• Coś się chyba pomyliło. Pojawiły się nowe ulice w Wiązownie. Tylko czy aby na pewno to są ulice, bo ja mam pewne obawy
    Post edytowany przez admin 2016-11-18 17:19:41
  • A gdzie są te piękne ulice ??? Czy są przy nich jakiekolwiek zabudowania ?
  • A kto to byli Tymotko i Firletko, że na ich cześć nazywa się u nas ulice? Czym sobie na to zasłużyli?
  • Tymotka i firletka to ziółka, a nie ludzie... :))
  • Prawda ,że piękne. "Ulice" te są na północ od ul.Polnej, w szczerym polu. A ziółka może i są
  • Na razie nie ma, ale w planie zagospodarowania jest kompleks malutkich działeczek po 600 m kw. Deweloper już
    buduje po bliźniaczku na każdej :)
  • To dobrze czy źle, że buduje?
  • Dla jednych dobrze dla drugich żle
  • Źle to jest, że po lewej stronie od Tymotki ma powstać nowy plan zagospodarowania terenu o przeznaczeniu UUC - czyli usługi wielkopowierzchniowe tak aby po obu stronach Lubelskiej były centra handlowe
  • hm no to chyba sensownie że obiekty usługowe są planowane wzdłuż lubelskiej po obu stronach? Tzn na pewno bardziej sensowne niż upieranie się że mają być tylko po jednej stronie ;)
  • Sęk tylko w tym, ze za ową zmianą lobbują właściciele kilku działek, nie zważając na to, ze na tym terenie są już wybudowane domy jednorodzinne.
    Poza tym małym szczegółem, pomysł żeby centra były po obu stronach jest oczywiście ok

    Swoją drogą właściciel tych podzielonych 600 metrowych działeczek też swego czasu chcial aby cały ten teren zmienić na usługi wielkopowierzchniowe, ale widocznie za słabo lobbowal, bo jego wnioski zostały 2 razy odrzucone (źródło bip Wiązowna)

    A cały obszar na północ od Polnej w ogóle jest objęty miejscowym planem od 1998r. Jak widać nawet uchwalony mpzp nie jest żadna gwarancja
    Post edytowany przez Draken 2015-03-14 17:27:09
  • No i po dwóch latach prawie, wcale te ulice lepiej nie wyglądają :(
    księgowa Warszawa
    Prawda ,że piękne. "Ulice" te są na północ od ul.Polnej, w szczerym polu. A ziółka może i są.
    księgowa praca
    Post edytowany przez unototem 2017-05-22 11:11:15
  • Tymotko i Firletko walczyli ze Żwirkiem i Muchomorkiem w słusznej sprawie