więc ludzie płacą
  • W takim razie skoro władza nie da na sprzęt medyczny to po co nam składki. Pamiętacie sprawę windy w szpitalu w Pucku bodajże-2mln i buja się z nią kolejny już zarząd szpitala? A to tylko jedna winda za 2mln zł :)

    Odnośnie mediów takich jak woda,prąd i gaz to ktoś bajał że to są teraz firmy ,ciekawe dlaczego prywatnego przedsiębiorcę nie kusi pozyskiwanie kolejnych potencjalnych klientów? Gdzie ta normalność,gdzie wolny rynek :)