Agencje ochrony na terenie Gminy
  • Chciałem rozpocząć wątek agencji ochrony działających na naszym terenie. Z jakich agencji państwo korzystają jaka daje najlepsze warunki. Watek jest spowodowany informacją o pladze włamań na terenie Wesołej i Rembertowa. Do nas to już niedaleko. Nie mam agencji ochrony a chciałbym skorzystać z ich usług. Proszę o informacje i sugestie. Z góry dziękuję.
    Post edytowany przez admin 2015-10-13 21:03:01
  • ....ale po rozwiązaniu problemu "splątania kwantowego" teleportacja będzie szybsza.
  • Wazka pisał(a):

    No to mamy rekordowy czas dojazdu w Polsce :)
  • drusers pisał(a):

    Watek jest spowodowany informacją o pladze włamań na terenie Wesołej i Rembertowa. Do nas to już niedaleko.



    Cudze chwalicie swojego nie znacie. U nas okradziono kilka domów w samym Malcanowie. Wszystkie miały ochronę, a przestępcy polegali na... "czasie dojazdu". Przed takim włamaniem generalnie chroni jedynie ubezpieczyciel, pies i czujne oko sąsiadów. Wjazd na chatę w takim przypadku to często strata mierzona wybitym oknem i tym co jest "pod ręką", którą należałoby urżnąć przy samej pupie (żeby nie drażnić czujnego ucha moderatorów i admina ;) ).
  • Ja mam firmę Solid. Raz na miesiąc mogę wezwać ich bez dodatkowych kosztów. Czasami sprawdzam ich czas. Zazwyczaj przyjeżdżają po 5-10 minutach ale raz czekałem 1,5 godziny. :)
    Po interwencji przeprosili mnie i powiedzieli że mieli dużo zgłoszeń w tym czasie. :)
    Jak ktoś profesjonalnie będzie chciał okraść mieszkanie to najlepiej liczyć na siebie, swoje własne zabezpieczenia.
    Kolega ma smsy jak załączy się alarm i monitoring który jest dostępny z pozycji smartfona. Więc jak będą go okradać to przynajmniej będzie mógł popatrzeć na to online.

    Jaco
  • Większość złodziei wie że czas reakcji "ochrony" to 15 min - i stara się wynieść co się da w czasie poniżej :)
  • Agencja ochrony jest przede wszystkim po to, że jak, 'odpukac', Cię okradną to masz mocny argument do ubezpieczyciela żeby wypłacił odszkodowanie. Dlatego, podstawa to dobre ubezpieczenie domu. Wydaje mi się, że te agencje działają podobnie i nie ma większej różnicy - ale oczywiście mogę się mylić.
  • ja tam od razu strzelam mimo ,że poza parwem , ale pozwolenia na posiadanie i używanie posiadam
  • Mataj pisał(a):


    Cudze chwalicie swojego nie znacie. U nas okradziono kilka domów w samym Malcanowie. Wszystkie miały ochronę, a przestępcy polegali na... "czasie dojazdu". Przed takim włamaniem generalnie chroni jedynie ubezpieczyciel, pies i czujne oko sąsiadów.


    Zgadza się. Też znam kilka przypadków wszak bezczelnego obrobienia domów korzystających z ochrony (tabliczki, alarm). A w agencjach ochrony też różni ludzie pracują. Niektóre z nich to czyste hochsztaplerstwo np. http://pamietnikwindykatora.pl/2012/07/09/uwazajcie-na-global-protection-group/ i bezpieczniej i taniej bez nich niż z nimi.
  • to prawda z tego co wiem to Jappol dojeżdża podobno w trzy minuty