• Czy w Wiązownie lub okolicy jest jakiś żłobek?
  • Pytasz o publiczne? Nie słyszałem.
    Z niepublicznych wiem o Lipowym Dworku - opinii nie znam.
    Strona nie działa, na fb link: tutaj
  • Obojętnie. Chodzi mi o żłobki w okolicy w ogóle. Właśnie znalazłam Lipowy Dworek (też na fb) ,ale niewiele piszą o żłobku raczej o przedszkolu, więc nie wiem czy on w ogóle istnieje. Ciekawe gdzie jest najbliższy żłobek - Otwock? Wesoła? A w Wiązownie nie ma? Wszyscy mają babcie? ;)
  • Mamy maluchów odezwijcie się!
  • W jakim wieku masz dziecko/dzieci? Jeśli
    1,5 roku i powyżej spróbuj w Kangurku.
    Post edytowany przez [Deleted User] 2015-01-26 12:59:11
  • Chodzi mi o żłobek dla dziecka powyżej roku.
  • Kangurek? - Gdzie to?
  • Witamy.
    Zapraszamy do Kangurka w Wiązownie przy ul.Boryszewskiej 19.Jesteśmy JEDYNĄ niepubliczną placówką działającą w Wiązownie,która posiada wszelkie pozwolenie i certyfikaty Gminy Wiązowna oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej (zgłoszenie do ewidencji placówek oświatowych Gminy Wiązowna). Szczegóły o nas na www.opieka-kangurek.pl oraz na FB lub na stronach Urzędu gminy.Zapraszamy.
    http://www.wiazowna.pl/571-Wyswietlanie_NEWS-61211.htm
    Post edytowany przez Kangurek 2015-01-26 22:46:42
  • A w ewidencji w Gminie do spisu żłobków wpisany jest tylko jeden z Zakrętu...
  • Witam
    Wszystko przede wszystkim zależy od wieku dziecka.Jeżeli jest to dziecko poniżej np.1 roku to kwalifikuje się do wyspecjalizowanego żłobka (opieka pielęgniarska,własna kuchnia dla niemowląt itd),których rzeczywiście jest bardzo mało.Dzieci np.1,5 roku mogą uczęszczać już spokojnie do klubów malucha,które często prowadzone są przy placówkach przedszkolnych.
  • Nasza pociecha jest w kangurku, bez zarzutów ;)